31 июля 2019 18:48

Mariia Vozniak, Senior QA Engineer

Працювала в даній компанії один рік і перше, що хочеться виділити, це дружню і теплу атмосферу в колективі. Загалом взаємовідносини в командах відкриті, з почуттям гумору і вмінням знаходити спільну мову, що значно сприяє робочому процесу.
Друге — можливість попрацювати на різних проектах і з різноманітними технологіями та спеціалістами. Кількість проектів вагома, всі вони різняться між собою, що дає змогу постійно пробувати і вчити щось нове, таким чином вдосконалюватись.
Із переваг варто добавити відсутність бюрократії з боку менеджменту. За рахунок того, що компанія не велика, значно легше доносити прохання/проблеми/побажання до керівництва і вирішувати їх.
Із недоліків можу сказати, що робота на різних проектах може вестись паралельно. Звичайно менеджмент виділяє на це час, проте концентрація на завданні може зменшуватись через постійне переключення між проектами. Тут все суб’єктивно, для когось зміна розумової активності це проблема із зосередженням на завданні, для когось — чудова можливість освіжити мозок і подивитись на завдання по-новому.

Поддержали:  Mikhail Tsyvaniuk