4 лютого 2021 11:43

Iryna Tykhenko, Recruiter в Skillreveal

Дуже розчарована компанією!!! У компанії вміють гарно говорити і обіцяти. Працювала на фрілансі рекрутером у компанії один місяць, закрила 3 вакансії, мені обіцяли після місяця випробувального терміну у кандидатів виплатити бонуси. Коли закінчувався місяць, мені відповіли, що кандидати добре працюють усі задоволені, але оскільки йдуть свята, то після свят розрахуються зі мною. Після свят була затримка у бухгалтерії, а потім і кандидати не дуже хороші, тоді знову винна бухгалтерія. В результаті, кандидати працюють уже третій місяць і ніхто мені нічого не оплатив, як домовлялись і як обіцяла команія. Я дуже розчарована, якщо ви рекрутер і думаєте чи йти вам у ByteAnt, то подумайте краще, бо мені свого часу бракувала такого коментаря.

Бонуси за усі 3 вакансії було виплачено повністю. Ми зробили висновки і на майбутнє усі деталі, у тому числі термін виплат бонусів, будуть зазначені у договорах у таких випадках.

Ірина, дякуємо за фідбек, люба критика для нас дуже важлива, адже допомагає оптимізувати процеси співпраці. Оскільки у нас не було підписано контракту з чіткими умовами оплати послуг і в нашій компанії ви працювали як трейні рекрутер, ми вирішивши не продовжувати з вами співпрацю все ж гарантували виплатити бонуси за вдалі найми.
Оскільки найнятим кандидатам з певних причин ми змушені були продовжити випробні терміни, виплата бонусів відклалась. На щастя, як ви знаєте, частині ваших кандидатів ми успішно закрили випробні терміни і виплатили бонуси. На майбутнє ми, обов’язково, будемо описувати усі деталі співпраці в контракті, що дозволить уникнути непорозумінь.

Ірино, я навіть і не здивований. Це стандартна практика ByteAnt