Burny Games

Київ

Читала відгуки і вирішила написати свій. Це — чесна компанія зі співвідношенням амбіцій до можливостей, ініціативи до реалізації, навичок до доходу, і це далеко не все. Наприклад, хотілось додати — план до виконання, але тут вірніше буде написати — план:виконання х2, а іноді х3. Кожен продукт відкриває можливості дізнатися щось нове чи покращити навички, спробувати різні підходи та технології, стрибнути вище голови і спеціалісти хотять зробити більше, ніж самі іноді запланували. В компанії це цінується, а для мене це — важливий показник.

Спеціалісти, які не зупиняються на досягнутому, завжди йдуть вперед і вгору в своєму розвитку — це мої колеги. Це якийсь круговорот мотивації, цільоспрямованості та результатів. «Як я можу ЩЕ це покращити?» — питання, яке я чую достатньо часто і це мене дуже драйвить.

Також в компанії дуже приділяють увагу атмосфері в команді. Це відчувається в культурній манері надавання фідбеків, довірі рішенням кожного спеціаліста, розгляді ідей і їх реалізації в проектах, всіляких конференціях, курсах, книгах, нових сервісах чи програмах, які потрібні спеціалістам для розширення свого професіоналізму, розумному відношенні до помилок (так, це трапляється, але іноді без них не дізнаєшся щось нове), гнучкому графіку, тімбілдінгах, посиденьках в Discord після роботи за якоюсь грою та інше.

В Burny Games процес побудован так, що кожен розуміє для чого знаходиться тут, кожен бачить результати своєї роботи, кожен може вплинути на розвиток компанії і тому це — системний механізм, де всі розуміють і відчувають свою цінність та працюють задля ще кращих результатів.

Підтримали: Alina Mudra

Протягом усього часу, що я провів у Burny, починаючи з перших днів її існування, моє задоволення та вдячність лише зростали. Працювати тут — це поєднання професіоналізму, інновацій та дружнього колективу. Я відчуваю велику підтримку від колег і менеджменту, які завжди готові допомогти і вислухати. Наша команда — це не просто співробітники, це професіонали, які поділяють одну пристрасть до геймдеву.
Протягом років, спостерігаючи за розвитком Burny, я не можу не відзначити нашу здатність адаптуватися до нових технологій, що робить нашу роботу ефективнішою та інноваційнішою. Ми не просто створюємо ігри, ми створюємо якісні продукти, які відображають нашу пристрасть та професіоналізм.
Гнучкість графіка та можливість працювати в ремоуті, особливо в умовах воєнного стану, є неоціненними для мене.
Окрім того, Burny — це місце, де кожна ідея має значення. Відчувається відкритість до нових пропозицій, що дозволяє всім без винятку внести свій вклад у розвиток компанії.
Підсумовуючи, я пишаюся тим, що є частиною Burny з самого початку. Це більше, ніж робота, це хобі, де кожен день приносить нові можливості для розвитку та самореалізації.

Підтримали: Alina MudraOleksandra Ros

Працюю в компанії майже два роки, як був так і залишаюсь задоволений вибором.
Найбільша перевага — це колектив. Усі колеги без виключення приємні люди, а атмосфера дружня і тепла. Спілкування з менеджментом чи колегами з інших відділів не обтяжене додатковими складнощами чи формальностями.
Ігри розробляють люди, переважна більшість з яких є геймерами.
Компанія підтримує фулл-тайм ремоут формат роботи, що не тільки зручно, а й безпечніше в умовах воєнного стану.
Відсутність тайм-трекерів на кшталт зчитування кліків миші чи запису екрана.
Гнучкий графік роботи — можна легко відлучитись на годинку, щоб, наприклад, забрати дитину зі школи, а потім допрацювати цей час.
Відкритість для пропозицій. Неважливо чи то робочі/тех. процеси, чи ідеї нових ігор або фіч будьте певні — вас почують.
Активне залучення нових технологій у робочі процеси. Використання ШІ, на кшталт gpt, копайлота та ін. — звичайна буденність.
У підсумку можу сказати, що Burny — це приклад компанії, де працювати приємно.

