В компании работал с июля 2018 по март 2021 на позиции Full stack web developer, где за это время удалось поработать на разных проектах с разным уровнем сложности. Решение сменить компанию далось очень тяжело, но нужно было делать шаг вперед. Приобрел несомненно хороший опыт. Работал плечом к плечу с профессионалами своего дела. Компания развивается, есть забота о сотрудниках: курсы английского, плюшки в виде веселых тимбилдингов и классных корпоративов. Всегда шли мне на встречу, доверие было очень высокое, особенно по началу работы в компании. Здесь самый дружный коллектив, огромная база знаний и классные руководители, которые предоставляют все возможности для вашего развития. Однозначно рекомендую данную компанию всем, кто хочет развиваться и прогресировать!

Підтримали: Ольга Савранская

Проработала в компании полтора года на позиции QA, компания очень хорошая, коллектив замечательный, позитивный. Большое кол-во классных проектов, есть где развиватся. Руководство адекватное, всегда с пониманием относится к сотрудникам. Гибкость рабочего дня меня очень радовала, так как я люблю работать рано с утра) Большое спасибо компании за все, CitrusDev one love)

Працювала в даній компанії один рік і перше, що хочеться виділити, це дружню і теплу атмосферу в колективі. Загалом взаємовідносини в командах відкриті, з почуттям гумору і вмінням знаходити спільну мову, що значно сприяє робочому процесу.
Друге — можливість попрацювати на різних проектах і з різноманітними технологіями та спеціалістами. Кількість проектів вагома, всі вони різняться між собою, що дає змогу постійно пробувати і вчити щось нове, таким чином вдосконалюватись.
Із переваг варто добавити відсутність бюрократії з боку менеджменту. За рахунок того, що компанія не велика, значно легше доносити прохання/проблеми/побажання до керівництва і вирішувати їх.
Із недоліків можу сказати, що робота на різних проектах може вестись паралельно. Звичайно менеджмент виділяє на це час, проте концентрація на завданні може зменшуватись через постійне переключення між проектами. Тут все суб’єктивно, для когось зміна розумової активності це проблема із зосередженням на завданні, для когось — чудова можливість освіжити мозок і подивитись на завдання по-новому.

Підтримали: Mikhail Tsyvaniuk

Пропрацював півтора роки на позиції РМ.
З позитивного:
— прозорість і чесність у відносинах. Якщо про щось домовились з керівництвом, вони дотримуються обійцянок.
— мінімальна бюрократія, пласка система управління. Рішення приймаються швидко.
— дійсно дружній колектив і демократична атмосфера. Жодного пресингу, жодних маніпуляцій. Компанія дає право на помилку — як індикатор довіри.
— керівництво дослухається до думки кожного. Маєш ініціативу, пропозицію, як щось зробити краще — пропонуй? Тобі сприятимуть і мотивуватимуть
— по відгулах, відпусках, віддалена работа — все теж демократично, коли без зловживань
— по тренінгах, tech talk — робляться спроби налагодити knowledge sharing
— затишний офіс в центрі міста без величезних open space (на фото все видно)

З іншого, до чого треба бути готовим
— не enterprise рівень означає готовність кожного члена команди брати відповідальність за проект на себе. Не сховаєшся за протоколами, наказами, та іншою бюрократичною фігньою, щоб не робити свою роботу. Продуктивність в такій команді видна всім, тому треба перформити.
— управління від проекта до проекта може різнитися. Це і плюс, і мінус. Мінус, бо варто звикнути, плюс, бо дає команда має простір для процедурних рішень.
— Проекти можуть бути різними. Як малі — на 1-2 місяці, так і великі на рік-два.

Для мене досвід роботи в компанії виявився дуже позитивним

Підтримали: Mariia VozniakMikhail Tsyvaniuk

Проработал пол года. Напишу о том, что не очевидно.
Из положительного запомнилось: честный и адекватный вменяемый менеджмент, бюрократии мало, всегда выслушают и пойдут на встречу если требование (рабочий процесс и обустройство офиса) адекватное ситуации, если промолчал — сам виноват. Коллектив в принципе дружный, помогут в трудной ситуации в большинстве случаев.
Работаешь хорошо и выполняешь свои обещания — получаешь хорошее отношение и рыночную зп.
Ентерпрайза особо не заметил. Есть возможности пробовать что-то новое, но и нести потом ответственность за свои решения.
Сказывается разношерстность компании в плане большого количества разных видов проектов и языков программирования. Маленькие команды разработки. Много аутсорса, который накладывает свой отпечаток на рабочий процесс, который не всегда нравится.
Офис можно оценить по фоткам.
Как недостаток, возможно субъективно, не понравилось требование рабочего графика с 10.00-10.30

Підтримали: Mariia VozniakMikhail Tsyvaniuk

Вакансії CITRUSDEV