SoloWay Technologies (bvblogic)

Івано-Франківськ, Чернівці

SoloWay Technologies — компанія, яка дала мені свободу дій!

Я працюю в компанії вже рік як Digital Marketer. Маркетинг команда — зе бест :)
Хочу відмітити, що в компанії збирають найкращих людей, цінують тебе та твої ідеї і впевнено крокують до кращих змін.

Як тільки я прийшла в компанію, мені довірились і дали свободу дій. Свобода — це так важливо у роботі і це є однією з найважливіших цінностей компанії. Я маю змогу ще більше розкриватися як спеціаліст, бо маю свободу у плануванні та реалізації своїх задач і креативних ідей.

Щиро дякую компанії за довіру, підтримку та крутезний досвід! Далі — більше!

Підтримали: Solomiia Bilunyk-Bohovych

SoloWay Tech, I love you <3

Мій досвід роботи у компанії SoloWay Tech як Client Partner триває вже півроку, і я лише позитивно вражений. Керівництво завжди готове допомогти та підтримати, атмосфера у колективі надзвичайно дружня і позитивна. Тут я почуваюся як вдома — комфортно, спокійно і затишно.

Процеси в компанії добре організовані та зрозумілі, що дозволяє працювати без перешкод. Крім того, я ціную чітку патріотичну позицію компанії, яка надає підтримку силам оборони України у боротьбі з російським агресором.

З усією впевненістю рекомендую SoloWay Tech як чудове місце для роботи, де ви зможете розвиватися та проявити свій потенціал!

З великим задоволенням хочу висловити своє позитивне враження від співпраці з компанією. Працюючи в якості PHP Backend розробника у цій компанії, я отримав неймовірний досвід, який не тільки поглибив мої знання, але й дозволив розвиватися як професіоналу.

Однією з основних переваг є відмінна команда професіоналів, яка завжди готова сприяти та поділитися своїми знаннями. Співпраця з колегами була дуже плідною та сприятливою для взаємного навчання.

Компанія також приділяє велику увагу освітній ініціативі, що дозволяє розробникам не лише вдосконалювати свої технічні навички, а й розвивати лідерські якості. Регулярні тренінги, семінари та внутрішні доповіді допомагають підтримувати знання на високому рівні та бути в тренді з останніми технологічними розробками.

Найбільше мене вразило те, як компанія ставиться до своїх співробітників. Високий рівень уваги до балансу між роботою та особистим життям сприяє підтримці здорового робочого середовища. Це дозволяє нам працювати продуктивно та досягати високих результатів, не перетворюючи роботу на джерело стресу.

Загалом, робота в компанії це неймовірно збагачуючий досвід, який допомагає розвивати як технічні, так і міжособистісні навички. Я вдячний за можливість бути частиною цієї відмінної команди та долучати свій вклад до їхніх захоплюючих проектів.

Підтримали: Volodymyr RadevychUliana Kalyniuk

Привіт! Я працюю в компанії SoloWay Technologies вже майже 3 роки iOS Developer’ом.

Починав ще зеленим джуном і завдяки цікавим та різноманітним проектам досить стрімко зазнав цього підступно-неминучого особистого зросту. Компанія створила дуже комфортні умови для роботи і розвитку. Великою частиною цього досягнення є, звичайно, просто чудовий колектив. Це дуже щирі і позитивні люди, які завжди готові прийти на допомогу.

Щиро радий, що я частина цього колективу.

Підтримали: Volodymyr RadevychUliana Kalyniuk

Я радий поділитись своїм досвідом роботи в компанії bvblogic.

Я працюю в компанії bvblogic понад 12 років і можу сказати, що ця компанія є прекрасним місцем для професійного розвитку. Протягом цього часу, я бачив, як компанія зростала та розвивалась, і як мені надавались нові можливості для розвитку моєї кар’єри.

Компанія bvblogic забезпечує дружню атмосферу, що допомагає створити позитивний командний дух. Тут працює багато талановитих та професійних співробітників, які здатні працювати над складними завданнями та досягати високих результатів.

