bvblogic

Киев, Ивано-Франковск, Черновцы

Працюю з чудовими людьми в bvblogic уже більше пів року. За цей час жодного разу не пожалів, що розпочав свій шлях в IT саме з цієї компанії. Перш за все варто виділити дуже класну атмосферу в колективі. Відчуваєтсья, що ми одна велика сім’я. Завжди є до кого звернутись за порадою чи підтримкою. Є усі умови для професійного розвитку. Також великим плюсом є гнучкий робочий графік, ніхто не заставляє сидіти в офісі зранку до вечора, можна спокійно працювати і з дому, і з парку:) Хоча в офісі все ж таки хочеться перебувати якнайдовше: комфортні умови, забезпечення усім необхідним для роботи, смачне печиво і кава на кухні, веселі розмови з колегами, драйвові вечірки і т.д. Одним словом — рекомендую. Краще один раз побачити ніж сто раз почути :)

Поддержали: Uliana Kaliniuk

Працюю в компанії вже майже пів року. І досі не перестаю дивуватися в наскільки крутий і професійний колектив я попав.
+ Відкриті до спілкування люди.
+ Затишна дружня атмосфера.
+ Новий приємний офіс.
+ Професійні лідери які зробили багато хороших проєктів.

Це вперше що впадає в очі. Компанія робить всі умови для розвитку своїх працівників. Курси англійської, знижки на навчальних платформах і лідери завжди допоможуть тобі й підкажуть в якому напрямі рухатися. Не можу не замітити що компанія шукає цікаві проєкти які хочеться реалізувати. Це я ще не розказую про запальні вечірки, вечори настільних ігор, найсмачніші смаколики які у нас на кухні. Але я раджу вам це побачити, а не прочитати тут :)

P.S. Користувач Тарас поставив вам 5 зірочок з 5-ти.

Тільки нещодавно розпочав шлях у цій компанії, але вже можу виділити деякі моменти.
По-перше, гарний підхід до співбесід (чіткий таймінг, влучні запитання, поетапність)
По-друге, чудовий колектив. Тут можна поговорити абсолютно з кожним, всі в колективі відкриті до спілкування
По-третє, чудова командна робота. Члени твоєї команди готові тобі допомогти у твоїх питаннях.
Ну, і ще хотілося би виділити підхід конкретно до співробітника, надали мені все, що необхідно для роботи та готові підлаштуватися під мої умови. Сподіваюсь, що зможу дізнатися ще багато приємних речей про цю фірму :)

Поддержали: Uliana Kaliniuk

Перш за все, хочу підмітити професійний підхід до співбесід.
Чіткий таймінг, доречні питання, лаконічні відповіді та дуже приємна атмосфера спілкування. Ще на першій співбесіді я переконався, що хочу тут працювати. Зараз у мене тільки починається занурення у всі тонкощі роботи і я неймовірно заряджений та щасливий, що мені випала можливість працювати у такій команді. Впенений, що наша співпраця принесе великі плоди 😊

Поддержали: Uliana Kaliniuk

З дня, коли я прийшов вперше опинився в офісі компанії, пройшло вже більше ніж 6 місяців. За цей час у мене досить чітко сформувалась думка про роботу, компанію і колектив в цілому.
В компанію я прийшов майже без досвіду, проте мене тепло прийняли та швидко навчили азам, які потрібні в роботі (від того, як правильно оцінювати проекти, до того, як спілкуватись з клієнтом). Середовище для новачків досить сприятливе для професійного та ментального зросту. За цей час я побачив, як реально росту в якості коду, пізнаю новинки щодня. Без жодних сумнівів — це і є правильний менеджмент і менторство. За увесь цей час я ніколи не залишався сам на сам з певними проблемами і труднощами, адже кожен з моєї команди готовий підказати, де знайти правильне рішення, направити думки в правильне русло (як на мене, це дуже важливо, коли в тебе ще немає великого досвіду).
За час роботи в компанії я побачив професіоналізм кожного з працівників, котрий став фундаментом bvblogic. Як на мене, почати свій шлях в айті з такого середовища — неймовірно круто, тому я дуже вдячний всій команді bvblogic за те, що повірили в мене і дали мені шанс проявити себе.
P.S: а ще у нас на кухні найсмачніше печиво :)

Поддержали: Uliana Kaliniuk

Працюю в компанії понад 5 років. За цей час здобув чималий професійний досвід та знання, багато нових друзів та спогадів. Насамперед хочу відзначити колектив, в якому мені доводиться працювати. Це люди, які прагнуть розвиватися та вдосконалюватись, завжди прагнуть бути професіоналами своєї справи. Попри це, також знаходиться багато спільних інтересів для проведення позаробочого часу та інших зустрічей.
Не менш важливим є те, що тут тебе цінують насамперед як людину. Ти завжди можеш висловити свою думку, до якої прислухаються.
А також подобаються цікаві проекти та задачі над якими доводиться працювати, що не дають тобі вигорати. Загалом, краще раз тут попрацювати, ніж сто раз почути відгуки :)

