Bytebrand Outsourcing AG

Львов, Steinhausen

Всім привіт! Хочу поділитись відгуком про компанію, в якій працюю вже більше, як пів року. Перше, що справило дуже позитивне враження — це проведення співбесіди. Вона не була стандартна з переліком всіх можливих питань про теорію, а це було тестове завдання, розроблене самим CEO, і я вважаю, що це дуже крутий підхід!
Друге, що я відчула і що для мене дуже важливо — це відчуття свободи, коли немає тотального контролю, який може сковувати і навіть заваджати ефективно працювати — тобто керівництво лояльне і довіряє, я це дуже ціную.
Третє — цікаві проєкти! Мені подобаються тімки, з якими я працювала і працюю, колеги відкриті і завжди готові допомогти, тут немає пафосу і зверхності. За допомогою різноманітності проєктів можна вивчити багато нового, а таким шансом нехтувати не можна ))
Наразі тільки позитивне можу сказати, я задоволена, що тут працюю!

Привіт. Хочу і я залишити свій відгук.
Працюю тут більше місяця. Поки складається як найкраща думка. Починаючи від процесу влаштування і закінчуючи тіммейтами та проектом. Також хочеться відмітити дуже лояльне керівництво. Працюючи тут реально відчуваєш, що людям на тебе не «пофіг» і вони також зацікавлені в твому розвитку, завжди готові тобі допомогти в будь-яких питаннях, підказати. Однозначно задоволений своїм вибором та можу сміло рекомендувати цю компанію.

Усім привіт!
Я працюю в цій компанії вже майже півроку. Перше, що справило враження — це відчуття свободи, довіри, а також лояльність керівництва, яке робить усе для того, щоб було комфортно працювати. Потрапив я на дуже цікавий проект з дуже класним клієнтом. Окрім того, не можна не відзначити веселий і дружній колектив.
Будучи студентом, я маю можливість вчитися і працювати (до цього ставляться дуже лояльно).
Про мінуси не можу нічого сказати, адже мене все влаштовує.
Одним словом, я надзвичайно задоволений своїм досвідом роботи тут.

Поддержали: Viktoria DufynetsValerie Denissiuk

Час настав.
Працюю тут майже рік. Тому сповна можу оцінити компанію. Якщо не любите багато тексту — це, поки що, найкраща компанія в якій працював (ні, вона не перша і не друга).
1. Керівництво круте, відверто. Ви можете висловити свою думку, мати дискусію і т.д. І при цьому ви почуваєтесь на рівних.
2. Тімка. Можу судити лише свою команду. Можна подискутувати, жодної зверхності, якщо хтось нафакапив (будьмо чесними зі всіма трапляється) вас зрозуміють.
3. Проєкт. Знову ж таки, суджу лише свій, це величезна машина, яку не так тяжко супроводжувати та розвивати, тому що гарно побудована архітектура. Різного типу МЛ, мікросервісна архітектура, нові технології. (Що ще потрібно для щастя?). Клієнт — прикольний, можна донести свою думку, маєш круту ідею — її імплементують. І т.д.
*ще багато тексту про те, як тут класно*
Найцікавіша частина, мінуси. Я не кажу, що їх немає, ідеальних речей все таки не буває, але ось на думку зараз нічого не приходить.

Короткий висновок — дивись на початку топіка)

Поддержали: Valerie Denissiuk

Працюю в компаніі вже кілька місяців. Враження про компанію склалось лише позитивне.Тут я відчуваю підтримку колег і в такій дружній атмосфері хочеться рости і розвиватись. Я бачу тут класний менеджмент і фахівців своєі справи. Бажаю цій компаніі успіхів в майбутньому. Рекомендую !

Поддержали: Valerie Denissiuk

Компанія в якій працюю вже майже рік. За цей час в компанії я здобула безцінний досвід, колектив,з яким працювати одне задоволення,це компанія в якій намагаються зробити так,щоб всім було комфортно.Кожного ранку смачні печенюшки,смачна кава та свіжі фрукти)Я дуже задоволена що працюю саме в цій компанії)

Поддержали: Valerie Denissiuk

Чудова компанія і прекрасний колектив)
Надають всі можливості для росту і навчання. Дуже зрадів індивідуальному підходу до кожного працівника. Одним словом — «супер»)

Працюю в компаніії вже кілька місяців.
Для мене було важливо попасти в дружній і хороший колектив, що і сталось. В компанії дуже правильна атмосфера, за рахунок нормальних відносин всередині. Із плюсів: курси англійської, налагоджені робочі процеси всередині компанії, фрукти, класний офіс, терасса і т.д. Загалом дуже задоволений усім )
Мінусів поки не побачив, якби що допишу в коментах.

Поддержали: Anna LutsivKate Kyryia

Сьогодні в мене було призначене інтерв’ю в даній компанії. Піднявся на 4 поверх БЦ Леонардо, де знаходиться компанія. Двері в коридори закриті, на «дзвінки» ніхто не реагує. З прохожих кого не питав — ніхто про команію не знає.
Написав рекрутеру в скайп, так як інших контактів мені ніхто не надав. Рекрутер мовчить, ніхто мені не телефонує... В результаті мені передзвонили через 20 хвилин після домовленого часу співбесіди. Від співбесіди я відмовився, так як не хочу продовжувати спілкування з людьми, які не цінують ні свій час, ні час кандидатів.

Поддержали: Oleh Mordach

Договорились о собеседовании, в результате опоздали на него на полтора часа ничего не сказав и никак не предупредив. Может в самой компании и хорошо работается, но HR-отдел оставляет желать лучшего.

Поддержали: Volodymyr Panchuk

Доброго дня!
На жаль, у червні в нас справді були зміни в HR відділі, однак тепер у нас новий HR менеджер і такого більше не повториться. Ми перепрошуємо за незручності.

I love this company, I feel like I am growing everyday, interesting tasks, English, Swiss Management and great collegues. This is what I was looking for so long.

Круто тут. Компанія прогресує і ти прогресуєш з нею. Плюс дуже хороші люди довкола. Все для розвитку і реально багато довіри, ділової етики і позитиву :)

Класна,професійна і дуже дружня компанія. Забеспечує всіх необхідним для розробки(монітор,ноутбук і т.д.) також приємні сюрпризи це фірмові кружички і худі. Співбесідування було дуже швидке і організоване, практичне завдання складалося на годину часу, це дуже круто оскільки компанія цінить ваш час і може побачити ваші знання за годину а не банальні верстки, які займають багато часу. Задоволений.

Працюю відносно недавно, недоліків не бачу, лише великі плюси :)
По-перше дуже цікаві проекти для фронтенд девелоперів
По-друге, відмінна організація роботи керівництва,
дуже зацікавлені в навчанні ти розвитку співробітника.
В офісі проходять класи англійської, завжди відбуваються дуже цікаво, є групи як для початківців так і для людей які хочуть пригадати мову.
Була власна ініціатива поїхати на «Вебстандарти», підтримали і оплатили поїздку, цей факт мене дуже порадував)
Багато всяких «плюшок» — плейстейшини, кофі пойнти на кожному поверсі, безкоштовні печенюшки і фрукти

Працюю з вересня.
Плюси:
— Лояльне кервіництво(для мене найбільший плюс)
— Цікаві проекти
— Хороший колектив