Керівництво компанії дбає про своїх працівників та надає гнучкі умови роботи. Я завжди можу розраховувати на підтримку та допомогу колег та керівництва в складних ситуаціях, і це дуже важливо для мене як для працівника.

Крім того, компанія bvblogic прагне застосовувати останні технології та інновації у своїй роботі, що дозволяє нам бути на передових позиціях у своїй галузі. Я завжди ціную можливість використовувати нові технології та поглиблювати свої знання та навички.

У цій компанії я відчуваю, що моя робота має сенс та важливість, і що мої зусилля дійсно оцінюються. Я дуже задоволений своєю роботою в компанії bvblogic та раджу її всім, хто прагне працювати в дружній та професійній команді, де цінуються ініціатива та талант.

Підтримали: Volodymyr RadevychUliana Kalyniuk

Працюю в компанії 1.5 року, як Android Developer. Для мене це перший комерційний досвід і перша компанія. І я дуже радий що це саме SoloWay Technologies.
Компанія неперервно розвивається і завжди готова допомогти, йде на зустріч.
Також компанія зібрала дуже крутий колектив. Вони завжди готові поділитись своїм досвідом і разом рости над собою, або просто, весело провести час за чашкою кави)
Можна працювати віддалено, що звичайно є плюсом. Але я би рекомендував працювати в офісі, тому що в ньому є все для комфортної праці, а також завжди можна натрапити на різні івенти, типу настільних ігор, пограти настільний теніс, регулярні посиденьки в компанії, а також вечірки в кінці тижня)
Шукаєте роботу, на якій ви отримаєте кар’єрний і особистий ріст, а також круто провести будний день — тоді це SoloWay Technologies

Працюю в компанії більше року. І що можу сказати — потрапити працювати в SoloWay Technologies- то велике щастя для мене.

Я щиро вдячна життю, що маю можливість кожен свій день проводити в оточенні таких відкритих та щирих людей.

Приємно шокована тим, як ментор, колеги та керівництво підтримують та готові допомагати з будь яким питанням, яке виникає в робочому процесі.

Відчувається, скільки праці вкладено в робочий простір, скільки процесів організовано лише для нашого максимального комфорту, росту та розвитку.

З початком війни прийшлось отримати досвід роботи дистанційно, і що дуже цінно — будучи за тисячі кілометрів від дому, щоденні коротенькі ранкові зустрічі з колегами онлайн давали відчуття, наче я з ними, поряд...за що їм неймовірно вдячна.

Щиро рекомендую всім, хто хоче приєднатися до команди.

Вже понад 7 років працюю в компанії. За цей час уже багато всього змінилось, компанія постійно розвивається і рухається вперед.
Компанія дбає про своїх працівників, допомагає професійно зростати та реалізувати себе.
Радують цікаві проєкти над якими доводиться працювати та нові технології.
В компанії працює багато крутих людей, які готові ділитися досвідом і з якими хочеться разом працювати.
Особливо приємно, що можу працювати як віддалено, так і в комфортному офісі де можна з колегами зіграти настільний теніс та випити смачної кави.
З будь-якого питання можна звернутися до менеджменту — все швидко вирішується.
Словом, наполегливо рекомендую компанію)

Привіт.
Я PM, працюю в компанії вже більше року.
Я дуже радий, що попав у такий дружній та професійний колектив.

Перш за все я задоволений тим, що маю можливість розвиватись у вибраній сфері, що маю різноманітні проекти (на різних технологіях) і гнучкість у їхньому управлінні.
Маю відзначити, що прийшовши у компанію, мені не надали відразу багато комерційних проектів, а вводили в роботу поступово, щоб я міг якомога якісніше справлятися з своїми обовʼязкими та розібратись з задачами.
У мене класний лід, до якої я можу при потребі звернутися і розраховувати на допомогу. Чудовий і веселий hr-відділ. Також, маю дуже круті команди розробки, з ними легко працювати і комунікувати.
Домашня, тепла атмосфера — один з найбільших плюсів компанії!