Поддержали: Uliana Kaliniuk

Все почалось, коли мені надіслали інвайт на співпрацю у LinkedIn, на той час працював в іншій компанії, та запропонували співбесіду.
Від переписки до самої співбесіди був вражений вмінням почути потенційного кандидата. Співбесіду приймали одночасно троє чоловік (привіт компаніям, де я чекав наступну по-черзі людину хвилин 10), і кожен питав цікаві питання, щоб зрозуміти межі моїх знань, а не зрубуючи по конкретному профілю, який ти недовчив (привіт іншим компаніям :))

З того часу я отримую нескінченні задоволення, працюючи тут.
— Першим ділом я звернув увагу на лідерів, щоб побачити їх рівень (як на мене — це фундамент).
— Далі, я звернув увагу, на цікавість проектів.
— Також дуже приємно, коли в твоїй компанії вміють чути, дають пропозицію розвитку.
Я — людина, яка хоче відкривати щось нове, розвиватись.
Дуже часто бачив, що компанії не дають це робити з цілю заробити на «штампуванні сайтів».
— Регулярні перфоменс ревью, на меті якої є координація твого шляху розвитку.
— Регулярні розмови з кавою на кухні, серед робочого дня, щоб робити перерву.
— Сімейна атмосфера навіть для новачків.

Тому дійсно, я радий бути частинкою механізму. Раджу!
Якщо ти хочеш працювати в кайф і мати час на життя — тобі сюди!

Поддержали: Uliana Kaliniuk

Я працюю в bvb logic уже пів року. В першу чергу, хотіла б виділити виняткову атмосферу, яка панує в ції компанії та її традиції. З першого дня роботи ти стаєш частинкою великої дружньої родини, яка завжди допоможе та підтримає. Люди,які тут працюють — надихають, вони всі наскільки позитивні, що в тебе не залишиться шансу сумувати)

Дуже важливим для мене є також те, що компанія допомагає тобі розвиватися та пробувати щось нове, прислухається до твоїх потреб та бажань і завжди йде на зустріч.
Навіть в період карантину у нас є регулярна кава та онлайн зустрічі, які допомагають нам не втрачати запалу і завжди відчувати цю сімейну атмосферу)

І взагалі на кухні завжди є печеньки і тут дуже весело) Я дуже рада, що є частинкою bvb logic!

Поддержали: Uliana Kaliniuk

В компанії вже 5 місяців, дуже позитивний і дружній колектив, в гарній команді вся робота проходить непомітно, швидко назбирується корисний досвід, та розвиваються професійні навички, роботою в компанії дуже задоволений.

Поддержали: Viktoriia KutsUliana Kaliniuk

Мій час в компанії вже прямує до 6 місяців, і я вдячний компанії за можливість працювати серед таких крутих спеціалістів і просто чудових людей. Компанія не велика, і не маленька, вона саме те, що треба! Комфорт, затишок, чудовий настрій в bvb гарантовані.

Поддержали: Viktoriia KutsUliana Kaliniuk

Працюю в компанії вже більше 5-и років за цей час в компанії багато що помінялося компанія росте і розвивається в правильному напрямі. компанія зацікавлена в тому щоб працівник розвивався і підтримує різні ідеї чи нововведення. дружній колектив який підтримає у будь-якій ситуації та з яким приємно працювати що інколи забуваєш за час що вже пора додому;)

Поддержали: Viktoriia KutsUliana Kaliniuk

У компанії працюю уже більше 4 років. Від дня коли я прийшов і до сьогодні змінилося дуже багато. Компанія обрала правильний напрямок і впевнено йде до досягнення нових висот.

Варто відзначити декілька пунктів:
— круті люди, які пацюють поряд з тобою і на яких завжди можна покластися;
— чудова сімейна атмосфера у компанії;
— почуття свободи;
— кожна людина має вплив на розвиток компанії, адже усі ідеї щодо покращення процесів, умов зажди беруть до уваги та реалізовуються;
— Віталік Родимюк — CEO — справжній лідер та еталон керівника. Людина, яка зажди порадить, підтримає, прийме розумне та зважене рішення.

Тому, якщо хтось шукає не просто роботу, а роботу, яка приноситиме задоволення, де буде комфортно працювати та розвиватися, то welcome!)

