Ciklum

Київ, Львів, Дніпро, Вінниця, Бухарест (Румунія), Вроцлав (Польща), Гданськ (Польща), Малага (Іспанія), Софія (Болгарія)

24 листопада 2021 10:42

Roman Zasukha, QA Engineer з 2018 року

Лише 73 відгук про ТОП IT компанію, і ще й чимало з них негативних. Трошки поправлю цю статистику. Спочатку про мене- 36 років, з них 16 пересуваюсь на візку, і коли в 2018 вирішив змінити професію з бухгалтера на QA то Ciklum не побоялась мене взяти на роботу і навіть більше- пристосувала свій офіс на Амосова, щоб зручно було там працювати. За три роки співпраці я ні разу не пожалкував про те, що працюю тут. В компанії все нарівні- Ciklum росте і розвивається, і якщо може колись і були якісь ішшю з плюшками на кшталт шарових фруктів, чи подарунків на днюху, то я їх не помітив. А от те, що я мав змогу попрацювати в чотирьох різних цікавих проектах з інтернаціональними тімами, то це факт. Також по зп мене не обіжали- за три роки 5 разів рейзили і ні разу вона не була нижче третього квартиля статистики DOU. Також я ще джуном двічі з’їздив в ворк тріп в Британію. А за вдалий реліз на минулому проекті Сіклім звозив на відпочинок в Туреччину. Тому жалітись нема на що. А взагалі дивно робити висновки про компанію з більш ніж трьома тисячами співробітників по маленькій кучці відгуків,тому пропоную спробувати самому.

Романе, дякуємо за теплі слова і за те, що ви з нами! 🧡 Натхнення та нових досягнень!

А на цей відгук /companies/ciklum/reviews/51558/ коли відповісте?