8 листопада 2022 14:14
Я, здається, перший хто тут залишає відгук після того, як завершив співпрацю з компанією, тому, думаю, він буде найбільш неупередженим. Все, що сказано моїми бувшими колегами про дану компанію — правда. Від себе додам, що був щасливий попрацювати під керівництвом Дані, та Антона (да, тількі в цій компанії мені довелося звертатись до СТО за ім’ям :)). Це дуже професійні, розумні та порядні хлопці, які дали мені досвіду більше ніж я отримував будь-де. Бажаю процвітання компанії, великих проектів, та залишатися такими, які вони є.
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.