Centum-D

Дніпро

Centum-D — моя перша робота в IT. Потрапив туди після курсів.
Компанія надала мені шанс і проклала мій шлях в Project Management.

Роботи було багато, тому допомогло моє бажання навчатися і розвиватися. В навчанні допомогла Світлана, яка підтримувала щоденну комунікацію по проєктах, допомагала зрозуміти процеси, ньюанси і підказувала де і що можна почитати.

Окремо варто відмітити відсутність бюрократії в процесах компанії.

Команда крута, всі профі своєї справи. Завжди можна звернутися по допомогу і отримати відповідь.
Командою часто вибиралися на природу, боулінг, speaking club і святкували свята разом. Я би сказав, що це традиція компанії, яка сприяє розвитку відносин у колективі.

За час поки я працював тут команда постійно зростала і розвивалася, з’являлися нові проєкти.
Новачків завжди підтримували, допомагали і надавали шанс.

Заробітна плата ніколи не затримувалася і видавалася вчасно.

Офіс знаходиться в центрі міста, куди зручно добиратися. Офіс зручний і, звичайно, там є плюшки)

Підтримали: Светлана Ракова

Bohdan Bylo, Senior IT Recruiter компанії Centum-D відмінив інтерв’ю за 40 хвилин до його початку, спираючись на те що тепер компанія шукає людину з дніпра. Сам інвайт був надісланий за 3 дня до того.

Наскільке це професійно робіть висновки самі.

Шановний, @Denys_Krupin, вітаю і дуже препрошую, рекрутер почав роботу лише працювати в компанії нещодавно,ми працюємо над тим, щоб змінити накраще взаємодію з кандидатами і виправемо подібні ситуації якомога швидше, приношу свої вибачення за незручності.

З компанією Centum-D я з 2020 року. Атмосфера в ній завжди була дружньою. Навіть на співбесіді та знайомстві з командою не було якогось зверхнього офіціозу, а навпаки, усі віталися, підтримували розмову та жартували, так ніби я просто прийшла на знайомство в нову компанію друзів, а не влаштовуватися на роботу. Та й сама співбесіда в мене була схожа на звичайну розмову, а не допит чи вікторину, як часто бувало в інших компаніях.

Я прийшла без досвіду роботи контент-менеджером, але завдяки бажанню навчатися та активній допомозі команди швидко адаптувалась. Першого дня мені дали наставницю, яка все мені пояснювала. Проте з питаннями по роботі я могла звернутися до будь-кого, навіть до керівників і мені завжди допомагали. Через місяць здавалося, що я працювала тут завжди)

Коли в мене раптово видалась нагода подорожі в інше місто, мені без проблем дали змогу працювати дистанційно. Під час коронавірусу також надали всю необхідну техніку для комфортної роботи вдома. Війна внесла свої корективи, проте я можу працювати і в офісі, і дистанційно, що дуже зручно, за таких нестабільних часів.

Також у нас часто проводилися one-to-one зустрічі, з якими я познайомилася тут уперше, бо на попередніх місцях роботи такої практики не було. Після них у нас завжди щось покращували, від банального розширення асортименту солодощів на кухні, до окремого «тихого» кабінету для тих, хто любить працювати в тиші.

Стосовно лікарняного, відпустки чи відгулів, то зазвичай особливих проблем не було. Якщо я себе погано почуваю, або є якість нагальні особисті справи, то я завжди можу залишитися вдома чи почати роботу пізніше, заздалегідь попередивши про це. Лікарняних не брала, але знаю, що така можливість є. Щодо відпустки, то особисто мені іноді було складно йти надовго, бо я не хотіла залишати свої задачі незавершеними або передавати іншим, щоб завжди бути в курсі всіх процесів. Іноді її важко було синхронізувати з іншими колегами, щоб рівномірно розподілити навантаження на період відсутності. У такому разі я брала відпустку не цілком, а ділила її на частини по кілька днів упродовж року, що іноді було навіть зручніше.

Розвиток у компанії завжди вітається. Мені пропонували різні варіанти, щоб було комфортно та цікаво рухатися далі. Спочатку я обрала поглиблення своїх навичок як контент-менеджер, а потім вивчення SEO. Кожного разу ми узгоджували мій план розвитку та фінансово-мотиваційну систему, тому все було зрозумілим.

