4 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Перспективний і тд це прекрасно, але починати зі спам смс-розсилок, ви серйозно? Страшно уявити ваші інші процеси

Дуже шкода, що ви отримали негативний досвід з нашою активністю і маєте подібне враження. Негайно передав зворотній зв’язок нашим маркетинговим партнерам і ми вживаємо заходів для запобігання подібним ситуаціям в майбутньому. Дякую за фідбек

Дуже цікавий і перспективний проєкт! Проходила співбесіду і було дуже гарно поспілкуватися. Бажаю успіхів у майбутньому!

Підтримали: Оленка Марцинюк

Яно, дякую, це взаємно)

Чудова компанія де приємно працювати з відкритою командою яка віддана своїй справі та повністю проникається в наш продукт щоб він був найкращій в домені.

Підтримали: Оленка Марцинюк

Успішно завершила випробувальний термін, дуже щаслива що офіційно стала частиною команди мобайл. А ще у нас топовий мерч! 🫰

Підтримали: Оленка Марцинюк

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.