Что можно сказать когда все хорошо?
Работал в компании 6 лет — только позитивные впечатления — на работу всегда с удовольствием. Адекватный менеджмент, который тебя слышит. ЗП всегда вовремя. Все очень лайтово и по домашнему. Отличные возможности для роста: можно выбирать технологии, минимум легаси, много разработки с нуля.
Ревизор рекомендует!

Працюю в компанії 1.5 роки на позиції Backend розробника. Дуже подобається відношення, відчуваєш що кожен співробітник дійсно цінний. При підборі проекту враховуються думки та побажання розробників. Для мене ще є плюсом наявність офісу.

Поза роботою — влаштовують дуже цікаві івенти, типу різноманітні ігри, квізи. В колективі знайшлося достатньо людей з музичними навичками і за підтримки компанії зібрались в повноцінну групу. Пара корпоративів були з драйвовою живою музикою🤘.

Дуже приємно працювати в цій компанії та бути частиною такого колективу

Працюю в компанії вже більше 4-х років на позиції Full Stack розробника (прийшов в компанію як Frontend, але вcе життя був Full Stack).

В Brocoders дуже крутий колектив, завжди можна поспілкуватися на теми як себе прокачати в технічному плані, і навіть на теми не звʼязані з програмуванням, типу про автомобілі, ремонт у квартирах, створення розумних будинків, і навіть про керування літаками, тощо.

Також подобається що компанія враховує побажання, щоб всі займалися тим чим блище до душі, але і щоб це було вигідно компанії. 🥰

Пропрацювала в цій компанії 5 років на позиції PM. Лишилися тільки позитивні враження: професійний розвиток, дружній і скіловий колектив, чудова атмосфера в офісі. Дякую за досвід!

У Brocoders маю чудовий досвід роботи протягом 1.5 років як Project Manager. Ця компанія надала мені можливість розвиватися і зростати як професіонал. Процес управління проєктами в Brocoders не перетворюють на бюрократичну формальність. Ми фокусуємось на досягненні результату, щоб кожен клієнт був задоволений своїм проєктом. У компанії дійсно турбуються про працівників. Тут панує професійний та розсудливий менеджмент, взаємоповага та взаємодопомога. Корпоративна культура стимулює співпрацю, творчість та особисте зростання. Ще однією перевагою є цікаві івенти, які сприяють побудові командного духу. Працюючи у Brocoders розумієш, що твою роботу та досвід цінують, завжди підтримують та надають можливості для розвитку.

Саме з Brocoders я почав свій шлях Project Manager. Ця компанія надала мені унікальну можливість розкрити свій потенціал та розширити межі моїх навичок. Працюючи в якості Project Manager, я був залучений до співпраці з різноманітними клієнтами (від стартапів до вже повноцінних компаній), що допомогло мені значно підвищити свій професійний рівень. В Brocoders також панує неймовірна корпоративна культура, що сприяє особистому та професійному зростанню. Компанія надає всі можливості для ідеального балансу між роботою та особистим життям.

До Brocoders, я не мала досвіду роботи в айті-компанії, а тому дуже багато речей для мене було нових. Я дуже вдячна моїм менеджерам, які навчили мене всьому, чого я потребувала для роботи, і продовжують навчати! Це така цінність, коли в тобі бачать потенціал і допомагають розвинути його. Я дуже виросла як спеціаліст у цій компанії і ми вже разом реалізовуємо купу різних проектів, експериментуємо. А головне — я не бачу тут тієї «стелі», в яку я можу впертися. Було б бажання розвиватися — можливості знайдуться) тому дуже рекомендую Brocoders навіть тим, хто не впевнений у своїх силах, — приходьте, навчимо!))

Підтримали: Iryna DidenkoAnastasiia Panasenko

Проходил собеседование на позицию Senior React Developer. Хочу отметить высокий профессионализм Ирины Диденко, она смогла организовать все этапы собеседования за 1 день, так же хочу отметить высокий уровень технических знаний у собеседующих. Фидбек получил на следующий день утром. Данную компанию рекомендую к сотрудничеству.

Проходив співбесіду на посаду Frontend React Developer. Хочу відзначити професіоналізм колег та окремо HR Ірини Діденко. Процес найму організований дуже добре, на технічній співбесіді було багато запитань, проте всі вони змістовні, без води чи завдань на кшталт «як зважити слона».
Після співбесіди дали розгорнуту відповідь з посиланнями на матеріали, які нюанси підтягнути (такого взагалі раніше ніде не бачив). Відповідь була вже одразу в другій половині дня, після співбесіди. Одразу видно фахівців своєї справи.
Бажаю компанії успіхів та процвітання!

Підтримали: Chekhuta Dmytro

Ходил на курсы для РМ от Brocoders, остался очень доволен, хоть работу я так и не получил. Но все ребята с кем познакомился очень офигенные, опытные и позитивные. Ооочень крутой офис со всякими удобностями, прям мини-гугл в Сумах, со своим полем для гольфа на заднем дворе, правда, локация «на барановке на конечной перед кладбищем» :) Но у них есть даже подвозка персонала. Коллектив, как одна дружная семья.

Підтримали: Ira Rogacheva

поле для волейбола...сорян)

Пропрацювала в цій компанії півтора роки. Лишилися тільки позитивні враження: дружній колектив, прекрасна атмосфера в офісі, розуміючі керівники, професійни розвиток. Дякую за досвід)

Серьёзно, **ть? у вас офис мать его на барановке на конечной перед кладбищем?!

Підтримали: Zulkar Bedelbaev

Добрый день.
Благодарим Вас за внимание к нашей компании.
Если будете рядом, заходите к нам в офис, Вы знаете как его найти.
С уважением,
Команда Brocoders.