7 жовтня 2025 14:11
Працюю тут вже пів року і задоволений усіма аспектами роботи. Особливо відзначу колектив — він справді один із найкращих серед усіх організацій, де доводилося працювати. Атмосфера єдності відчувається щодня, і керівництво ставиться до всіх по-людськи.
Також відзначу й те, що робота дає великий обсяг цінного досвіду, який відкриває нові можливості для розвитку. Тому тут 10/10, вже порекомендував двом друзям роботу тут)
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.