CharterMatch

Львов

Дуже цікавий продукт, зі складною і виваженою архітекутрою. Маскимально захполюча і нестандартна галузь: чартер бізнес-джетів.

Приємна, спрацьована тімка. Мінімум бюрократії і менеджмента, горизонтальне прийняття рішень і справжнє відчуття продукт овнершипа. Можливість відрядженнь (переважно UK).

Повна фінансова підтримка. Комфротний графік. Гарний офіс на Цитаделі, пєчєньки-фруктики, настільний теніс і кльовий кейтерінг за разунок команії. Людське, дбайливе ставлення.

Рекомендую.

За недовгий час роботи тут можу залишити декілька деталей:
— менеджмент на проекті — як тільки я проходив на проект все було норм по скілах і знаннях. Але за пару місяців ситуація змінилась і став потрібен мега ніндзя зі знанням AWS і NodeJS, щоб замінити архітекта в Лондоні. Тому тебе скорочують. Аргументуючи це тим, що ти не маєш такого технічного рівня (що не вимагалось з самого початку) і бюджет піджимає.
— організація робочого простору — як тільки я проходив співбесіду частина коридору біля RocketRoute була заставлена меблями від попереднього орендаря. Їх обіцяли забрати. І їх забрали, тепер вони стоять в іншій частині коридору, якраз навпроти Chartermatch.
— процеси — зовсім журба. Як тільки я доєднався до команди мій колега створив тікет на непрацюючі пісуари в туалеті, якраз біля Chartermatch. Вони раніше працювали. За пару місяців роботи жодного прогресу або апдейту на рахунок цього просто не було.
— туалет — це окрема історія. Сапорт для туалету що знаходиться біля Chartermatch перестав проводитись. Ситуація коли я покидав компанію виглядала так: коли ти йдеш в туалет береш з собою рулон туалетного паперу, робиш свої справи, а потім повертаєш його на місце. Для наступного використання іншими колегами.
— відсутність душу в приміщенні офісу
— заняття з англійської тільки о 9:30
— мусор на кухні сортується в 3 контейнери: пластик, папір, органіка. А потім приходить прибиральниця і скидає все в один мішок і виносить на смітник.
— company day — це окрема подія на якій я був присутній. Це перший раз коли видно, що він проводиться для компанії, а не для працівників. Він проводився в робочий день, і це суцільні презентації. А ближче до вечора все плавно переходить в неорганізований хаос.
Плюси:
— харчування в офісі за рахунок компанії
— у разі звільнення покривають додаткову зп ще за місяць.

Крута команда та продукт, є можливість розвивати як хард скіли так і софт. Рекомендую.

Поддержали: Andrii Fedchuk