Офіс комфортний, великий, при цьому не суцільний «акваріум» — є окремі руми для стаків і зручні кімнати для переговорів, дві кухні і т.д. (все необхідне). Приміщення не в центрі, і хоч мені й важче добиратися з іншого кінця міста машиною, я завжди маю паркомісце.

І в цей період війни ми забезпечені і світлом, і опаленням, і Інтернетом.
Вдячний компанії за ресурси та можливості!

Привіт, всім читачам!
Почну свій відгук з маленької предісторії.
Розпочав я свій шляхв в компанії 21.02.2022 тоді ще ніхто не знав, що почнеться повномаштабне вторгнення.

24.02.2022 — Війна, що робити, як діяти. Цей день був як в тумані, проте поспілкувавшись онлайн з колегами я зрозумів, що попав в дуже дружній колектив.

Від початку війни щоденний дзвінок, де завжди обговорювався емоційний стан, всі завжди старалися чимось допомогти один одному. Це був важкий період для всіх, в який я розумів, шо незважаючи на те, шо я ще ні з ким не знайомий до мене всі ставляться так, ніби ми всі знайомі все життя.

Чесно кажу я вперше попав в атмосферу спокою, де тобі завжди готові приділити час, де завжди з тобою готові поспілкуватися, де ти не йдеш на «Роботу — як робот», а куди ти йдеш працювати, щоб отримувати задоволення, здобувати нові знання та навички.

Крутезний колектив, дружня атмосфера, професіоналізм людей з якими я працюю це — bvblogic.

Андрій, дуже радіємо, що ти частинка нашої команди=)

Привіт
Хотів би залишити свій відгук про дану компанію.
Перше і найголовніше,що найбільше підкуповує в цій компанії це домашня атмосфера. Я не про каву,печення чи корпоративні заходи(хоча з цим все в порядку). Я маю на увазі два аспекти:1) колеги по роботі дружні і адекватні,завжди є до кого звернутись,коли необхідна порада; 2)керівництво компанії залучено у всі процеси і не «відірвано» від реальних справ.
В компанії діє політика відкритих дверей, коли можна з будь-яким питанням чи пропозицією звернутись до будь кого з команди C-level. Цим ніхто не зловживає,але приємно,коли в тебе є така можливість.
Також би відзначив заходи,спрямовані на обмін професійним досвідом між працівниками компанії. Такі заходи дозволяють рости професійно та додають відчуття причетності.
В компанії також є client partner з яким можна поспілкуватись,коли в тебе є якісь зауваження до процесів в компанії чи до праівників. При цьому тобі гарантується анонімність та безпека. Така опція буде корисна для тих людей,хто не звик до кофліктних ситуацій.

Працюю з чудовими людьми в bvblogic уже більше пів року. За цей час жодного разу не пожалів, що розпочав свій шлях в IT саме з цієї компанії. Перш за все варто виділити дуже класну атмосферу в колективі. Відчуваєтсья, що ми одна велика сім’я. Завжди є до кого звернутись за порадою чи підтримкою. Є усі умови для професійного розвитку. Також великим плюсом є гнучкий робочий графік, ніхто не заставляє сидіти в офісі зранку до вечора, можна спокійно працювати і з дому, і з парку:) Хоча в офісі все ж таки хочеться перебувати якнайдовше: комфортні умови, забезпечення усім необхідним для роботи, смачне печиво і кава на кухні, веселі розмови з колегами, драйвові вечірки і т.д. Одним словом — рекомендую. Краще один раз побачити ніж сто раз почути :)

Працюю в компанії вже майже пів року. І досі не перестаю дивуватися в наскільки крутий і професійний колектив я попав.
+ Відкриті до спілкування люди.
+ Затишна дружня атмосфера.
+ Новий приємний офіс.
+ Професійні лідери які зробили багато хороших проєктів.

Це вперше що впадає в очі. Компанія робить всі умови для розвитку своїх працівників. Курси англійської, знижки на навчальних платформах і лідери завжди допоможуть тобі й підкажуть в якому напрямі рухатися. Не можу не замітити що компанія шукає цікаві проєкти які хочеться реалізувати. Це я ще не розказую про запальні вечірки, вечори настільних ігор, найсмачніші смаколики які у нас на кухні. Але я раджу вам це побачити, а не прочитати тут :)

P.S. Користувач Тарас поставив вам 5 зірочок з 5-ти.