Вже майже рік як я працюю в Burny і це, чесно кажучи, найкрутіший досвід за мою карʼєру. Бо тут працюють професіонали. Привітний і спрацьований колектив. Компанія постійно використовує інноваційні підходи у роботі, команда уважна до деталей, тут створюють дійсно якісні продукти! Мене особисто це дуже мотивує.
Компанія дає достатньо свободи у власних рішеннях, можна реалізувати власні ідеї. Це дійсно круто, бо зазвичай дизайнерів просять копіювати та не думати головою.
У такій дружній атмосфері, роблячи проект за проектом, рік минув не помітно для мене.

За 7 років роботи довелося попрацювати в компаніях різного рівню та масштабу. Але попрацювавши перші кілька місяці в Burny, я зрозумів, що нарешті знайшов ту саму ідеальну компанію, яку довго шукав!

В команді панує дружня та невимушена атмосфера. Всі, без виключення, співробітники — це круті люди як у Hard так і у Soft skills.

Дуже круто бути частиною компанії, яка прагне створювати, та створює продукти найвищого ступеню якості, не нехтуючи при цьому благополуччям своїх співробітників

Працюю в Burny пів року, і досі радію, як в перший день, що опинилась тут.

По-перше, все «обіцяне» і чим «чіпляли» під час знайомства — все працює і все так і є. Очікування-реальність не розчарували. Супер адекватний менеджмент, котрий цінує кожного члена команди, має стратегію розвитку компанії та ділиться нею. Залучає до обговорення команду і ставить амбітні цілі, наче підкидаючи дрова у велику ватру, щоб всі по-хорошому горіли ще більше :)

По-друге, у нас класні проекти і орієнтація на результат. Від внутрішніх комунікацій та подій до, власне, ігор — все має бути топ, і всі над цим старанно працюють, реалізують найкращі ідеї. При цьому у своїх задачах відчуваю свободу у діях та прийнятті рішень.

По-третє, без перебільшень, у нас дрім-тім! Ми — команда досвідчених професіоналів та емоційно зрілих людей, мотивуємо один одного постійно розвивати скіли і не відставати за рівнем ефективності та користі, обізнанності нашої сфери та активності. У нас нема сюсюкання, бо всі розуміють, що вони тут роблять і для чого, а ще нуль токсичності, тільки доброзичливий щирий гумор)

Дуже ціную цей досвід та можливість бути частиною Burny Team.

Я маю велике щастя бути частиною Burny. Робота тут — це не просто робота, це виклик і можливість реалізувати себе.
Кожен день я працюю з талановитими та наполегливими колегами, які поділяють мою пристрасть до геймдеву та створенню чогось надзвичайного. Що мене дуже вразило, це те, як вийшла перша гра, коли люди, стоячи зі зброєю в руках в перші місяці повномасштабного вторгнення, зарелізили проект!
Компанія надає нам відмінні умови для роботи: за рік, що я тут працюю, жодного разу не було затримок зарплатні, постійно отримуємо якісь матеріальні та не матеріальні бонуси. За рік багато моїх знайомих втратили роботу в інших компаніях, ми в Burny зросли у 2 рази!
Я відчуваю себе частиною великої сім’ї, тут ми можемо зібратись, наприклад, в Києві — при тому, що вся команда працює в різних містах — і потім піти по барах. Після робочого дня ми часто зустрічаємося з колегами в діскорді та граємо разом в різні ігри на будь-який смак. В Burny можна отримати по шапці, якщо не дотримуєшся work-life balance.
Робота в цій компанії — це справжнє задоволення.

Я працюю в компанії з перших днів. В голові не вкладається, як в такий складний час, наша команда виросла від кількох спеціалістів, до нинішніх розмірів. Що мені найбільше подобається у нас — це наша команда і драйв, з яким усі працюють. Коли на щоквартальних мітах бачиш, з яким натхненням працюють інші, це дуже сильно мотивує ставати кращим. А ще, як аналітика даних, який звик, що при роботі з деякими показниками потрібно бути дуже обережним, щоб ніде зайвого не розголосити, мене приємно дивує відкритість нашого менеджменту. Так як, зазвичай, багато цифр приховується від основної маси працівників, але не в Burny — у нас регулярно проходять мітинги, на яких усім співробітникам показуються наші досягнення. Що дає змогу кожному зробити свій особистий висновок, про справи в компанії.

Щодо умов праці — у нас можна працювати повністю віддалено. Зарплата завжди приходить вчасно. Для тих, хто знаходиться в Україні є медична страховка. Є додаткові бонуси для батьків.

