Працюю у компанії 8 місяців на позиції продакт маркетолога віддалено (офіс компанії у Львові). Цікаві задачі, професійний колектив. Готовність допомогти та дослухатися. Є можливість експериментувати та наявне адекватне ставлення до підтвердженних/спростованних гіпотез. Колектив приємний та готовий підтримати чи порадити, коли треба. В цілому, дуже хороший досвід роботи, цікаві плани на майбутнє та набір цінностей, притаманний команді.

Працюю в компанії 10 міс. на позиції HRG, прийшов час залишити свій відгук, так як пройшло уже достатньо часу, щоб поспостерігати та зробити висновки.

• повністю проукраїнська позиція компанії, активне волонтерство для ЗСУ — керівництво є у цьому великим прикладом, й залучає до ініціатив всю команду
• не зважаючи на економічну ситуацію у країні, компанія системно здійснює PR й переглядає фін.винагороду працівника, які на це заслуговують
• рейти — ринкові
• грамотні спеціалісти у своїх профілях, коли не звернусь за допомогою у розумінні технічних моментів — отримую детальні консультації, супровід, допомогу
• дружня атмосфера, доброзичливий колектив, з багатьма із задоволенням спілкуємось й поза роботою
• керівництво заохочує своїх спеціалістів до навчання та розвитку
• керівництво вимогливе, але лояльне (ти відчуваєш себе людиною, а не знаряддям праці)
• компанія невеликого розміру, тому «загубитись», «зависнути у зоні комфорту» не вдастся — потрібно працювати, старатись, навчатись й показувати результати (не вважаю це «-», 2022 рік — економічна криза та чат GPT показали, що компанії, де є 10 працівників 1 профілю з легкістю відмовляються від 7 «посередніх», залишаючи 3 найкращих, тому вміння розвиватись, бути проактивним та ефективним — «в тренді», якщо хочеш залишитись конкурентоспроможним фахівцем на ринку праці)
• приділяється значна увага моральному стану та задоволеності працівників
• загалом, цінності та підхід до життя та роботи керівництва, в цілому, збігається з моїми, тому працювати в компанії мені цікаво та комфортно.

Рік часу я пропрацював у цій компанії та не можу сказати що виникали ситуації з негативним осадом.
-колектив привітний
-графік наче стандартний
-затримок по виплатах не було
-про відпустки треба було попереджати та узгоджувати заздалегідь, але це доволі нормальна практика.
-офіс, тут все персонально. Комфортний, було все необхідне, оскільки місце проживання відносно не далеко то не виникало ніяких проблем з добиранням.
-робочий процес викликав деякі запитання, хоча ніхто в рамки не заганяв, якщо знаєш кращий підхід обговори з командою та застосовуй.
Окремо хотів відмітити команду PM (палкі фанати своєї справи).
З мінусів то практично відсутні тренінги/курси по QA частині
Загальні враження залишились позитивні.

Підтримали: Orysia Kovtuniak

Працюю в компанії вже 4 місяць на посаді IT recruiter і дуже задоволена!)
Можливо, те про що я напишу буде виглядати якось типово, але це реально:
-Класний CEO компанії!)
-Крутий і дружній колектив)
-Комфортні умови праці.
-Можливість професійного розвитку + компанія надає можливість вивчати англійську в онлайн форматі.
Про мінуси нічого не можу сказати, для себе особисто поки не виявила)

Привіт. Спробував собі провести час в цій компанії, тому додам відгук про неї. Так маленька компанія, але прицьому дуже привітні люди, офіс який знаходиться в класному районі Львова, проджект менеджер який у мене був сама класна людинка, технічні спеціалісти — неймовірні сильні та діляться своїм досвідом. Процеси звісно мають свої проблеми, але треба не забувати що це маленька (покищо) компанія, навіть тим більше що у великих компаніях теж є свої недоліки в цьому плані — приклад тому очікування фідбеку чи колу з тою чи іншею особою. Тутай при всьому я міг спокійно підійти чи написати і отримати потрібну інформацію. Заробітня плата вчасно виплачується. Лікарняні у мене також були. В цілому перспектива працювати на ByteAnt є — треба бути тільки спеціалістом своє справи. Особисто радий був провести час з компанією. Особиста подяка Валерію за щирість і прямоту

Працюю в компанії майже півроку на посаді ПМ.

З плюсів:
— дуже цікаві та перспективні проекти
— лояльне керівництво
— комфортні умови праці
— відповідальна та компенетна команда
— завжди є до кого звернутися за порадою та підказкою
— є тренінги на різні цікаві теми
— компанія чітко виконує домовленості по договору.

Загалом, компанія надає все, що потрібно для працівників, яким цікаві динамічні проекти, профестійний ріст, робота з професіоналами своєї справи.

