BWN GROUP LLC

21...80 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проходила співбесіду у компанії і залишилось неприємне враження від процесу. Після виконання другого тестового завдання, компанія навіть не напружилась, що б відписати, що я їм не підходжу, як кандидат і не відписала навіть коли я поцікавилась. Дуже не приємно, коли кандидат мусить витрачати свій час на безкоштовне тестове, яке можливо буде використовуватись, а компаніє потім ставить в ігнор.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.