Також подобаються наші корпоративні традиції:
— святкувати усі особливі події, свята
— періодично збиратися разом для відпочинку після роботи
— влаштовувати корпоративи, які дають змогу краще пізнати одне одного, поспілкуватися наживо з колегами з інших міст, або більше познайомитися з новачками
— корпоративні подарунки, які взагалі окремий різновид мистецтва, оскільки вони завжди круто оформлені, ідеально підібрані та приємно дивують))

Спостерігаючи впродовж кількох років за розширенням колективу, можу сказати, що всі люди, які до нас приходили були різними, але завжди хорошими та цікавими. Як мінімум ті, з ким я безпосередньо працювала над спільними проєктами або з ким вдалося поспілкуватися між роботою) Звичайно, ситуації бували різні, але іноді навіть я дивувалася лояльності та терпінню керівництва.

Щодо самої компанії, можу сказати, що вона багато в чому дуже розвинулася та зросла за цей період. Впевнена, що в майбутньому таких змін буде ще більше, бо завжди є куди рости))

Підтримали: Victor GaliuzovKaterina Kolesova

Перейшов у Centum-D, хоча довго сумнівався, бо в попередній компанії більше займався delivery процесами. Загалом, не шкодую про те, що вірішив прийти працювати сюди. Ставлення до кожного співробітника насамперед як до людини, нормальне спілкування, колеги завжди допоможуть і підстрахують, а до керівництва завжди можна звернутися за порадою.
Зараз у мене в роботі багато різноманітних проєктів, які дають змогу розвивати і підвищувати свої скіли.

Сьогодні мав бути мій перший день в цій компанії в якості розробника, але під час онбордінг мітінгу мені зателефонувала рекрутер і сказала що мій офер відкликано... Офер який отримала 10 днів тому, заради якого я відмовилася від інтерв’ю на різних стадіях, заради якого я звільнилася з попереднього місця роботи!

Перш ніж приймати рішення працювати в цій компанії подумайте тричі, і виберіть інший варіант, бо можете лишитися зовсім без роботи

Катерина, вчора вам була надана максимально детальна інформація щодо цієї ситуації.
Але певно продублюю і тут: вас попереджали на етапі співбесід, про пошук кандидата під проєкт. І так, нажаль саме ви стали свідком форс-мажорної для нас ситуації, але нажаль доволі розповсюдженої на ринку під час війни, як вихід клієнта з компанії. В мирні часи та стабільній економічній ситуації, ви б очікували на новий проєкт на бенчі, але зараз більшість компаній на українському ринку не можуть собі дозволити цього. Вам була якнайшвидше надана вся чесна і прозора інформація щодо ситуації, деталі, варіанти пошуку проєкту для вас. Я одразу принесла вам вибачення, розумію і зараз ваше обурення. Для нас це так само стало шоком. Але ми завжди робимо усе можливе для того, щоб зберігти роботу для наших співробітників, і в цьому випадку так само. До речі, всі задіяні на цьому проєкті розробники вже мають повне навантаження на інших проєктах. Ви відмовились від усіх наших пропозицій, і також можу зрозуміти чому. Та в умовах сьогодення ми зробили все, що залежало від нас.

Работаю в Centum-D в качестве контент менеджера, чувствую себя очень счастливым и благодарным за такую замечательную возможность. Компания предоставляет мне разнообразные задачи и ценный опыт в работе с контентом.
Это моя первая ИТ-компания, и я действительно ценю то, что мой первый опыт работы в этой области проходит здесь. Коллектив компании очень талантливый и поддерживающий, что позволяет мне чувствовать себя комфортно и уверенно в своих возможностях.
Мне нравится, что работа в этой компании предоставляет мне возможность развиваться профессионально и личностно, и я чувствую, что моя работа имеет реальный вклад в развитие компании.

Підтримали: Tetiana HlushakKaterina Kolesova

Компанія добре справилась з негараздами на початку війни. Всім, хто бажав працювати, подовжили чи знайшли нові проєкти в найкоротший термін. З початком співпраці погодинно, став краще керувати своїм часом і це дуже допомагає в умовах відключень і віддаленої роботи. Включаюсь в роботу, коли зручно і відповідаю за той об’єм роботи, який зробив, і по бажанню овертаймлю.
Іноді буває менше задач, але я залюбки витрачаю вільний час на волонтерство та вивчення нових стеків, що звісно відобразиться на підвищенні рівня заробітньої плати;)
Мені подобається працювати в Centum-D, хоча були можливості змінити компанію. По процесах все зручно і нема зайвих умовностей.

