ReScript, BuckleScript та інші звірі на React fwdays | 27 березня. Давай з нами!

23 февраля 10:49

Taras Pilat, Frontend Developer - Eleks

Всім привіт. Переглядав фітбеки на компанії в яких раніше працював і прочитавши фітбеки інших людей вирішив написати також.
Мене сильно дивують скарги на компанії (особливо малі), які буцімто не ви виконують свої обов’язки які насправді обговорюються на словах. При тому всі забувають що вони не наймані робітники а підрядники яких наймають виконувати певну кількість роботи. Чому ж тоді, як підрядник, ви не прописуєте всі нюанси які вас цікавлять в договорі і в разі недотримання умов не вимагаєте дотримання або не розриває договір, а просто жалієтесь на форумах.
Також мене дивувало ставлення до роботи. Якщо тебе наняли як підрядника — то виконуй обумовлені обсяги роботи (звичайно якщо фірма може забезпечити таким обсягом) а не жалітись що вам не дають провести час в ігровій кімнаті. Це ділові відносини.

Особисто я пропрацював в компанії ByteAnt всього півроку (звільнився по сімейним обставинам) і я б не сказав що там якийсь терор і керівництво заставляє працювати понаднормово. Просто треба виконувати взяті на себе зобов’язання.
Час від часу проводяться якісь івенти. Компанія намагається не відставати від інших. Звичайно можливостей не так багато як у великих компаній, але ж ви знаєте куда йдете і що можна очікувати.

І знову ж про невиправдані надії. Звичайно не варто нікому вірити на слово (як в малих компаній так і у велики). Якщо є сумніви, то варто все зазначити в договорі, а не фантазувати про захмарні перспективи.