Burny Games

Київ

29 січня 12:51

Nataliia Hummel, Analyst в Burny Games

Я працюю в компанії з перших днів. В голові не вкладається, як в такий складний час, наша команда виросла від кількох спеціалістів, до нинішніх розмірів. Що мені найбільше подобається у нас — це наша команда і драйв, з яким усі працюють. Коли на щоквартальних мітах бачиш, з яким натхненням працюють інші, це дуже сильно мотивує ставати кращим. А ще, як аналітика даних, який звик, що при роботі з деякими показниками потрібно бути дуже обережним, щоб ніде зайвого не розголосити, мене приємно дивує відкритість нашого менеджменту. Так як, зазвичай, багато цифр приховується від основної маси працівників, але не в Burny — у нас регулярно проходять мітинги, на яких усім співробітникам показуються наші досягнення. Що дає змогу кожному зробити свій особистий висновок, про справи в компанії.

Щодо умов праці — у нас можна працювати повністю віддалено. Зарплата завжди приходить вчасно. Для тих, хто знаходиться в Україні є медична страховка. Є додаткові бонуси для батьків.

Щаслива бути частиною нашої top notch команди. Якщо ти драйвовий професіонал — у нас ти точно будеш в захваті!