Мінусів роботи в цій компанії я для себе особисто поки не виявила.

Працювала 7 місяців. Замовники круті, мега цікаві, топчик для ПМ. Проекти мега цікаві і перспективні! Щиро вдячна за команду — мега круті люди- відповідальні, щирі, з бажанням розвиватись. Дякую за друзів ;)
Якщо це позиція ПМ- вас змусять працювати за BA,QA,PM,DevOps,HR, Sales, mentor для всіх джунів, що приходять, і все «треба зробити» вже. Це не коордиація людей, це тупо робота за івлу команду. Жодної можливості лікарняного, хоч вмирай, до тебе приїдуть, можливо. Я місяць на обезболюючих працювала, щоб психологічно не добили.
Жодної поваги до людей! Всі колеги викладались, вчились — але це були невигідні ресурси.
І якщо ви настільки дурні щоб піти працювати на цю компанію — то огого, гадайте на картах чи ЗП виплатять. І все «згідно договору», читайте і скріньте, що hr пише.
Дякую за досвід, я ще більше люблю і ціную поточну Компанію.

Утримаємось від детальних коментарів на цей відгук, бо він не відповідає дійсності і вмотивований приватними справами. Зазначу тільки що:
— QA, DevOps, HR, Sales ніколи не входили і не входять у обовязки PM/PC у компанії. Для цього є відповідні люди в компанії. У обовязки PM/PC, входить координація роботи QA, DevOps. Список обовязків також доступний до приходу на роботу у офері.
— Кількість оплачуваних і неоплачуваних відпускних, лікарняних і вихідних також доступна у офері. Ніка використала як оплачувані так і неоплачувані і «Жодної можливості лікарняного» є відвертою брехнею.
— Гадати про оплату непотрібно. Усі виплати кожного місяця з детальним нарахуванням надаються мейлом у відповідні терміни. Ми звязались із Нікою відразу і жодних зауважень по виплаті не поступало.
Ніка, хотіли б побажати тобі від всієї команди знайти баланс між роботою і особистим життям і успіхів у наступній роботі!

Працював в ByteAnt над проектом 4 місяці в ролі Flutter розробника. Я дуже задоволений співпрацею.
З ким приходилось працювати я залишився задоволений
Окреме дякую Валерію все було виконано зі сторони Валерія так як було обіцяно на початках співпраці.

Розраховую на майбутню справпрацю.

Підтримали: Orysia Kovtuniak

Працювала в ByteAnt 7 місяців і це компанія, яка дала мені старт в рекрутингу. Керівництво дуже лояльне, я завжди мала до кого звернутись за допомогою. Я дуже вдячна за весь досвід, який я змогла отримати в компанії, за те, що познайомилась з дуже крутими людьми і, безумовно, за нові для себе можливості у розвитку)

Підтримали: Orysia KovtuniakOleksandra Kanaikina

I am pleased to be invited for cooperation and eventually I am completely satisfied by my involvement.
It was interesting project aimed to detect image objects, extract embedings, cluster the data set and visualize the images in selected cluster.
It was respectful atitude, polite communication, proper admin support, positive feedback and even small bonus.
I hope I will have opportunity to resume collaboration in future.

Контора порушила свій же контракт двічі, при наймі і при звільненні.
Робота і процеси налаштовані теж на відповідному рівні, деколи ще сниться в погані дні.

П.С. кидок на гроші теж присутній був

Андрію, дякую за твій фідбек.

Як памятаєш, компанія запропонувала тобі посаду Lead QA Engineer, у обовязки якої якраз і входило налаштування процесів по компанії у напрямку QA. На жаль жодних суттєвих змін у процесах тестування в компанії під твоїм керівництвом реалізовано не було за більш як пів року роботи. Що мало наслідком постійні затягування здачі проектів. Що, між іншим, у свою чергу спровокувало скорочення в компанії, під яке ти й попав.
Компанія всіляко підтримувала тебе у твоїй роботі додатковими людьми, проте змін у процесах на краще не відбулось.
Тому отримувати такий фідбек від тебе є щонайменше дивно.

Також дуже дивним виглядає, що як тільки компанія розрахувалась із тобою повністю за всю роботу, ти відразу надав цей фідбек.

Віримо, що твої зауваги щодо оплати і контракту є неконструктивними і викликаними емоціями через скорочення.

Проработал на проекте в роли проджекта, продакта и аналитика. Был договор на полтора месяца. Заказчик сложный, — 80 часов одной болтологии. Я блин извелся с ними. Уволили, аргументировав тем, что я не предоставил деливери и не закрыл дискавери фазу. Просто закрыли доступ. Даже не думайте работать в этой компании.

