BUKI - marketplace for tutoring

Київ

3 листопада 2022 22:53

Yevhenii, PHP/JS developer в RR

Добре, що є такі українські стартапи, які можуть конкурувати з міжнародними брендами.
За свій час роботи, можу відзначити, що в мене залишились хороші враження — хороша атмосфера, адекватне відношення. Працював віддалено, тоді був карантин.
В контексті вирішення робочих задач, в мене були можливість і свобода, щоб реалізувати свої ідеї, що буває не всюди.
Коли звільнявся, то провожали мене виключно в доброзичливому тоні. За час роботи в загальному чаті бачив звільнення інших незнайомих мені людей. Відношення було аналогічним.
—
Із мінусів можна сказати, що була не JIRA, а якась інша штука (вже забув як вона називається), яка мені не дуже подобалась. Плюс регулярно треба було читати страшненький legacy, але від нього був план позбутись повністю і думаю він вже реалізований.

Опишу деякі аспекти, актуальні на 2021, які не є ні перевагами ні недоліками самі по собі. Це залежить від того, чому ви віддаєте перевагу.
* Букі це продуктова компанія, але не IT-на. Тобто більшість співробітників зайняті роботою з клієнтами і т.п.
* З точки зору ІТ є сенс дивитись, як на невелику компанію. Тут навряд будуть формалізовані і відточені процеси як в великій корпорації. Але з іншої сторони ви чи не щодня матимете можливість спілкуватись з співзасновником компанії.

Підтримали:  Anzhelika Stefurishyna

Женю, щиро вдячні за твій теплий відгук та за твою плідну працю у BUKI!
Хочу додати, що ми намагаємось удосконалюватись та адаптуватись, тому вже використовуємо JIRA 👌
Завжди тобі раді!