4 відгуки

Перспективний і тд це прекрасно, але починати зі спам смс-розсилок, ви серйозно? Страшно уявити ваші інші процеси

Дуже шкода, що ви отримали негативний досвід з нашою активністю і маєте подібне враження. Негайно передав зворотній зв’язок нашим маркетинговим партнерам і ми вживаємо заходів для запобігання подібним ситуаціям в майбутньому. Дякую за фідбек

Дуже цікавий і перспективний проєкт! Проходила співбесіду і було дуже гарно поспілкуватися. Бажаю успіхів у майбутньому!

Яно, дякую, це взаємно)

Чудова компанія де приємно працювати з відкритою командою яка віддана своїй справі та повністю проникається в наш продукт щоб він був найкращій в домені.

Підтримали: Оленка Марцинюк

Успішно завершила випробувальний термін, дуже щаслива що офіційно стала частиною команди мобайл. А ще у нас топовий мерч! 🫰