Федір, дякую за твій фідбек. На жаль, за більш ніж 1.5 міс не було виконано і 25% із затвердженої письмово роботи.
Декілька раз давались попередження про невиконану роботу. Зі сторони компанії ми допомагали усім чим могли, у тому числі значно зменшили скоуп робіт.
Шкода, але терміни здачі постійно переносились з різних причин, у тому числі твоїх особистих. Результатів роботи у вигляді документації ми так і не отримали.
Проте компанія пішла назустріч і оплатила 50% від домовленої оплати. Надіюсь надалі будеш виконувати взяті на себе зобовязання.

Всім привіт. Переглядав фітбеки на компанії в яких раніше працював і прочитавши фітбеки інших людей вирішив написати також.
Мене сильно дивують скарги на компанії (особливо малі), які буцімто не ви виконують свої обов’язки які насправді обговорюються на словах. При тому всі забувають що вони не наймані робітники а підрядники яких наймають виконувати певну кількість роботи. Чому ж тоді, як підрядник, ви не прописуєте всі нюанси які вас цікавлять в договорі і в разі недотримання умов не вимагаєте дотримання або не розриває договір, а просто жалієтесь на форумах.
Також мене дивувало ставлення до роботи. Якщо тебе наняли як підрядника — то виконуй обумовлені обсяги роботи (звичайно якщо фірма може забезпечити таким обсягом) а не жалітись що вам не дають провести час в ігровій кімнаті. Це ділові відносини.

Особисто я пропрацював в компанії ByteAnt всього півроку (звільнився по сімейним обставинам) і я б не сказав що там якийсь терор і керівництво заставляє працювати понаднормово. Просто треба виконувати взяті на себе зобов’язання.
Час від часу проводяться якісь івенти. Компанія намагається не відставати від інших. Звичайно можливостей не так багато як у великих компаній, але ж ви знаєте куда йдете і що можна очікувати.

І знову ж про невиправдані надії. Звичайно не варто нікому вірити на слово (як в малих компаній так і у велики). Якщо є сумніви, то варто все зазначити в договорі, а не фантазувати про захмарні перспективи.

Пропрацював тут майже рік. Маю, що сказати. Коли тільки прийшов на компанію все було добре, на початку, відношення було нормальним від керівництва, але із часом воно погіршувалось. Постійно кормлять «завтра» а потім забувають що обіцяли і говорили.

В один прекрасний день був випадок, коли із командою грали в теніс(не більше 30 хв) після обіду в 20 хв , для нас з командою зробили зауваження і сказали «що це погана практика на робочому місті.» Власне і питання: Навіщо ви ставили тенісний стіл в офісі? Отримали зауваження всі хто грав в теніс, включаючи і мене(викликали на «коврик»). Хотіли нам донести, що це погана практика на робочому місті.
За Пунктом 5.8 ДСанПіН 3.3.2.007-98
при 8-годинній денній робочій зміні залежно від характеру праці:
-для розробників програм призначено регламентовану перерву для відпочинку тривалістю 15 хвилин через кожну годину роботи за персональним комп’ютером;

Кожен працівник має право відпочинку але враховуючи те що, робота сама робитись не може , ми можемо сидіти і працювати по 3-4 години без перерви і потім щоб відпочити граємо в теніс 30 хв. Компанія мабуть думає що наймає на роботу РАБІВ які не мають права на відпочинок.

Основний проект на якому я працював поставили на паузу , вся команда розсипалась. Я теж вирішив піти, за договором я мав ще місяць відпрацювати на компанії щоб мені знайшли заміну.
В результаті сказали, що я не виконав зобов’язання за півріччя та не виплатили ОСТАННЮ ЗАРПЛАТУ та ще і лишився винний для компанії певну суму грошей тому що, вони вирішили знизити мені рейт за останні декілька місяців. За словами власника компанії, цитую: «тепер ми несемо великі втрати щоб знайти людину на цю посаду. обов’язки нема кому зараз виконувати.» Тобто, ви працюєте на компанії щоб заробити грошей , а в результаті ще і винні лишаєтесь , це геніально!!!

Висновки про компанію:
1. Обіцяли гроші за релокейт після випробувального а виплатили майже через рік і то тільки через те що нагадував постійно.
2. Ставлення до працівників — нульове. Кидають людей після добре виконаної роботи . Навіть для рекрутерів бонуси не виплачували(читайте відгук нижче)
3. Після літнього корпоративу сказали що вирахують із ЗП гроші. (Це потрібно наперед говорити)
4. В цій компанії тільки обіцяють. Ще ні один працівник не пішов з компанії нормально, з усіма якісь проблеми. То можливо проблема не в людях , а в керівництві ?

Дуже не рекомендую працювати в цій канторі, тому що ставлення до вас буде як до «гребця лодки». Досвід отримав на все життя.

