Ciklum

Київ, Львів, Дніпро, Вінниця, Бухарест (Румунія), Вроцлав (Польща), Гданськ (Польща), Малага (Іспанія), Софія (Болгарія)

8 липня 2022 15:01

Anatolii Stasuykevich, Java Developer в DB Best Technologies

Зааплаявся на позицію Java Dev, як на офіційному сайті, так окремо написав на пошту. В результаті не отримав взагалі ніякої відповіді впродовж 5 днів. Команда Ciklum, відредагуйте свої банери, коли після подання заявки появляється вікно, де написано впродовж 5 днів ми з вами звяжемся — це повна брехня, заміть їх на ми мабуть колись з вами звяжемся але це не точно. Тому народ, якщо вам Ciklum довго не відписує, нічого страшного просто забийте, тому що в них це в порядку речей. Слава Україні!

Підтримали:  Dmytro Zamkovyi Li fas Da yang

Анатолію, доброго дня! Приносимо свої вибачення — схоже, все ж стався якийсь технічний збій, який завадив вашій аплікації дістатися до нашої команди. Нам прикро через це, наразі перевіряємо всі системи, щоб таких оказій більше не траплялося. Ще раз перепрошуємо за непорозуміння та будемо щиро вдячні, якщо надішлете своє CV вдруге. Обіцяємо оперативно на нього відповісти. Героям слава!

Питання вирішили, трохи пізнувато, але відписали і все ок.

Підтримали: Ciklum