Люди може і хороші — керівництво — не дуже адкватне.
Текучка в компанії на момент моєї там присутності була дуже велика — на приблизно 20 найнятих за півтора року людей 22 звільнених.
Я вже рік там не працюю, за цей час помітила кірка дір в їхній безпеці (про що їх повідомила).
Не зважаючи на це вони повелись вкрай несправедливо по відношенню до мене:
Сьогодні я дізналась, що всі роботи, які я зробила та опублікувала під час роботи там (Із вказанням команди ByteAnt і учасників команди — мене та тодішнього колеги Миколи, про що було домовлено із керівництвом заздалегідь) відтепер належать тільки компанії — моє авторство та авторство мого колеги видалили, наче ми не робили цих робіт. І це не зважаючи на те, що саме ми із Миколою наполягали на створенні цього портфоліо, говорили про переваги для компанії.
До працівників там і раніше ставились не дуже, обіцянок не виконували (а іноді і робили речі протилежні обіцяним), але оце — непроіфесійно, несправедливо. Я би зрозуміла, якби клієнт сказав видалити роботу взагалі, але робота лишається, тільки мене там тепер немає ;(

Ірина, дякуємо за фідбек, критика теж важливий елемент для нашого розвитку. Дуже шкода, що у тебе склалось таке враження про компанію.
Щодо твоїх робіт: ми дуже вдячні тобі та іншим спеціалістам, які працювали і продовжують працювати над нашими проектами. Ми даємо усі необхідні ресурси, матеріали, умови для того, щоб ви могли розкрити свій потенціал і втілити його у наших проектах. Втім змушені нагадати, що усі проекти розроблені під час співпраці з компанією ByteAnt належать компанії, в тому числі і авторство. Ми, в свою чергу, постійно стикаємось з тим, що дизайнери не завжди можуть показати портфоліо з роботами попередніх компаній з тих же причин. Віримо, що решта зауваг щодо ставлення до працівників, оплат та решти є неконструктивними і викликаними емоціями.

Працюю UI/UX дизайнером в компанії. Оточують хороші люди, атмосфера в команді дружня та позитивна. Думка кожного цінується. Офісне життя не дає скучати, так як складається з різних активностей: тімбілдінги, піца-паті, поїздки разом в гори та щорічні корпоративи. Вважаю, що компанія дає хороший старт для професійного розвитку, проекти не дають стояти на місці.

Поддержали: Nick Ilchuk

Класна компанія, з комфортним робочим графіком та атмосферою)

Поддержали: Petro TopylkoNick Ilchuk

Хороша компанія, позитивна люди)

Поддержали: Petro TopylkoNick Ilchuk