Clicca

21...80 спеціалістів
Харків

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Невероятно приятно было работать с компанией со стороны кандидата. Очень профессиональный, персонализированный подход к закрытию вакансии с абсолютной пользой и для работодателя и для соискателя. Получила огромное удовольствие от сотрудничества с Еленой! Стоит отметить постоянную поддержку на всех этапах переговоров, обязательную обратную связь даже после заключения договора. :)

Підтримали: Elena Kretova

Даша! Спасибо!

Проработала в компании около полугода, приятно удивлена внутренними процессами, агентство работает как один слаженный механизм. Хорошее отношение к сотрудникам со стороны руководства компании. Также, очень доброжелательные коллеги, с которыми общаемся и вне работы.

Підтримали: Ksenia IvanovaElena Kretova

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.