Підтримали: Tetiana HlushakKaterina Kolesova

Прошел уже почти год, а остатка своей зп я так и не увидела. Вот так вот компания «выполняет» свои обязательства)

Шановна Валеріє, у компанії з вами були домовленності і взаємні зобов’язання, які ви порушили, і більш того, зникли, не відповідаючи на повідомлення.
Ми зі свого боку весь час були на зв’язку і від своєї частини зобов’язань не відмолялись. Якщо у вас є сумніви чи питання щодо ваших зобов’язань перед компанією, у вас завжди є можливість звернутись до нас, ми були і є відкриті для спілкування з усіма колишніми колегами.

Вирішив поділиться своїм особистим досвідом роботи в компанії:

Я працюю в компанії з вересня 2016 року
За цей час обіймав такі посади: IT Sales manager, Head of Sales, SEO optimizer

За весь час роботи, від керівництва, отримував чітко поставлені цілі та задачі, щодо яких завжди міг висловити свою думку та обговорити деталі.
Окремо хочу зазначити, що на кожній із займаних мною позицій керівник завжди заохочував моє бажання розвиватися, навчатися і брати участь у різних конференціях.
Завжди позитивно реагували на моє бажання відвідувати навчальні курси і брали участь фінансово, пропонували варіанти навчання і мотивували розвиватися

З моменту початку роботи у всіх співробітників були комфортабельні робочі місця, сучасна техніка і затишний офіс, з облаштованими зонами відпочинку і смаколиками, який поступово зростав і поліпшувався, аж до переїзду в нову офісну будівлю, де ця тенденція продовжилася
У важкий період пандемії всім було запропоновано можливість працювати віддалено, надано всю необхідну техніку, а після поліпшення ситуації — гібридний графік, за бажанням співробітників

За весь час роботи в компанії порадувала конкурентна оплата моєї праці. Керівництво завжди було відкрите до діалогу і неодноразово переглядало і підвищувало мою оплату згідно з моїми навичками.

Окремо хочу відзначити колектив так як це дуже круті люди!
До початку війни ми, щонайменше раз на тиждень, кудись вибиралися і спільно відпочивали (настолки, квест-кімнати, теніс, футбол, стендап-вечори, в літню пору поїздки на турбази і природу), що компанія підтримувала і заохочувала

Зараз же ми допомагаємо один одному і країні, кожен чим може. Компанія обладнала комфортний автономний офіс у новій будівлі, в якому є безпечні місця, генератори і старлінки, що дає змогу перебувати онлайн практично за будь-яких умов.

Підбиваючи підсумок, можу сказати, що за час роботи в компанії я завжди отримував підтримку, як у робочих завданнях, так і в розвитку навичок, гідну оплату моїх знань і виконаної роботи, а також зацікавленість у моєму розвитку

Підтримали: Tetiana HlushakKaterina Kolesova

В компании Centum-D работаю с лета 2022, интересные проекты, крутой коллектив и нагрузку добавляли постепенно, было время на адаптацию и руководитель всегда доступен, помогает со всеми вопросами. Потом нагрузку увеличили и стало достаточно много проектов, понял, что теряю качество работы, после обратной связи количество проектов оптимизировали. Круто, что сотрудникам идут на встречу.

В компанії працюю понад двох років, і нарешті вирішив зробити невеликий опис стосовно роботи та інших моментів. За цей час вже зроблено багато цікавих кейсів, починаючи з простих сайтів на cms, завершуючи порталами з api для аплікух на різні платформи. Як зростала складність проєктів так вдосконалювались і мої навички, я прийшов у компанію як backend розробник на cms + деяки framework(yii, laravel). Зараз я вже з легкістю використовую front фреймворки такі як vue.js, а також бібліотеку react.js., вже написав свою першу апликуху на ReactNative. Компанія сприяє моєму розвитку і підтримує всі побажання стосовно технологічного стеку що я хочу вивчити. Стосовно роботи в офісі: немає ніяких обмежень, тобто, є можливість працювати в офісі окей, немає, працюю вдома. Коллектив дружній і завжди може підтримати в складний час. Ну і авжеж, на кухні є вкусняхи. Щодо зарплатні, все чітко і без затримок.

