Build1

Компанія невелика, в технічному плані частіше всього працюєш з засновником напряму. Григорій дуже адекватний лід, багато досвіду, завжди готовий розповісти по коду чи дати пораду, з ним можна поговорити і дійти до рішення, яке задовольних обох. Проекти бувають різні по складності, але як правило в них завжди буде якийсь цікавий твіст.

Дуже сподобався процес проходження інтерв’ю, де ми покрили широкий пласт знань і де я для себе зміг побачити прогалини, з рекомендаціями на рахунок того про що варто почитати. Ще один великий плюс — мені не тільки розповіли над чим я буду працювати, а й показали приклад як гра виглядає і що в ній треба буде робити, якщо я до того приступлю.

Є офісі в коворкінгу на Подолі (БЦ Астарта), але по зрозумілим причинам поки що не вдалось там побувати, поки що працюю віддалено.