Ciklum

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Винница, Минск (Беларусь), Вроцлав (Польша), Гданьск (Польша), Исламабад (Пакистан), Малага (Испания), Тель-Авив (Израиль), Poland

22 июня 2018 13:37

Yaroslava Kachan, Technical Writer с 2016 года

Працюю в Ciklum 2 роки. Перший раз відправляла резюме просто в компанію — відповіді не було. Другий раз відправляла резюме на dou під конкретну вакансію. Рекрутер зв’язалася зі мною наступного дня, всього було 4 інтерв’ю і за тиждень ми вже підписали офер. Тобто весь процес пройшов дуже динамічно. Але висновок можна зробити такий, що твердження «ваше резюме потрапляє до бази даних і з вами зв’яжуться, коли буде вакансія » - це міф:)
В цілому компанія завжди поруч і допомагає. За часів безвізу оформити візу — будь ласка. Бухгалтерію веде спеціально навчена людина, їздить у твоє місто, всім займається. Хочеш провести воркшоп — будь ласка, ось тобі приміщення, апаратура, печиво, цукерки і т.д. І таких прикладів багато. І ще дуже класно, що розмір винагороди ви напряму узгоджуєте із замовником. Тобто все прозоро і чесно.
І не забувайте, що багато залежить від проекту. На класних проектах (як правило це данські замовники) команди працюють по 5-10 років і нікуди не тікають.
Із недоліків, іноді затягнута комунікація з іншими департментами, але все одно є розуміння кого пінгувати і справи вирішуються.

Поддержали:  Svetlana Odarych