Ciklum

Київ, Львів, Дніпро, Вінниця, Бухарест (Румунія), Вроцлав (Польща), Гданськ (Польща), Малага (Іспанія), Софія (Болгарія)

2 листопада 2021 18:55

Ярослав Характерник, Golang Developer в DocHQ

Коли пишуть рекрутери з вакансіями від Ciklum то питаю про підтримку Дія.City, ось відповіді рекрутерів:

Скажу чесно, не можу коментувати це питання і не маю конкретної інформації з цього приводу. Знаю, що спекуляцій навколо цієї теми багато. Із того, що мені відомо, Ciklum завжди виступає за те, щоб будь-які зміни в законах захищали українських IT-спеціалістів.
Інформації, що ми підтримуємо Дію.сіті немає, це все лише сплітки на зараз.
Скажу честно, Ярослав, не могу комментировать этот вопрос, так как у меня нет конкретной информации по этому поводу. Знаю только, что есть спекуляции вокруг этой темы. Из того что мне известно, в Ciklum выступают за то, чтобы любые изменения в законах защищали интересы украинских ІТ-специалистов.

На minfin.com.ua є стаття за 17 серпня 2021 року «Як працювати на роботодавця із Дія Сіті» (копія в http://web.archive.org):

Судячи з коротких інтерв’ю у пресі, топи великих ІТ компаній (EPAM, SoftServe, Ciklum, Luxoft, N-iX та інші) переважно позитивно сприймають Дія Сіті і готові пристати на нові умови ведення бізнесу.

Спекуляцію треба почати вирішувати!

ТОВ «СІКЛУМ УКРАЇНА»:

Компанія знаходиться в реєстрі Дія-Сіті з 01.08.2022

Великі ІТ-компанії про Дія City через рік після запуску

Найбільшим викликом залишається переконати співробітників, що режиму Дія City можна довіряти