Підтримали: Taras MatiivUliana Kalyniuk

Тільки нещодавно розпочав шлях у цій компанії, але вже можу виділити деякі моменти.
По-перше, гарний підхід до співбесід (чіткий таймінг, влучні запитання, поетапність)
По-друге, чудовий колектив. Тут можна поговорити абсолютно з кожним, всі в колективі відкриті до спілкування
По-третє, чудова командна робота. Члени твоєї команди готові тобі допомогти у твоїх питаннях.
Ну, і ще хотілося би виділити підхід конкретно до співробітника, надали мені все, що необхідно для роботи та готові підлаштуватися під мої умови. Сподіваюсь, що зможу дізнатися ще багато приємних речей про цю фірму :)

Підтримали: Taras MatiivUliana Kalyniuk

Перш за все, хочу підмітити професійний підхід до співбесід.
Чіткий таймінг, доречні питання, лаконічні відповіді та дуже приємна атмосфера спілкування. Ще на першій співбесіді я переконався, що хочу тут працювати. Зараз у мене тільки починається занурення у всі тонкощі роботи і я неймовірно заряджений та щасливий, що мені випала можливість працювати у такій команді. Впенений, що наша співпраця принесе великі плоди 😊

Підтримали: Taras MatiivUliana Kalyniuk

З дня, коли я прийшов вперше опинився в офісі компанії, пройшло вже більше ніж 6 місяців. За цей час у мене досить чітко сформувалась думка про роботу, компанію і колектив в цілому.
В компанію я прийшов майже без досвіду, проте мене тепло прийняли та швидко навчили азам, які потрібні в роботі (від того, як правильно оцінювати проекти, до того, як спілкуватись з клієнтом). Середовище для новачків досить сприятливе для професійного та ментального зросту. За цей час я побачив, як реально росту в якості коду, пізнаю новинки щодня. Без жодних сумнівів — це і є правильний менеджмент і менторство. За увесь цей час я ніколи не залишався сам на сам з певними проблемами і труднощами, адже кожен з моєї команди готовий підказати, де знайти правильне рішення, направити думки в правильне русло (як на мене, це дуже важливо, коли в тебе ще немає великого досвіду).
За час роботи в компанії я побачив професіоналізм кожного з працівників, котрий став фундаментом bvblogic. Як на мене, почати свій шлях в айті з такого середовища — неймовірно круто, тому я дуже вдячний всій команді bvblogic за те, що повірили в мене і дали мені шанс проявити себе.
P.S: а ще у нас на кухні найсмачніше печиво :)

Підтримали: Uliana Kalyniuk

Працюю в компанії понад 5 років. За цей час здобув чималий професійний досвід та знання, багато нових друзів та спогадів. Насамперед хочу відзначити колектив, в якому мені доводиться працювати. Це люди, які прагнуть розвиватися та вдосконалюватись, завжди прагнуть бути професіоналами своєї справи. Попри це, також знаходиться багато спільних інтересів для проведення позаробочого часу та інших зустрічей.
Не менш важливим є те, що тут тебе цінують насамперед як людину. Ти завжди можеш висловити свою думку, до якої прислухаються.
А також подобаються цікаві проекти та задачі над якими доводиться працювати, що не дають тобі вигорати. Загалом, краще раз тут попрацювати, ніж сто раз почути відгуки :)

Підтримали: Yr MktnUliana Kalyniuk

Все почалось, коли мені надіслали інвайт на співпрацю у LinkedIn, на той час працював в іншій компанії, та запропонували співбесіду.
Від переписки до самої співбесіди був вражений вмінням почути потенційного кандидата. Співбесіду приймали одночасно троє чоловік (привіт компаніям, де я чекав наступну по-черзі людину хвилин 10), і кожен питав цікаві питання, щоб зрозуміти межі моїх знань, а не зрубуючи по конкретному профілю, який ти недовчив (привіт іншим компаніям :))

