В компанії пропрацювала два з половиною роки на посаді мануального тестувальника. Залишились тільки позитивні та теплі емоції. Гарний згуртований колектив, чудовий менеджмент. Керівництво підтримує всі ініціативи, доступні різноманітні курси підвищення кваліфікації а також курси вивчення англійської мови. Дуже багато було різноманітних і цікавих проектів. Кожен ранок їздила на роботу з радістю, як в другий дім. Дякую Михайлу та Андрію і всій команді CitrusDev за професійний досвід та розвиток.

Підтримали: Mikhaylo Tsyvaniuk

Таня, дуже дякую тобі за такий теплий відгук. Маю тільки приємні спогади про нашу співпрацю.

Петруха, аутсорс — справа тонка, це цілий світ,
Де Citrusdev немов маяк у темряві, що освітив нам шлях вперед.
Атмосфера тут, ніби вода в карпатській річці — чиста,
Де зустрічаєш тріаду: Команду, Менеджмент, Проекти — щасливу знахідку.

Мій перший крок у світ IoT, лабіринт ще невідомий,
«Незвідана земля», але в серці — віра і жага до знань.
І крок за кроком, від задуму замовника до релізу ми рухались,
Проект ріс, і з ним мої знання та досвід рухались вперед.

API відповідає чисто і ясно, це ехо Expo Tel Aviv,
Клієнт щасливий, і команда, де кожен — майстер, свій внесок зробив.
І мобільна гра, що серце змушує битися швидше,
Де кожен піксель і лінія коду — це пік можливостей.

Клан програмістів — це клан завзятих, що з невідомим вступають в бій,
Художники коду, де кисть — це клавіатура, а полотно — екран.
У Citrusdev я знайшов своє завдання, свій клан знайшов.
Мій клан, я вас обіймаю! До зустрічі всім кажу!

Сергій привіт)) Відгук цілком в твоєму «стилі». Дякую

Я працював у CitrusDev веб-розробником два роки. За цей час він став для мене не просто місцем роботи — він став моєю другою родиною. Ранкові зустрічі в Google Meet завжди починали мій день з позитивного настрою та почуття підтримки. Мені завжди було надзвичайно приємно працювати в команді, де кожен співробітник об’єднаний спільною метою

Ця згуртованість особливо проявилася під час роботи над проектами. Коли хтось із команди потрапляв у складну ситуацію, інші завжди були готові допомогти знайти вихід. Ми не лише пропонували готові рішення, а й намагалися пояснити, де саме були помилки та як можна оптимізувати процес. Взаємне вдосконалення та підтримка важливі для успішного виконання завдань, і це завжди було на високому рівні в нашій компанії

Одним із важливих аспектів, які я відзначив у цій компанії, є підтримка нових ідей та ініціатив. Кожен співробітник мав можливість запропонувати свою ідею, реалізувати її та отримати підтримку від команди. Це надихнуло мене та інших на саморозвиток та вдосконалення

Загалом, робота в цій компанії була важливим етапом у моєму професійному розвитку. Я завжди буду вдячний за цей досвід і можливість працювати з такою чудовою командою

Дякую, Женя.

Пропрацювала в компанії 3 роки на позиції проектного менеджера. Враження залишилися позитивні.
З плюсів можу відзначити:
— Цікаві і різні проекти. Компанія не займається штампуванням шаблонних сайтів, тож кожний проект це новий челендж, де можна швидко прокачатися професійно. Легко не було, але за невеликий проміжок часу я отримала досвід роботи з проектами в різних доменах, з різними командами.
— Свобода дій. В мене, як в ПМа, була свобода організовувати роботу команд так, як я вважала за потрібне, спробувати різні методології та інструменти, а за рахунок невеликих команд процеси можна було швидко адаптувати.
— Керівництво прислухається до думки співробітників. Коли в команду наймали нових людей, то я мала право ходити на співбесіди і моя думка також враховувалась.
— Керівництво заохочує і підтримує розвиток команд: навчання, сертифікацію. Але тут треба бути проактивним і самому/ій шукати курси, воркшопи і давати запит керівництву. + уроки англйської + є англомовні замовники, де можна було прокачати інгліш спікінг скіли і в принципі отримати досвід роботи з закордонними замовниками.
— Відсутність бюрократії. Документацію треба було готувати лише ту, яка справді потрібна і використовувалась на проекті.
— Дружня та професійна команда, веселі корпоративи — за цим справді сумую))

