12 квітня 2023 7:01
Пропрацював у Capgemini Ukraine більше 1 року. Досвід максимально позитивний. По плюсах: оплата (в середньому більша ніж у інших аутсорс/аутстаф) компаніях, люди (залежить від проекту звичайно) і менеджмент і тімейти усі максимально лояльні та дружні, мій тімлід завжди мене сапортив і взагалі таке було відчуття що це супер-людина )), до загальних світових скорочень бенча була досить довга та оплачувана — з виплатами завжди усе стабільно і без затримок, під час війни компанія забронювала неймовірну кількість готелів та допомагала не тільки працівникам а й їх сім’ям, це прям ну дуже круто, мав можливість бути ментором на інтернатурі по Go — після якої 2х з 3х трейні були захайрені що дуже круто + підтримка з боку менеджменту також була на висоті. З мінусів: (теж дуже суб’єктивно) заходив на 1й проект але просидів (на A Cloud Guru доступ до якого дала компанія :) ) в очікуванні півтора місяці (оплачуваних звичайно :) ) бо менеджмент не зміг домовитись за захід ще одної команди в числі якої мав бути й я. На разі не працюю в даній компанії за зрозумілих усім у світі причин але звільнення було максимально комфортним (дотримання по договору 2х тижнів) + на той час менеджмент знав що я шукаю роботу назовні і розумів що якщо немає проекту в середині компанії то це ОК шукати щось назовні, тому на момент звільнення в мене вже був офер )
Дякую компанії за з користю проведений рік і бажаю успіхів усім працівникам з котрими я працював, та й загалом )
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.