З того часу я отримую нескінченні задоволення, працюючи тут.
— Першим ділом я звернув увагу на лідерів, щоб побачити їх рівень (як на мене — це фундамент).
— Далі, я звернув увагу, на цікавість проектів.
— Також дуже приємно, коли в твоїй компанії вміють чути, дають пропозицію розвитку.
Я — людина, яка хоче відкривати щось нове, розвиватись.
Дуже часто бачив, що компанії не дають це робити з цілю заробити на «штампуванні сайтів».
— Регулярні перфоменс ревью, на меті якої є координація твого шляху розвитку.
— Регулярні розмови з кавою на кухні, серед робочого дня, щоб робити перерву.
— Сімейна атмосфера навіть для новачків.

Тому дійсно, я радий бути частинкою механізму. Раджу!
Якщо ти хочеш працювати в кайф і мати час на життя — тобі сюди!

Підтримали: Uliana Kalyniuk

Я працюю в bvb logic уже пів року. В першу чергу, хотіла б виділити виняткову атмосферу, яка панує в ції компанії та її традиції. З першого дня роботи ти стаєш частинкою великої дружньої родини, яка завжди допоможе та підтримає. Люди,які тут працюють — надихають, вони всі наскільки позитивні, що в тебе не залишиться шансу сумувати)

Дуже важливим для мене є також те, що компанія допомагає тобі розвиватися та пробувати щось нове, прислухається до твоїх потреб та бажань і завжди йде на зустріч.
Навіть в період карантину у нас є регулярна кава та онлайн зустрічі, які допомагають нам не втрачати запалу і завжди відчувати цю сімейну атмосферу)

І взагалі на кухні завжди є печеньки і тут дуже весело) Я дуже рада, що є частинкою bvb logic!

Підтримали: Uliana Kalyniuk

В компанії вже 5 місяців, дуже позитивний і дружній колектив, в гарній команді вся робота проходить непомітно, швидко назбирується корисний досвід, та розвиваються професійні навички, роботою в компанії дуже задоволений.

Підтримали: Viktoriia KutsUliana Kalyniuk

Мій час в компанії вже прямує до 6 місяців, і я вдячний компанії за можливість працювати серед таких крутих спеціалістів і просто чудових людей. Компанія не велика, і не маленька, вона саме те, що треба! Комфорт, затишок, чудовий настрій в bvb гарантовані.

Підтримали: Viktoriia KutsUliana Kalyniuk

Працюю в компанії вже більше 5-и років за цей час в компанії багато що помінялося компанія росте і розвивається в правильному напрямі. компанія зацікавлена в тому щоб працівник розвивався і підтримує різні ідеї чи нововведення. дружній колектив який підтримає у будь-якій ситуації та з яким приємно працювати що інколи забуваєш за час що вже пора додому;)

У компанії працюю уже більше 4 років. Від дня коли я прийшов і до сьогодні змінилося дуже багато. Компанія обрала правильний напрямок і впевнено йде до досягнення нових висот.

Варто відзначити декілька пунктів:
— круті люди, які пацюють поряд з тобою і на яких завжди можна покластися;
— чудова сімейна атмосфера у компанії;
— почуття свободи;
— кожна людина має вплив на розвиток компанії, адже усі ідеї щодо покращення процесів, умов зажди беруть до уваги та реалізовуються;
— Віталік Родимюк — CEO — справжній лідер та еталон керівника. Людина, яка зажди порадить, підтримає, прийме розумне та зважене рішення.

Тому, якщо хтось шукає не просто роботу, а роботу, яка приноситиме задоволення, де буде комфортно працювати та розвиватися, то welcome!)