В компании работал с июля 2018 по март 2021 на позиции Full stack web developer, где за это время удалось поработать на разных проектах с разным уровнем сложности. Решение сменить компанию далось очень тяжело, но нужно было делать шаг вперед. Приобрел несомненно хороший опыт. Работал плечом к плечу с профессионалами своего дела. Компания развивается, есть забота о сотрудниках: курсы английского, плюшки в виде веселых тимбилдингов и классных корпоративов. Всегда шли мне на встречу, доверие было очень высокое, особенно по началу работы в компании. Здесь самый дружный коллектив, огромная база знаний и классные руководители, которые предоставляют все возможности для вашего развития. Однозначно рекомендую данную компанию всем, кто хочет развиваться и прогресировать!

Проработала в компании полтора года на позиции QA, компания очень хорошая, коллектив замечательный, позитивный. Большое кол-во классных проектов, есть где развиватся. Руководство адекватное, всегда с пониманием относится к сотрудникам. Гибкость рабочего дня меня очень радовала, так как я люблю работать рано с утра) Большое спасибо компании за все, CitrusDev one love)

Працювала в даній компанії один рік і перше, що хочеться виділити, це дружню і теплу атмосферу в колективі. Загалом взаємовідносини в командах відкриті, з почуттям гумору і вмінням знаходити спільну мову, що значно сприяє робочому процесу.
Друге — можливість попрацювати на різних проектах і з різноманітними технологіями та спеціалістами. Кількість проектів вагома, всі вони різняться між собою, що дає змогу постійно пробувати і вчити щось нове, таким чином вдосконалюватись.
Із переваг варто добавити відсутність бюрократії з боку менеджменту. За рахунок того, що компанія не велика, значно легше доносити прохання/проблеми/побажання до керівництва і вирішувати їх.
Із недоліків можу сказати, що робота на різних проектах може вестись паралельно. Звичайно менеджмент виділяє на це час, проте концентрація на завданні може зменшуватись через постійне переключення між проектами. Тут все суб’єктивно, для когось зміна розумової активності це проблема із зосередженням на завданні, для когось — чудова можливість освіжити мозок і подивитись на завдання по-новому.

Підтримали: Mikhaylo Tsyvaniuk

Пропрацював півтора роки на позиції РМ.
З позитивного:
— прозорість і чесність у відносинах. Якщо про щось домовились з керівництвом, вони дотримуються обійцянок.
— мінімальна бюрократія, пласка система управління. Рішення приймаються швидко.
— дійсно дружній колектив і демократична атмосфера. Жодного пресингу, жодних маніпуляцій. Компанія дає право на помилку — як індикатор довіри.
— керівництво дослухається до думки кожного. Маєш ініціативу, пропозицію, як щось зробити краще — пропонуй? Тобі сприятимуть і мотивуватимуть
— по відгулах, відпусках, віддалена работа — все теж демократично, коли без зловживань
— по тренінгах, tech talk — робляться спроби налагодити knowledge sharing
— затишний офіс в центрі міста без величезних open space (на фото все видно)

З іншого, до чого треба бути готовим
— не enterprise рівень означає готовність кожного члена команди брати відповідальність за проект на себе. Не сховаєшся за протоколами, наказами, та іншою бюрократичною фігньою, щоб не робити свою роботу. Продуктивність в такій команді видна всім, тому треба перформити.
— управління від проекта до проекта може різнитися. Це і плюс, і мінус. Мінус, бо варто звикнути, плюс, бо дає команда має простір для процедурних рішень.
— Проекти можуть бути різними. Як малі — на 1-2 місяці, так і великі на рік-два.

Для мене досвід роботи в компанії виявився дуже позитивним

Підтримали: Mariia VozniakMikhaylo Tsyvaniuk

Вакансії CITRUSDEV