Поддержали: Viktoriia KutsUliana Kaliniuk

Працював у компанії на протязі 7 років. За цей час в мене появилось багато справжніх друзів. Насамперед хочеться сказати, що тут панує спокійна, затишна сімейна атмосфера. В робочому офісі дійсно себе почуваєш як вдома. Колектив по-справжньому дружній.
Компанія дбає про своїх працівників і допомагає професійно зростати та втілювати свої найсміливіші ідеї в життя. Тут часто відбуваються цікаві івенти, на яких обговорюються креативні та інноваційні ідеї.
Особливо хочеться подякувати президенту компанії Віталіку Родимюку. Це людина, яка завжди підтримає тебе як в скрутну хвилину так і в радісні моменти твого життя.
Хочу побажати [bvblogic] подальшого професійного зростання та досягнення нових крутезних висот!!! :)

Поддержали: Viktoriia KutsUliana Kaliniuk

Працював у компанії рік у Client Relationship відділі. Отримав дуже крутий досвід ведення проектів, менторство на початку співпраці з компанією та впродовж всього часу роботи. Компанія є інноваційним середовищем, де цінується твій вклад і старання. Дуже вдячний всім колишнім колегам, які багато чого мене навчили та постійно у всьому допомагали:)

Я працювала у bvblogic більше 2 років у відділі Sales&Marketing. За цей час мені вдалось знайти класних друзів, адже тут тобі завжди раді і тепло зустрічають кожен день. Тут люди мислять креативно та інноваційно. Багато цікавих івентів відбуваються у компанії. Надзвичайно приємно було здобувати нові знання і навіть, якщо щось не виходить з першого разу, то команда готова тобі допомогти. У bvblogic твої ідеї будуть почуті та втілені у життя. Рада, що час, який я провела тут, закарбується у моєму серці надовго.

Поддержали: Viktoriia KutsUliana Kaliniuk

ПІсля проходження практики в цій компанії, я побачив тільки одні плюси і ось деякі з них:
+ Відкритий і дуже приємний колектив та менеджмент, який завжди готовий прийти на допомогу у абсолютно різних проблемах, створює відчуття великої та дружньої сім’ї з якою завжди весело і комфортно.
+ Тут панує атмосфера взаємопідтримки і командної роботи. Люди постійно вчаться один в одного і вчать одне одного. Помагають одне одному.
+ Ментор, дійсно крута людина, яка змогла мене багато чого навчити, та постійно допопмагав мені із проектом
+ Комфортний та приємний офіс.

Дякуємо, Андрій!

Хочу поділитися своїми враженнями щодо компанії bvblogic, в якій я проходив практику. Почну звичайно з самого початку і як для всіх, це звичайно співбесіда. Коли я прийшов, мене зустріли прекрасні дівчата які там працюють і як кожна людина яка йде на співбесіду, я був схвильований, но після декількох хвилин знайомства з ними, я відчув ту простоту та легкість спілкування. Після успішної співбесіди, я познайомився зі своїм ментором, якого звати Юра Яновський. Для мене було сильним враженням то, наскільки в юному віці можна мати стільки досвіду за плечима. Це справді класна людина, яка тебе навчить, розкаже та покаже багато цікавого і він завжди знайде час для сміху. Для мене було саме задоволення працювати з таким ментором. Під час практики, я часто замічав як до мене підходило багато різних мені незнайомих людей, які віталися зі мною і запитували як в мене справи, це давало мені відчуття сімейної теплоти. Я дуже радий що моя практика відбувалася іменно в цій компанії, де я набрався багато досвіду та познайомився з багатьма людьми. Буду старатись себе проявити, щоб бачити себе серед цих людей, які там працюють)

Дякуємо, Владислав, за цікаве знайомство!
Будемо раді співпрацювати у майбутньому=)
Успіхів!

Проходив практику в цій компанії, оскільки вирішив перевірити і вдосконалити свої навички в програмуванні мобільних додатків на Android. Коли прийшов, найбільше що впало в очі — це дружній колектив і робочий шум, який висить у повітрі у цій компанії. Найголовніше і водночас найкращим моментом практики — це звичайно був ментор, який, навіть при своєму загруженому графіку умудрявся відписати. Професіонал своєї справи, всі підходять за порадою або за частинкою хорошого настрою. Напевно, через свої навички і натуру в свої молоді роки він є Team Lead-ом. А ще в них є класні HR-ки. Мало того, що вони красиві, професіонали своєї справи і милі, так ще і поможуть тобі у будь-якій ситуації. Проведені ними воркшопи допоможуть у побудові майбутньої карєри. Надіюсь, що,найблищим часом, зможу себе реалізувати в цій компанії.

Назар, дякуємо за хороші слова!
Раді, що був частинкою bvblogic=)

Коли я прийшов в компанію, 4 роки назад, одразу побачив легкість вирішення будь-яких питання. Дякуючи дружньому колективу та однодумцям, в компанії завжди легко вирішити будь-яку проблему зв’язаною не тільки з технічного боку, але й з особистого. bvblogic — це компанія, насамперед для розвитку, де ви можете впливати не тільки на розробку як технічний спеціаліст але й на будь-який інший процес компанії.

