4 відгуки

Вітаю!
Мій відгук по курсу — HR Manager.
Настільки практичного і корисного курсу я ще не зустрічала. Люблю чіткість, структурованість і налагоджені процеси. Тут все це було.
З першого уроку матеріал — який вже можна застосовувати, і опрацювати в домашніх завданнях.
Окрім уроків, домашок і компетентного зворотнього зв’язку від консультантів курсу, були щотижневі майстер-класи, де розбирали кейси учасників. МК дуже потужні, оскільки закривають суперечливі питання, а коментарі ведучої допомагають сформувати кроки, як вирішити свій кейс.
Курс буде корисний і новачкам — зрозумієте, з чим стикається в роботі HRM, як правильно налаштувати процеси, щоб вони працювали. І вже фахівцям з досвідом — зможете самі оцінити, чи все ви робите правильно, і що можна зробити ще для найкращих результатів в роботі.
Варто бути готовим до великої кількості домашок)
А ще — це неймовірна атмосфера в колі HRів, підтримуюче спілкування і колективний досвід з різних сфер.

Дякую, Анастасії за її експертизу і душевне тепло, які вона вкладає в цей курс.

Дуже задоволена курсом Анастасії Журавель. Багато корисної інформації, курс достатньо насичений. Хочу відмітити те, що завдання перевіряли «не для галочки», як це буває, вони приймались повністю лише тоді, коли усі зауваження усунені, а це, в свою чергу, дає більш глибоко попрацювати надматеріалом і розставити усе «по поличкам». Рекомендую усім!

Я початківець,hr сфера це взагалі новий напрямок для мене.Але я рада,що обрала цей курс з Анастасією Журавель.Курс нелегкий для мене,багато інформації і її відпрацювання,проте в голові все стає на свої полиці!Окрема вдячність за документи та за доступ півроку)

Вітаю, хочу подякувати Анастасію Журавель за її чудовий курс!
Мінімум води, максимум практики!
Рекомендую як початківцям у сфері так і досвідченим спеціалістам!