BUKI - marketplace for tutoring

21...80 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Добре, що є такі українські стартапи, які можуть конкурувати з міжнародними брендами.
+
За свій час роботи, можу відзначити, що в мене залишились хороші враження — хороша атмосфера, адекватне відношення. Працював віддалено, тоді був карантин.
В контексті вирішення робочих задач, в мене були можливість і свобода, щоб реалізувати свої ідеї, що буває не всюди.
Коли звільнявся, то провожали мене виключно в доброзичливому тоні. За час роботи в загальному чаті бачив звільнення інших незнайомих мені людей. Відношення було аналогічним.
— 
Із мінусів можна сказати, що була не JIRA, а якась інша штука (вже забув як вона називається), яка мені не дуже подобалась. Плюс регулярно треба було читати страшненький legacy, але від нього був план позбутись повністю і думаю він вже реалізований.

Опишу деякі аспекти, актуальні на 2021, які не є ні перевагами ні недоліками самі по собі. Це залежить від того, чому ви віддаєте перевагу.
* Букі це продуктова компанія, але не IT-на. Тобто більшість співробітників зайняті роботою з клієнтами і т.п.
* З точки зору ІТ є сенс дивитись, як на невелику компанію. Тут навряд будуть формалізовані і відточені процеси як в великій корпорації. Але з іншої сторони ви чи не щодня матимете можливість спілкуватись з співзасновником компанії.

Підтримали: Anzhelika Stefurishyna

Женю, щиро вдячні за твій теплий відгук та за твою плідну працю у BUKI!
Хочу додати, що ми намагаємось удосконалюватись та адаптуватись, тому вже використовуємо JIRA 👌
Завжди тобі раді!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.