Працюю в компанії вже майже 8 років. Особливо хочеться відмітити неймовірний колектив і дружню атмосеру. Тут я почуваюся як вдома. Якщо ви любите те, що робите то bvblogic — це компанія, де ви знайдете багато однодумців.
Також варто відзначити що компанія постійно розвивається і рухається вперед. Кожен має можливість запропонувати своє бачення процесів, які відбуваються в компанії, презентувати свої ідеї і долучитись до їх реалізації. Саме тому я тут.

Поддержали: Recruiter bvblogicUliana Kaliniuk

Коли я починав шукати собі роботу після 4 років фрілансу перше що я шукав це можливості для саморозвитку.

І коли проходячи вже 4 співбесіду я чув одні і ті самі питання, то був приємно здивований що в bvblogic питання були цілком інші і більш прикріплені до реального життя.

Наразі в компанії я працюю вже більше 2х років. Відчуваю що за цей час зріс професійно, зміг отримати відчутну експертизу в багатьох галузях.

Ну і звичайно надзвичайно крутий колектив це те що завжди виділятиме bvblogic.

Працюю в команді bvblogic протягом півтора року. За цей час за допомогою крутих спеціалістів прокачалася в IT сфері і отримала цінні знання в роботі Client Relationship Managment.

bvblogic — це місце, де відчуваєш, що справжня цінність компанії — це люди, які працюють в команді, і для яких створюються всі круті рішення :)

Працюю в компанії bvblogic близько двох років. Дуже подобаються люди, які допомагають створювати затишну і комфортну атмосферу. Тут втілюються в життя ідеї, топ-менеджмент завжди чує і йде назустріч. Також керівництво дбає про розвиток працівників, забезпечуючи різноманітне навчання. Рада, що можу реалізовувати себе в bvblogic;)

Как-то давно работал на сей галере. Конкретнее — был одним из 5 человек, открывавших филиал в 2012 году в г. Сумы.

Обобщая всю что происходило скажу на период 2012-2014 годов (работал до 13 года, потом были инсайдеры).

Техника покупалась за свои деньги, потом выбивали эти деньги с Франковского офиса. Долго и нудно. Работа июней тогда оплачивалась что-то в районе 4 баксов в час, и то, только если был проект (никакого буфера зп не было, приходила как попало, фикса на случай проеба сейлов тоже не было). Сейлы отдавали девелоперов непосредственно в руки заказчика, и е*тесь как хотите. На старом офисе денег на кондей не выделилось. А офис, к слову, был угловой. В общем, летом не холодно было.

По итогу на 13 год, 2-3 месяца сидели без проектов вообще (франковчане себе забрали, на местный филиал пох). Сейлы звонили в 4 ночи со словами «залей правки на прод, заказчик посмотреть хочет». (ваще збс).

Само собой, никаких обещанных трудовых договоров не было (год ждали). На момент ухода галера так и осталась должна 3000 грн по курсу февраля 13 года (ставка типа в уе была). На сколько я знаю, еще пару человек из костяка так же были прокинуты на кеш.

Про неадекватность Футерка (или как там его) и Ярослава (техдир, не умеющий в программинг) я вообще молчу. В общем, не рекомендую сие.

Мега крута компанія, яка стала для мене сім’єю, компанія де ти завжди навчаєшся новому, де є завжди куди рости і прагнути до кращого. Мені подобається, що працівники обєднані ідеєю робити якісний продукт і кожен викладується на максимум. Ми любимо, те що ми робимо!!!

Это моя первая работа в ИТ сфере. Но благодаря тренингам, урокам, консультациям коллег — я очень быстро вошел в курс дела. И... надеюсь я больше нигде, кроме ИТ не буду работать. Что характерно — атмосфера для меня настолько комфортная, что мне всегда хочется идти в офис.
Наличие хороших разработчиков в компании, профессионалов, помогает работать на очень хороших, интересных проектах.
Что мне больше всего нравится — мы больше друзья, чем коллеги.
[bvblogic] для меня однозначно больше чем работа.

Работаю в компании [bvblogic] уже больше 3 лет. Скажу честно, что у меня есть с чем сравнить, но такой дружеской и приятной атмосферы как в [bvblogic] я не встречала. Здесь у каждого есть возможность реализовать свои цели и желания, развиватся в том направлении, в котором вы сами хотите, компания вас поддержит.
В компании постоянно происходят тренинги, курсы а также митинги где люди у которых есть свои идеи могут предложить их для реализации.
Честно говоря, для меня [bvblogic] — это самая лучшая компания, которая каждый день становится еще круче :)!