Працюю вже в Centum-D понад рік. Починала з посади контент-менеджера, зараз працюю асистентом операційного директора. Тобто в компанії можна обговорювати з керівництвом свій кар’єрний план, зростати в одному напрямі чи змінити його, тебе в цьому підтримають.
Приємна обстановка, щоб працювати, немає зверхності від керівництва. Я довго працювала на держслужбі, де здебільшого було ставлення до підлеглих «я — начальник, ти — дурак», тому дуже ціную відносини на рівних.

Проєкти, з якими ми працюємо, — різноманітні, є можливість поглиблювати експертизу в різних нішах. Можна працювати як віддалено, так і в офісі. В офісі в нинішніх умовах навіть комфортніше, бо тут завжди є світло))
Колектив у нас дуже хороший і майже всі з гарним почуттям гумору)) Тому, якщо для вас це важливо, то welcome to our company!

Наразі дуже рідко пишу будь які відгуки, але не втримався поділитися своїм досвідом, впевнений від буде корисним подивитись з іншого боку. Вперше в житті зустрічаюсь з тим, що на позицію QA був тест. Не просто тест, а прописання тест-кейсів та тест-плану з усіма характеристиками на вже існуючому проекті. Тестове завдання було трошки дивним, тому що реально на позицію куа воно буває досить рідко. Я подумав, що нічого страшного з того немає, тому вирішив зробити, попереднього запитав, чи платне воно чи ні — мені сказали ні, і бажано витратити не більше 2 — 4 годин — і все, що їм потрібно — зрозуміти, який підхід я використовую. Ок, подумав я і пішов робити. За чотири години написав, показав, що зробив, потім була співбесіда і зворотній зв’язок, де усі разом розбирали мою роботу, все в позитивному ключі.
Співпрацювали ми потім над проектом і вийшло взагалі все ок. В команди і людей кайфове ставлення до життя — власники роблять все — і вони одні з тих хто в ковід збільшував команду, тому читаю те, що тут написано і дуже мені странно. Як на мене, то там працюють дуже позитивні люді і я буду радий, якщо в майбутньому в мене буде ще можливість попрацювати з ними у проектах.

Підтримали: Tetiana HlushakKaterina Kolesova

Мала вкрай неприємний досвід спілкування із компанією. Зазвичай я скептична до негативних відгуків, та нажаль, в даному випадку Centum-D підтвердили репутацію компанії, яка не виконує фінансові зобов’язання.

Спочатку все наче йшло добре. Я отримала запрошення на співбесіду. Представниця компанії Ксенія спілкувалась приємно і відкрито. Хоча трішки й збило з пантелику те, що умови, озвучені на співбесиді, відрізнялись від умов у тексті вакансії. Але окей, ми продовжили спілкування, мені запропонували виконати тестове. Я виконала його і після цього етапу отримала повідомлення, що моє рішення задачі подобається, але чи можу я зробити додаткові варіанти вже як окрему фріланс-задачу, не пов’язану із проходженням тестового. Я погодилась, почала роботу і надала варіанти.

Після другого етапу співбесіди зрозуміла, що умови в компанії не відповідають тим, які я шукаю в даний момент і відмовилась від оферу. Також дуже бентежило те, що умови роботи, які озвучували Ксенія і Світлана (керівник, яка вела другу співбесіду) постійно змінюються від співбесіди до співбесіди, та ще й відрізняються від тих, які прописані в надісланому мені офері.

Після моєї відмови ми ще мали допрацювати задачу, яку погодили як окремий проект. Нажаль, з якогось моменту компанія перестала виходити на зв’язок, хоча ми мали вирішити ряд питань. За кілька тижнів мовчанки я отримала повідомлення від Ксенії, що компанія не буде розрахуватися зі мною за зроблену роботу, і що сама вона там вже не працює.

Якщо подібне відбувається із потенційними працівниками, можу тільки уявити, яка комунікація всередині компанії. Вирішила поділитися цим досвідом і сподіваюсь що це вбереже когось від втрати часу та грошей.

