Bringg

21...80 спеціалістів
Київ, Львів, Варшава (Польща)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

За 10 месяцев работы в компании остались положительные впечатления. Компания предоставляет всю необходимую технику для работы (макбуки и тд). Также присутствует отличный соц. пакет (спорт, мед. страховка, обеды, парковка). Есть хороший work-life баланс, адекватные дедлайны. В командах дружная атмосфера. Отдельно хочу отметить финансовую поддержку с началом войны, это очень важно, и за это жирный плюс. Ну и на последок — site manager Ivan Matvieiev решает все вопросы, в любое время суток и в кратчайшие сроки.

Ваня спасибо тебе за твою работу и твой вклад в Киевский офис, был рад работать в одной команде.

Підтримали: Yura Borue

Отличная компания. С дружеской атмосферой и песпективой карьерного роста.

Підтримали: Yura BorueIvan Matvieiev

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.