BUKI - marketplace for tutoring

На жаль, мав досвід негативної комунікації.
Коли твоє резюме на розгляді, а потім тобі дають відмову бо вакансія, цитую, «вже закрита» й без фідбеку(чому закрита, що в моєму досвіді не так, навіщо було проводити комунікацію якщо «вже закрита») — це архаїка рекрутингу, неповага до кандидата й, звісно, непривабливе лице компанії.

Вітаю вас, Остапе 🚀
Дякую за ваш коментар та за те, що звернули нашу увагу на якість фідбеку. Ми опрацьовуємо відгуки та постійно працюємо над удосконаленням існуючих процесів.

Я розглянула комунікацію, що відбулась між вами та рекрутером і хочу зазначити, що ми, справді, призупинили вакансію, адже у процесі відбору кандидатів та проведення технічних інтерв‘ю з ними — ми знайшли відповідного до вимог вакансії кандидата та надали йому офер. Саме тому прийняли рішення зупинити подальшу комунікацію, тим самим, не витрачати даремно час інших кандидатів.

Щиро надіюсь на ваше розуміння, ми піклуємось про те, щоб надати фідбек усім кандидатам за вакансіями і, звісно, жодним чином не мали наміру проявити до вас неповагу.
Бережіть себе!

Вітаю!
Пропрацював в БУКІ майже два роки у фінансах.

Я дуже пишаюся своїм досвідом у цій компанії, саме тут я знайшов можливість розкрити себе, як спеціаліста. Керівники та коллеги із інших відділів завжди готові допомогти, обсудити питання покращення процесів, уся комунікація проходить професіонально та ефективно.
Атмосфера дійсно дружня та приємна.

Сам по собі продукт дуже крутий. Багато учнів/студентів знаходять для себе вчителів, а вчителі в свою чергу мають змогу викладати свій предмет у зручний час та місці.

Компанія активно підтримує армію та гуманітарні фонди, донатами та власними ініціативами, на кшталт, безкоштовних пакетів занять для дітей, які постраждали від війни.

Проект активно розвивається, багато викликів вже пройдено, а також, не менше важливих етапів чекають на команду БУКІ у майбутньому.
Але побачивши на власному досвіді, з якою професійністю команда проходить усі складнощі, як готові змінюватися в залежності від викликів часу, з упевненістю можу сказати, на БУКІ чекає велике майбутнє! =)

Особисто я рекомендував би попрацювати в БУКІ.

Дякую!)

Підтримали: Anzhelika Stefurishyna

Ілля, дякуємо за теплий відгук! Ми справді раді, що працювали з тобою в команді та бажаємо тобі цікавих викликів, задач та нових досягнень 🚀

Класний український продукт, хороша дуже френдлі команда, працювала там проджектом до дикрету, маю гарний відгук

Сашо, привіт, дякуємо за твій відгук та за час, який ми працювали пліч о пліч та успішно релізили та розвивали продукт BUKI 🚀

Добре, що є такі українські стартапи, які можуть конкурувати з міжнародними брендами.
За свій час роботи, можу відзначити, що в мене залишились хороші враження — хороша атмосфера, адекватне відношення. Працював віддалено, тоді був карантин.
В контексті вирішення робочих задач, в мене були можливість і свобода, щоб реалізувати свої ідеї, що буває не всюди.
Коли звільнявся, то провожали мене виключно в доброзичливому тоні. За час роботи в загальному чаті бачив звільнення інших незнайомих мені людей. Відношення було аналогічним.
—
Із мінусів можна сказати, що була не JIRA, а якась інша штука (вже забув як вона називається), яка мені не дуже подобалась. Плюс регулярно треба було читати страшненький legacy, але від нього був план позбутись повністю і думаю він вже реалізований.

Опишу деякі аспекти, актуальні на 2021, які не є ні перевагами ні недоліками самі по собі. Це залежить від того, чому ви віддаєте перевагу.
* Букі це продуктова компанія, але не IT-на. Тобто більшість співробітників зайняті роботою з клієнтами і т.п.
* З точки зору ІТ є сенс дивитись, як на невелику компанію. Тут навряд будуть формалізовані і відточені процеси як в великій корпорації. Але з іншої сторони ви чи не щодня матимете можливість спілкуватись з співзасновником компанії.

Женю, щиро вдячні за твій теплий відгук та за твою плідну працю у BUKI!
Хочу додати, що ми намагаємось удосконалюватись та адаптуватись, тому вже використовуємо JIRA 👌
Завжди тобі раді!

Вакансії BUKI