CASAFARI - real estate data

81...200 спеціалістів
Харків, Лісабон (Португалія), Мадрид (Іспанія)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

В компании CASAFARI. За это время сложились приятные впечатления. Специалистам предоставляют рабочее место в теплом светлом уютном офисе, гибкий график работы, соцпакет. Во время карантина — организована инфраструктура для работы из дома, HR-менеджеры опекают работников :D. Руководители заинтересованы в развитии специалистов, есть возможность карьерного роста.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії CASAFARI