Працюю в Сentum-D вже більше 2-х років і повністю задоволена. Саме для мене, є багато плюсів роботи в компанії, її плюшки та заохочення. Наразі співробітники самостійно обирають де їм зручніше і беспечніше працювати (в офісі або віддалено). Всі зобов’язання виконуються компанією вчасно.
Окремо хочеться виділити команду, хлопці та дівчата Ви — The best. Компанія адаптована до реалій сьогодення.

Работаю в Centum-D второй год. Искала работу с возможностью периодически работать удаленно, а сейчас, в период войны, практически все коллеги перешли в удаленный режим работы. Изначально, при приеме на работу были оговорены все условия, никто ни к чему не принуждал. Наоборот — руководство всегда идет на встречу и способствует всеми силами развитию сотрудников. У нас есть обратная связь, если мне что-то нужно — я всегда могу обсудить все вопросы с руководителем и, что самое главное, останусь УСЛЫШАННОЙ.

Когда в нашу страну пришла война — никого не уволили, но отправили в отпуск за свой счет. Это была вынужденная мера, но довольно быстро нашли новые проекты и люди вернулись к работе. Никто никого не держал, все всё и сами видели и понимали.

Что хочу сказать:
Коллектив у нас прекрасный и руководство не отмахивается от подчиненных. Работать здесь очень комфортно. После нескольких лет работы в разных компаниях — впервые у меня нету желания даже смотреть другие вакансии. Здесь комфортно морально. А это самое главное.

P.S. в любой фирме найдется обиженный и обделенный сотрудник, который будет готов вылить тонны грязи, потому что что-то где-то не поделили.

Всем Мира и добра!

Пані ми з вами працювали в Центумі, і навіть бачились на корпоративі, але Ваш пост виглядає як суцільний сьоб. Дуже багато питань винкає до Ваших слів.

’С самого начала моей работы, меня не устроило отсутствие официального трудоустройства, как сотрудника или трудовой договор. Хотя до этого, как и наверно почти все ит-шники, работала через ФОП. ’

Я перепрошую , а де ви зараз бачили в IT- середовищі людей які працюють офціально не через ФОП (не рахуючи держ структури). Це нормальна практика на сьогоднішній день.

’Из-за этого у меня не было никаких социальных гарантий, включая официально оплачиваемый больничный (я даже с короной работала, ибо больничного нет) и трудовой стаж. ’

На рахунок хвороби, я впевенний що як би ви попросили лікарняний Ви б його отримали, в мене ні разу не було проблем, ідеш до лікаря, отримуєш справку про не працездатність, і отримуешь лікарняний.

На рахунок війни , Ви ж не пишете повний контекст. Я бачив ту переписку і скажу що Ви дуже не праві, було сказано що «хлопці ми не знаемо коли це скінчиться , зарплату за лютий і березень ми видамо, і будемо шукати вам проекти, але нажаль їх буде дуже менше, вибачте». На рахунок «предупредіть за 2 ніделі» Ви сповна розуму? Ви уявляете картину, приходить ваш начальник і каже «Ви знаете через 2 тижні буде війна так що через 2 тижні ви всі звільнені». Ну це якось дуже дивно виглядало б правда?

’Полу-совковый тип управления, отсутствие какого-либо онбоардинга (меня джуна кинули с места в карьер к 7-9 проектам)’

Вибачте, а як то напівсовковий? Чи ви працювали на якомусь металургійному заводі і отримали той незрівняний досвід «совка»?
на рахунок онбордінгу , ви мабуть не аплаїлись в інші контори і вас не задовбували тоннами інформці яку ви повинні просто знати( навіщо не ясно але повинні знати) і можу сказати що онбрдінг тут присутній і не гірший( я б навіть сказав мягший) за інші контори.

На рахунок попрацювати з дому....це якась дичина, наша команда має змогу працювати із дому коли захочеш, лишень скажи що ти попрацюєш із дому, бувало таке що із руми в якій ми сиділи працював в офісі лишень я або девопс , інші працювали із дому, так що тут я не можу теж з вами бути солідарним.

Дуже сподобалась Ваша цитата про «Ну в общем, страх, террор и поклонение ))» це виглядає наче тут все ж таки галера стоїть барабанщик, а ми веслуємо)

Вибачте але дуже багато питань до вашого світосприйнятя роботи і розуміння як можна або треба працювати..