Микола, дякую за фідбек.
Як памятаєш, коли ти прийшов у компанію, між нами був заключений відповідний договір з відповідною оплатою у якості front-end Angular developer.
Після 8 міс роботи у жовтні, вислухавши твій фідбек і небажання працювати на 1 проекті із погрозою звільненням, компанія пішла тобі назустріч і створила нову посаду Front-end lead із розширеним колом обов’язків, яка виходила за межі 1 проекту. Ми погодили із тобою у письмовій формі розширені обов’язки, відповідну надбавку до початкової оплати і мінімальний термін роботи у 6 міс для такої надбавки.
На жаль, всього лиш через 2 міс, ти вирішив не виконувати свої зобовязання і вирішив розірвати обидві угоди достроково в односторонньому порядку без переговорів. Враховуючи ці обставини, компанія відмінила оплату надбавки до початкової оплати за додатковою угодою. При цьому компанія виконала свої зобовязання повністю згідно початкової угоди і розрахувалась повністю за усю роботу зроблену тобою, включаючи останній міс твоєї роботи.
Надіюсь надалі у своїй кар’єрі будеш виконувати взяті на себе зобовязання.

Дуже розчарована компанією!!! У компанії вміють гарно говорити і обіцяти. Працювала на фрілансі рекрутером у компанії один місяць, закрила 3 вакансії, мені обіцяли після місяця випробувального терміну у кандидатів виплатити бонуси. Коли закінчувався місяць, мені відповіли, що кандидати добре працюють усі задоволені, але оскільки йдуть свята, то після свят розрахуються зі мною. Після свят була затримка у бухгалтерії, а потім і кандидати не дуже хороші, тоді знову винна бухгалтерія. В результаті, кандидати працюють уже третій місяць і ніхто мені нічого не оплатив, як домовлялись і як обіцяла команія. Я дуже розчарована, якщо ви рекрутер і думаєте чи йти вам у ByteAnt, то подумайте краще, бо мені свого часу бракувала такого коментаря.

Бонуси за усі 3 вакансії було виплачено повністю. Ми зробили висновки і на майбутнє усі деталі, у тому числі термін виплат бонусів, будуть зазначені у договорах у таких випадках.

Люди може і хороші — керівництво — не дуже адкватне.
Текучка в компанії на момент моєї там присутності була дуже велика — на приблизно 20 найнятих за півтора року людей 22 звільнених.
Я вже рік там не працюю, за цей час помітила кірка дір в їхній безпеці (про що їх повідомила).
Не зважаючи на це вони повелись вкрай несправедливо по відношенню до мене:
Сьогодні я дізналась, що всі роботи, які я зробила та опублікувала під час роботи там (Із вказанням команди ByteAnt і учасників команди — мене та тодішнього колеги Миколи, про що було домовлено із керівництвом заздалегідь) відтепер належать тільки компанії — моє авторство та авторство мого колеги видалили, наче ми не робили цих робіт. І це не зважаючи на те, що саме ми із Миколою наполягали на створенні цього портфоліо, говорили про переваги для компанії.
До працівників там і раніше ставились не дуже, обіцянок не виконували (а іноді і робили речі протилежні обіцяним), але оце — непроіфесійно, несправедливо. Я би зрозуміла, якби клієнт сказав видалити роботу взагалі, але робота лишається, тільки мене там тепер немає ;(

Ірина, дякуємо за фідбек, критика теж важливий елемент для нашого розвитку. Дуже шкода, що у тебе склалось таке враження про компанію.
Щодо твоїх робіт: ми дуже вдячні тобі та іншим спеціалістам, які працювали і продовжують працювати над нашими проектами. Ми даємо усі необхідні ресурси, матеріали, умови для того, щоб ви могли розкрити свій потенціал і втілити його у наших проектах. Втім змушені нагадати, що усі проекти розроблені під час співпраці з компанією ByteAnt належать компанії, в тому числі і авторство. Ми, в свою чергу, постійно стикаємось з тим, що дизайнери не завжди можуть показати портфоліо з роботами попередніх компаній з тих же причин. Віримо, що решта зауваг щодо ставлення до працівників, оплат та решти є неконструктивними і викликаними емоціями.

Працюю UI/UX дизайнером в компанії. Оточують хороші люди, атмосфера в команді дружня та позитивна. Думка кожного цінується. Офісне життя не дає скучати, так як складається з різних активностей: тімбілдінги, піца-паті, поїздки разом в гори та щорічні корпоративи. Вважаю, що компанія дає хороший старт для професійного розвитку, проекти не дають стояти на місці.

Класна компанія, з комфортним робочим графіком та атмосферою)

Хороша компанія, позитивна люди)