CITYHOST.UA

21 января 23:23

Olena Chuchak

Наприкінці грудня 2020 року я отримала повідомлення у формі листа від Cityhost, в якому вони зробили мені надзвичайний сюрприз до Нового року — пообіцяли перевести на кращий тарифний план без будь-яких доплат з мого боку!!! Окрім того, мій тарифний план був оплачений на 6 років вперед і включав всього 500 Мб дискового простору. Новий тарифний план, на який мене мали перевести мав включати 5 Гб місця на диску (і якби я хотіла його змінити коштував би мені більше 2000 грн) . Спочатку я подумала, що це якийсь розіграш, але вирішила дочекатися 11.01.2021. Що ж уявіть моє розчарування, коли я зайшла до себе в кабінет і побачила, що обслуговуюся на умовах старого плану. Я написала у службу підтримки де мені повідомили, що у звʼязку з численними скаргами (не всі читають листи до кінця) адміністрація Cityhost вирішила нічого не змінювати і нікого нікуди не переводити. Але підтвердила, що листа насправді відправляла своїм клієнтам і пропонувала кращі умови безкоштовно (!!). Мені відразу пригадався вислів «робити добро людям — справа невдячна». На жаль, саме так повелися клієнти компанії, не розуміючи, наскільки великим це був подарунок зі сторони компанії. Я поцікавилася, чи можу розраховувати на те, щоб користуватися сервісом на умовах нового плану і мене перевели на цей план безкоштовно! Я дуже вдячна компанії за людяне відношення до своїх клієнтів.

+++

Неодноразово я зверталася у службу підтримки (оскільки маю власний сайт), люблю писати, але не розбираюся у тонкощах веб-програмування. Мені завжди допомагали. Хостинг надійний. Дуже сильно порадувала клієнтоорієнтованість компанії. Безкоштовний SSL сертифікат. Цілодобова технічна підтримка.
— - -
Напевно, тільки ціна на дисковий простір. Але я також розумію, що за якість треба платити, тому для мене цей мінус нівелюється всіма плюсами, які я можу отримати.