Привет, читающим этот пост) Я вообще не оставляла раньше подобных отзывов, но мне захотелось поделиться своим опытом именно в этот раз.

С самого начала моей работы, меня не устроило отсутствие официального трудоустройства, как сотрудника или трудовой договор. Хотя до этого, как и наверно почти все ит-шники, работала через ФОП. Из-за этого у меня не было никаких социальных гарантий, включая официально оплачиваемый больничный (я даже с короной работала, ибо больничного нет) и трудовой стаж. Как следствие, у меня не было возможности получить помощь от государства (6500 грн) во время войны, так как за меня не оплачивались налоги в последнем квартале 2021 года. Я понимаю, что война коснулась нас всех, но и с оплатой труда за последнюю неделю февраля вышла какая-то лажа. Изначально оглашалось, что ставка не зависит от количества часов и является месячной, но, как оказалось, оплатили как захотели. Да и к тому же, мне не дали просмотреть отчет по оплате, сказав просто что «все верно».

Я, как просто человек, понимаю, что многие бизнесы просто закрылись в услоиях войны, но как следствие отсутствия официального оформления почти весь штат вместо утреннего митинга ждало сообщение об «отправке в отпуск за свой счет» одним днем, вчера еще вы работали над проектами, а сегодня уже нет. Я думаю, что если бы сотрудники были оформлены официально, то такого бы не было, так как трудовое законодательство просто не позволило бы. Ведь даже если бы это было сокращение, то компания была бы обязана выплатить 3 зарплаты. К тому же, о таком развитии события сотрудника обязаны предупредить за 2 недели, чего тоже не было.

И еще не менее «смешная» ситуация — формула: остаток зарплаты за ключ. В попыхах уехав (уже будучи «в отпуске»), я не знала когда я вернусь и вернусь ли. Так вот, в период выдачи зарплат, я ее не получила, ни на карту, ни наличкой. Естестенно, спросив почему, мне ответили — так ты ключ не сдала. Ключ — обычный магнитный кружочек такой. Когда нам их только выдали, я спросила сколько он стоит, ну вдруг потеряю. Мне сказали — 100 гривен. Почему нельзя просто вычесть стоимость ключа из остатка моей зп? С чем я сама согласна, но мне такого не предложили, ну и своих заработанных денег я так и не получила. Собственно — цитата — prnt.sc/3OdEUkuehXFo
И, как оказалось, я не получу то, чо заработала просто потому что ключ некому сделать — prnt.sc/zR0CjbjuzLmC

Что же касательно довоенного периода, то тут все тоже было сложно. Полу-совковый тип управления, отсутствие какого-либо онбоардинга (меня джуна кинули с места в карьер к 7-9 проектам), никаких подсказок, но спрос высок и никакого открытого диалога с «начальством». И не дай бог тебе еще проснуться в один прекрасный день и решить поработать из дома. Сразу тебя будут сверлить взглядом (да, ощутимо через экран телефона) — а с чего это вдруг? ты что, в современности живешь? Ну а «опоздание» на 5 минут вообще воспринималась одной начальницей как зрада :) Для меня это было крайне удивительно, так как мне казалось, что эти пережитки прошлого ничего не решают, да и вообще зачем это все? Это ж не завод, не полиция. Ну в общем, страх, террор и поклонение ))

Но. Не скажу, что было прям, как на галере. И все это благодаря лишь коллегам (не начальству). Ребята, с которыми ты работаешь изо дня в день, пьешь кофе, выходишь на перекуры и тд. Большинство из них уже там не работает, некоторых уволили во время войны. И, увы, большинство коллег реально боялось что-то сказать «против». Это грустно

Компания выполнила все обязательства взятые в начале сотрудничества, что не скажешь о сотруднике (но это лирика, мы справились, все исправили)
Жаль, что всегда «недовольные» показывают только одну сторону ситуации (вырваными словами из контекста и скринами), но это реальность, люди бывают разные. Вступать в бессмысленную дискуссию и копаться в искаженных фактах — нет времени и желания.
Желаю успехов! Зла не держу

P.S. Мы выросли еще на 30%.

Вакансії Centum-D