Працював у компанії на протязі 7 років. За цей час в мене появилось багато справжніх друзів. Насамперед хочеться сказати, що тут панує спокійна, затишна сімейна атмосфера. В робочому офісі дійсно себе почуваєш як вдома. Колектив по-справжньому дружній.
Компанія дбає про своїх працівників і допомагає професійно зростати та втілювати свої найсміливіші ідеї в життя. Тут часто відбуваються цікаві івенти, на яких обговорюються креативні та інноваційні ідеї.
Особливо хочеться подякувати президенту компанії Віталіку Родимюку. Це людина, яка завжди підтримає тебе як в скрутну хвилину так і в радісні моменти твого життя.
Хочу побажати [bvblogic] подальшого професійного зростання та досягнення нових крутезних висот!!! :)

Працював у компанії рік у Client Relationship відділі. Отримав дуже крутий досвід ведення проектів, менторство на початку співпраці з компанією та впродовж всього часу роботи. Компанія є інноваційним середовищем, де цінується твій вклад і старання. Дуже вдячний всім колишнім колегам, які багато чого мене навчили та постійно у всьому допомагали:)

Я працювала у bvblogic більше 2 років у відділі Sales&Marketing. За цей час мені вдалось знайти класних друзів, адже тут тобі завжди раді і тепло зустрічають кожен день. Тут люди мислять креативно та інноваційно. Багато цікавих івентів відбуваються у компанії. Надзвичайно приємно було здобувати нові знання і навіть, якщо щось не виходить з першого разу, то команда готова тобі допомогти. У bvblogic твої ідеї будуть почуті та втілені у життя. Рада, що час, який я провела тут, закарбується у моєму серці надовго.

ПІсля проходження практики в цій компанії, я побачив тільки одні плюси і ось деякі з них:
+ Відкритий і дуже приємний колектив та менеджмент, який завжди готовий прийти на допомогу у абсолютно різних проблемах, створює відчуття великої та дружньої сім’ї з якою завжди весело і комфортно.
+ Тут панує атмосфера взаємопідтримки і командної роботи. Люди постійно вчаться один в одного і вчать одне одного. Помагають одне одному.
+ Ментор, дійсно крута людина, яка змогла мене багато чого навчити, та постійно допопмагав мені із проектом
+ Комфортний та приємний офіс.

Дякуємо, Андрій!

Хочу поділитися своїми враженнями щодо компанії bvblogic, в якій я проходив практику. Почну звичайно з самого початку і як для всіх, це звичайно співбесіда. Коли я прийшов, мене зустріли прекрасні дівчата які там працюють і як кожна людина яка йде на співбесіду, я був схвильований, но після декількох хвилин знайомства з ними, я відчув ту простоту та легкість спілкування. Після успішної співбесіди, я познайомився зі своїм ментором, якого звати Юра Яновський. Для мене було сильним враженням то, наскільки в юному віці можна мати стільки досвіду за плечима. Це справді класна людина, яка тебе навчить, розкаже та покаже багато цікавого і він завжди знайде час для сміху. Для мене було саме задоволення працювати з таким ментором. Під час практики, я часто замічав як до мене підходило багато різних мені незнайомих людей, які віталися зі мною і запитували як в мене справи, це давало мені відчуття сімейної теплоти. Я дуже радий що моя практика відбувалася іменно в цій компанії, де я набрався багато досвіду та познайомився з багатьма людьми. Буду старатись себе проявити, щоб бачити себе серед цих людей, які там працюють)

Дякуємо, Владислав, за цікаве знайомство!
Будемо раді співпрацювати у майбутньому=)
Успіхів!

Проходив практику в цій компанії, оскільки вирішив перевірити і вдосконалити свої навички в програмуванні мобільних додатків на Android. Коли прийшов, найбільше що впало в очі — це дружній колектив і робочий шум, який висить у повітрі у цій компанії. Найголовніше і водночас найкращим моментом практики — це звичайно був ментор, який, навіть при своєму загруженому графіку умудрявся відписати. Професіонал своєї справи, всі підходять за порадою або за частинкою хорошого настрою. Напевно, через свої навички і натуру в свої молоді роки він є Team Lead-ом. А ще в них є класні HR-ки. Мало того, що вони красиві, професіонали своєї справи і милі, так ще і поможуть тобі у будь-якій ситуації. Проведені ними воркшопи допоможуть у побудові майбутньої карєри. Надіюсь, що,найблищим часом, зможу себе реалізувати в цій компанії.

