Clearmove

Київ, Лондон (Велика Британія), Abu Dhabi, United Arabian Emirates

22 червня 2020 12:52

Andriy Holubokyy, Product Designer в Genesis

Хочу поділитися cвоїм досвідом проходження інтерв’ю на позицію дизайнера в компанію Clearmove. Вакансію знайшов на сторінці компанії jobs.dou.ua. За 2 тижні отримав відповідь від рекрутера у LinkedIn, згодом сконтактувалися відео-дзвіноком для знайомства. Все пройшло добре, в результаті домовилися наступного дня провести 2-годинне інтерв’ю з рекрутером та дизайнером. Мені надіслали тестове завдання.

Після виконання завдання презентував результат тестового 15-хв відео-дзвіноком дизайнеру. За тиждень представник Clearmove повідомив, що ще триває фінальна стадія прийняття рішення і вони дадуть зворотній зв’язок завтра. Вибачилися за очікування. У п’ятницю, за 2 дні після цього, отримав подібне повідомлення з вибаченнями: тривають переговори з приводу вирішення оферу. Пройшов ще тиждень. На моє питання «Мені ще чекати на відповідь?» у LinkedIn та Skype так і не отримав відповіді 🤷🏻‍♂️

В результаті інвестованого часу на виконання тестового, комунікацію — мене просто проігнорували і опублікували «нову» позицію вже на djinni.co. Моє основне занепокоєння не у мовчазній відмові, а скоріше у неповазі до мене, як кандидата, мого часу та зусиль. Надіюся цей відгук буде корисним для людей, які планують вкласти свій час заради відповіді про постійно «триваючі переговори з приводу вирішення оферу».

Андрію, доброго дня!

Мене звати Ольга, я займаюся розвитком бренду роботодавця у Clearmove.

Хочу підкреслити, що ми високо оцінюємо бажання та зусилля людини, яка інвестує свій час на виконання умов конкурсу на відкриту поcаду. Наша HR команда проаналізувала ситуацію та зробила певні висновки, оптимізувала внутрішні процеси та зовнішню комунікацію з кандидатами.

Сподіваюся, що наразі ситуація прояснилася, оскільки ми вислали Вам відповідь та детальний зворотній зв‘язок від інтерв‘юера.

Наразі ми продовжуємо пошук по данній позиції.

Давайте залишатися на зв’язку!
Максимець Ольга