Ciklum

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Винница, Минск (Беларусь), Вроцлав (Польша), Гданьск (Польша), Исламабад (Пакистан), Малага (Испания), Тель-Авив (Израиль), Poland

24 июля 2017 14:05

Anna Korol, Project manager - Kantar TNS Ukraine

Доброго дня! Минулого тижня на сайті rabota.ua подавала своє резюме на вакансію Marketing research analyst. Сьогодні ця вакансія закрита на сайті. Не отримала жодного сповішення про те, що моє резюме було переглянуто, якоїсь зворотньої відповіді з відмовою мені теж не прийшло. Ця вакансія дійсно закрита? Хотілось би мати хоча б якусь зворотню відповідь.
Дякую!

3 комментария

Анна, дякуємо за Ваш відгук. Вакансія Marketing research analyst була закрита в середу 19го липня.
Ви мали отримати автоматичне сповіщення про те, що ми отримали Ваше резюме та розглянемо його у разі відповідного досвіду. Можливо сталась помилка і сповіщення не відправилось, або потрапило у спам. Ми перевіримо налаштування. Всі резюме ми додаємо в нашу базу, в разі відкриття подібних вакансій до Вас можуть зателефонувати.
Дякуємо!

Поддержали: Anna Korol

Це дивно,
на сайті досі висить ця вакансія.
rabota.ua/...​pany209907/vacancy6777273

Вибачте, за нав’язливість. Але я дуже серйозно розглядаю Ciklum як свого потенційного роботодавця. Підкажіть будь ласка на яку інформацію мені орієнтуватись- вакансія була закрита 19 липня, але потім вона поновилась на сайті rabota.ua. Також ця вакансія висить у вас на сайті.
Чи має сенс повторно відправляти своє СV і Statement of Purpose?
Ще раз перепрошую і заздалегідь дякую!

Поддержали: Aleksandr Stepanchuk