Назар, дякуємо за хороші слова!
Раді, що був частинкою bvblogic=)

Коли я прийшов в компанію, 4 роки назад, одразу побачив легкість вирішення будь-яких питання. Дякуючи дружньому колективу та однодумцям, в компанії завжди легко вирішити будь-яку проблему зв’язаною не тільки з технічного боку, але й з особистого. bvblogic — це компанія, насамперед для розвитку, де ви можете впливати не тільки на розробку як технічний спеціаліст але й на будь-який інший процес компанії.

Працюю в компанії вже майже 8 років. Особливо хочеться відмітити неймовірний колектив і дружню атмосеру. Тут я почуваюся як вдома. Якщо ви любите те, що робите то bvblogic — це компанія, де ви знайдете багато однодумців.
Також варто відзначити що компанія постійно розвивається і рухається вперед. Кожен має можливість запропонувати своє бачення процесів, які відбуваються в компанії, презентувати свої ідеї і долучитись до їх реалізації. Саме тому я тут.

Коли я починав шукати собі роботу після 4 років фрілансу перше що я шукав це можливості для саморозвитку.

І коли проходячи вже 4 співбесіду я чув одні і ті самі питання, то був приємно здивований що в bvblogic питання були цілком інші і більш прикріплені до реального життя.

Наразі в компанії я працюю вже більше 2х років. Відчуваю що за цей час зріс професійно, зміг отримати відчутну експертизу в багатьох галузях.

Ну і звичайно надзвичайно крутий колектив це те що завжди виділятиме bvblogic.

Працюю в команді bvblogic протягом півтора року. За цей час за допомогою крутих спеціалістів прокачалася в IT сфері і отримала цінні знання в роботі Client Relationship Managment.

bvblogic — це місце, де відчуваєш, що справжня цінність компанії — це люди, які працюють в команді, і для яких створюються всі круті рішення :)

Працюю в компанії bvblogic близько двох років. Дуже подобаються люди, які допомагають створювати затишну і комфортну атмосферу. Тут втілюються в життя ідеї, топ-менеджмент завжди чує і йде назустріч. Також керівництво дбає про розвиток працівників, забезпечуючи різноманітне навчання. Рада, що можу реалізовувати себе в bvblogic;)

Как-то давно работал на сей галере. Конкретнее — был одним из 5 человек, открывавших филиал в 2012 году в г. Сумы.

Обобщая всю что происходило скажу на период 2012-2014 годов (работал до 13 года, потом были инсайдеры).

Техника покупалась за свои деньги, потом выбивали эти деньги с Франковского офиса. Долго и нудно. Работа июней тогда оплачивалась что-то в районе 4 баксов в час, и то, только если был проект (никакого буфера зп не было, приходила как попало, фикса на случай проеба сейлов тоже не было). Сейлы отдавали девелоперов непосредственно в руки заказчика, и е*тесь как хотите. На старом офисе денег на кондей не выделилось. А офис, к слову, был угловой. В общем, летом не холодно было.

По итогу на 13 год, 2-3 месяца сидели без проектов вообще (франковчане себе забрали, на местный филиал пох). Сейлы звонили в 4 ночи со словами «залей правки на прод, заказчик посмотреть хочет». (ваще збс).

Само собой, никаких обещанных трудовых договоров не было (год ждали). На момент ухода галера так и осталась должна 3000 грн по курсу февраля 13 года (ставка типа в уе была). На сколько я знаю, еще пару человек из костяка так же были прокинуты на кеш.

Про неадекватность Футерка (или как там его) и Ярослава (техдир, не умеющий в программинг) я вообще молчу. В общем, не рекомендую сие.

Підтримали: Taras Matiiv

Мега крута компанія, яка стала для мене сім’єю, компанія де ти завжди навчаєшся новому, де є завжди куди рости і прагнути до кращого. Мені подобається, що працівники обєднані ідеєю робити якісний продукт і кожен викладується на максимум. Ми любимо, те що ми робимо!!!

Вакансії SoloWay Technologies