Centro team

21...80 спеціалістів
Київ, Лімасол (Кіпр)

5 відгуків

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Компания занимается в основном gambling, adult проектами. Учитывайте это прежде, чем подаваться сюда.

Кльова компанія, можливість професійного росту, затишний офіс, чудовий веселий колектив, працюю тут з 2015 року.

Підтримали: Yana Miron

Працюю в цій компанії вже 6 років, дуже ціную реальну можливість професійного зростання, легку та дружню атмосферу та відсутність бюрократії. Це той самий випадок коли кожного дня ідеш на роботу із задоволенням 😃.

Підтримали: Yana Miron

Працюю в компанії як HR\ IT рекрутер .
Для мене Centro team — це більше, ніж просто продуктова ІТ компанія. Дуже подобається сімейна атмосфера та культура, яка тут є.
Компанія має офіси в різних країнах, що дає ще одну можливість познайомитися з людьми з іншим менталітетом.
У компанії досить м’який онбординг, керівники команд завжди готові допомогти адаптуватися людині, не навалюючи на неї відразу ж купу завдань. Також компанія досить гнучка і готова йти на зустріч співробітникам.
Приємно, що, якщо потрібен співробітник в офіс на Кіпрі, компанія повністю допомагає з релокейтом і піклується не тільки про співробітника, але і про членів його сім’ї.
Також у компанії дуже класні корпоративи, команда любить брати участь у спортивних заходах.
Під час війни компанія активно підтримує Україну донатами та вірою у перемогу)

Підтримали: Kateryna Non-KrasovskaDaria Shovkun

Дуже класна, сучасна компанія. Працювати тут одне задоволення! В робочому процесі відсутня надмірна бюрократія, колеги завжди готові пояснити всі незрозумілі мені моменти.

Підтримали: Yana MironDaria Shovkun

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.