Щаслива бути частиною нашої top notch команди. Якщо ти драйвовий професіонал — у нас ти точно будеш в захваті!

Привіт, в Burny займаю позицію PM, хочу поділитись враженням. Наразі, в порівнянні, бачу таку картину:

Вже другий рік війни ринок праці знаходиться в складних умовах. Шкода бачити, як деякі інші компанії, аби зекономити, погіршують умови роботи для своїх спеціалістів, користуючись демпінгом ринку та ситуацією в цілому.

Дякую Burny, що тримаєте планку на високому рівні і постійно працюєте над покращенням умов. Радий, що маю можливість бути частиною цього

Burny Games це top-notch команда, замотивована і цілеспрямована. Я б виділила в нашому колективі єдність, фанатичну зацікавленість в тому, що ми робимо, високі професійни скіли кожного, повну відсутність токсичності або ледарів.
Процеси налагоджені таким чином, що через ефективну співпрацю з командою, ви не тільки швидко досягаєте поставлених цілей та задач, а і зростаєте професійно.
Як на мене — ідеальне місце роботи для організованих, кваліфікованих і врівноважених.

Я працюю в компанії «Burny Games» тестувальником майже 2 роки, і можу з упевненістю сказати, що це, безумовно, одне з найкрутіших місць де я коли-небудь працювала. Тут цінують кожного співробітника і створюють умови для його розвитку. Команда дуже крутих професіоналів. Особливо мені подобається, як ми взаємодіємо з командою, завжди готові допомогти і підтримати, що дійсно дає результати. Тут підтримка від HR команди не закінчилася після прийому на роботу. Вони завжди були готові відповісти на мої запитання і допомогти у вирішенні будь-яких проблем.
Тут кожен член нашої команди знайшли тут своє покликання і пристрасть і які дійсно закохані в цей проєкт і роботу, а це джерело постійного натхнення для мене, і, безумовно, робить наше робоче середовище неймовірно приємним і продуктивним.

Неймовірна рада працювати в Burny Games. Скоро буде рік як я тут працюю. Тут крутий колектив — професіонали в своїй справі, дуже комфортні умови роботи, хороший соціальний пакет. Працювати одне задоволення: абсолютно немає токсичної комунікації, всі побажання — чують, дають можливості розвиватись і рости. Тут є можливість прокачати свої навички, бо всі працівники дуже сильні спеціалісти і ти завжди можеш вивчити нові навички чи підходи. А ще, особисто для мене це важливо — продукти в кампанії класні і їх приємно розвивати і з ними працювати! Дуже рада що в нас в країні є такі компанії! 💙💛

Я працюю в компанії вже майже 2 роки. Тут ідеальний баланс творчого підходу до роботи та орієнтації на дані в прийнятті рішень.
Прозоре спілкування з топменеджментом, регулярні бонуси і соц. програми. Все що треба для комфортної роботи та персонального розвитку.
Компанія абсолютно Remote-Friendly, був в офісі всього 1 раз.
В компанії вас чують, у вас є можливість впливати на продукт, який ви створюєте і бачити результат у показниках. Зі спільних обговорень наших ідей народилось і зарелізилось вже два проекти!
У перші мої дні на роботі були проблеми з on-boarding процесом, але за цей час всі фідбеки були опрацьовані і виправлені.
Наразі не знаю більш комфортного місця роботи в Україні.

Почавши свою роботу в Burny Games, я була приємно вражена рівнем комунікації в команді, що створює екологічну та приємну атмосферу, та сприяє загальному позитивному досвіду. Що особливо мене захопило, так це унікальність та інноваційність проектів, які не лише дозволяють розвивати мої професійні навички, але й надають можливість вчитися новому. Ця робота стала чудовою можливістю для мене прокачати мої хард скіли в динамічному та творчому середовищі.

Відгукнувся на опубліковану вакансію місяць тому — не отримав жодного зворотнього звязку.

Андрій, вітаю!
Щиро вдячна за інтерес до Burny Games та за час, який ви вклали у свій відгук.
Приношу вибачення, що не надали відповідь на вашу заявку. Ми приділяємо велику увагу кандидатам і, по нашим стандартам, повинні надавати зворотній зв’язок абсолютно всім спеціалістам.
Дякую, що звернули увагу та написали цей коментар. Вже налагодили процес на своїй стороні.
Зичу вам успіхів при пошуку роботи!