Cadeau Concepten

Київ, Амстердам (Нідерланди)

5 вересня 21:40

Vitalii Chaika, Front End dev

Давно хотів написати відгук і ось цей час настав. В компанії працюю трохи більше року front-end девом. Загалом скажу, що це дуже класна компанія, яка впевнено крокує у світле майбутнє даючи можливості для розвитку кожному хто в ній працює.
Далі, я буду називати ті речі, що стосуються компанії загалом.
1. Тут є хороші можливості для росту, як в ширину так і в глибину. Виконуючи задачі і привносячи максимум користі та ініціативності, результат не заставить себе чекати)
2. В компанії практикується можливість роботи на різних проектах, це не дасть тобі сумувати і стояти на місці.
3. Ефективність та результативність роботи процесів на всіх рівнях дає приємне враження на кожний день, тому робочі будні проходять із задоволенням.
4. Протягом військового стану компанія дуже приємно вражає своєю залученістю та підтримкою в житті кожного працівника, що дійсно говорить про людяність оточуючих тебе людей і викликає тільки позитивні емоції.
5. І багато чого іншого, що є в компанії мені дуже подобається, зокрема класні колеги, неформальна атмосфера, загальне бажання розвиватись та допомагати, наші івенти та вихідні зустрічі, справедливе керівництво та сам дух компанії, який максимально проникнутий позитивом — радий працювати і вчитися у таких людей.
Загалом, усім рекомендую, якщо попадете до мене на проект, буду радий бачити)