1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Чудовий колектив, цікаві проекти, досвідчені колеги (сам на сам з проблемою не залишишся, завжди є до кого звернутись). Компанія добряче вкладається у своїх працівників. Це відчувається ще на етапі співбесід. А далі: техніка, ментори, спільне навчання, правильна мотивація, різноманітні «печиво і плюшки»... Всі умови для твого розвитку, було б бажання.

Максим, спасибо за отзыв ❤️
Были рады видеть тебя в нашей команде!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Оцінка компанії: 88/100

Проголосувало 13 співробітників
 • Компенсація
  85%
 • Умови праці
  93%
 • Кар’єра
  90%
 • Проект
  88%
 • Лояльність
  86%

Вакансії Cleverr