BoomTown!

200...800 спеціалістів
Київ, Carlsbad

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Рад быть в команде Brokermint! Крутой, восстребованный продукт для рынка США, отличная и отзывчивая команда, новые вызовы и проекты внутри — наше все. Условия, компенсация, досуг — все отлично!

Підтримали: Yuliia Zolotarenko

Уже более 3х лет сотрудничаем с Brokermint. За эти три года, мы выполнили множество интересных проектов разной сложности.
Коллектив очень отзывчивый и приятный, всегда помогут найти ответ на интересующий вопрос. Сразу видно: все в равной мере любят проект и заинтересованы в его развитии. Это мотивирует.
Особенно хотелось отметить досуг. Постоянно проводятся встречи и мероприятия, отличная организация, всегда все на высшем уровне.
Команда — 5.
Досуг — 5.
Проекты — интересные.
Рад быть частью команды!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.