42flows.tech

Київ, Львів, Дніпро

14 квітня 2021 21:23

Viktor Sherstiuk, Middle Full Stack developer в 42flows.tech

Працюю в компанії вже майже півтора року. Дуже радий тому, що все так склалося і я потрапив імено сюди. Я працював до Chatbots.Studio з дуже великою кількістю людей (в декількох командах, з різними клієнтами), і на мою думку тут ситуація унікальна — в пріотітеті всього робочого процесу стоїть таке поняття як людяність. Завдяким цьому в компанії дуже хороша атмосфера загалом, хороші умови для розвитку. Коли виникають якісь складнощі або проблеми — ми їх разом вирішуємо, після чого шукаємо їх причини, аналізуємо і обговорюємо що б уникнути їх в майбутньому. Компанія в повній мірі сприяє тому, що б ви розвивалися.
Це проявляється в декількох речах:
— Perfect HR відділ. На етапі стажування мені дуже вчасно написали що все круто, і що б я рухався в такому ж дусі. Коли прийшов в офіс — зробили дійсно все для того, що б влитись в роботу було комфортно.
— Вам допомагають сформувати план технічного розвитку.
— Вам оплачують курси/книги.
— Звертають увагу на ваш розвиток, і сприяють тому що б ви працювали на проектах, котрі не дадуть стояти на місці.
— Щотижня проводяться уроки англійської для тих, хто хоче її прокачати.
— Стабільно проводяться ревью, на котрих ви можете продемонструвати що виросли як спеціаліст, і якщо це дійсно так — піднімають зп, або піднімають зп + переводять на інакшу позицію( Junior, Middle, Senior / Team Lead).

Декілька років тому, мій знайомий, котрий вже був декілька років в IT, послухавши мою думку, сказав що б я не ідеалізував професію — «все не так круто і інтересно, ти просто робиш одне й те саме з ранку до вечора 5 днів в тиждень». Робота тут мені показала це не так — за півтора роки компанія дала можливість дізнатися дуже багато нового, попрацювати над дуже різноманітними проектами, складність котрих росла рівномірно з тим, як ріс я. Варто відназначити те, що співвласники особисто приділяють увагу тому, що відбувається в компанії — і, наприклад, можуть запропонувати вам перейти з вашого проекту на більш складний і інтересний, якщо бачать що ви стоїте на місці (а це дуже важливо, тому що програмісти розвиваються нелінійно, і один може за рік вирости в декілька разів сильніше, як професіонал, ніж інший, котрий буде репетативно працювати над ідентичними задачами роками).
Також хочу відмітити те, що дуже багато уваги приділяється взаємодії всередині команд — ми проводимо один одному код-ревью, технічні лекції, сонар-аналізи, ретроспективи.

Підводячи підсумок хочу сказати що Chatbots.Studio дійсно крута компанія, і якщо ви читаєте відгук що б вирішити, чи варто відсилати своє резюме / йти на стажування — вперед, ви точно не пошкодуєте.
А я, особисто, вдячний всім, з ким вже перетнувся на цьому шляху — це саме той випадок, коли через деякий час розумієш, що зробив абсолютно правильний вибір.