25 березня 2014 13:31

Andriy Slobodian

Кілька годин тому до мене в скайп постукався Дмитро, котрий представився рекрутером даної компанії. Класично запитав мене чи розглядаю я можливість працевлаштування в іншій компанії. Я пояснив, що якщо інша компанія в змозі запропонувати мені кращі умови — чому б не розглянути.

Я зайшов на ДОУ, почитав відгук Дмитра Прокоповича і в мене одразу вималювалось якесь орієнтовне уявлення про компанію. Я сповістив пану Дмитру (рекрутеру), що бажання розглядати пропоновану вакансію пропадає, адже я довіряю відгукам колег більше, аніж розповідям рекрутерів. І тут, як то кажуть, «Остапа понесло» ... пан Дмитро в доволі завзятій формі взявся мене переконувати в тому, що мені не слід вірити відгукам якихось там людей з ДОУ, котрі вже давно не працюють в компанії, а натомість варто слухати виключно його, адже він — взірець правди!!!

В результаті я щиро радий, що з перших хвилин вдалося зробити точніше уявлення про компанію та про людей, котрі там працюють. Дмитру Прокоповичу респект і спасибі, а Дмитру-рекрутеру бажаю вдалого пошуку :)

Доброго дня, Андрій!
Можливо варто звернути увагу, що відгук Дмитра Прокоповича написаний 2 роки назад і що за ці 2 роки багато чого змінилося в кращу сторону (наприклад, в компаніі вже більше року є своє кафе з сучасним ремонтом та якісною їжею за доступними цінами і т.д.), до того варто враховувати, що не всі відгуки є об’єктивними.

Підтримали: Iryna Zavtonova