Brightgrove

Київ, Харків, Львів, Бухарест (Румунія), Вроцлав (Польща)

Пробував свої сили на позицію Product Owner. Не пройшов, але хочу відмітити шикарне відношення Василя Дем’янця в організації, проведенні співбесіди, та подальшого вчасного (що зараз, насправді, рідкість!) фідбеку. Приємно, і готовий чекати свого шансу.

Працюю в Brightgrove вже трішки більше 2,5 років в ролі БА. Не втомлююся повторювати, що поки що, це найкомфортніша компанія в якій мені доводилося працювати ^_^
Найперше, що хотіла б відзначити — це самі Брайтівці. Чудові спеціалісти і прекрасні люди. Всі команди, з якими працювала — то просто dream teams :)
Компанія зацікавлена в розвитку працівників і в цьому завжди допомагають.
Достойна компенсація + суттєві перегляди.
Як висновок: Брайт — то любов :)

Всі питання — щодо компенсації, відпустки, нового призначення — обговорюються і вирішуються оперативно. Завжди існує певна спільна активність, яка тебе об’єднує з іншими колегами — відпочинок, навчання, волонтерство. Це дуже круто) Тут ти відчуваєш себе членом команди: ти в курсі, над чим працюють інші, як справи у компанії, які у вас плани на майбутнє. Сучасні ділові відносини, достойна компенсація, можливості для зростання — чудовий професійний досвід.

Працюю вже два роки в сейлз команді. Все дуже подобається:

— Професійні колеги та гарний менеджмент.
— Гарна компенсація та можливість заробляти більше, якщо заводиш клієнтів.
— Супер чіткі процеси: в делівері, рекрутменті, селйз
— Дуже подобається що є лідгени і дуже класно пропрацьовано залучення лідів.
— Регулярний фітбек
— Класна команда професіоналів.
— Рекрутмент команда завжди знаходить крутих спеців під запит клієнтів.

10/10

Доброго Дня! Я Олександр (React-Trainee) ЛЬВІВ. ADVANCED English. Чи це можливо щоб я якимось чином показав свою користь та міг би мати шанс бути залученим до справ та принести користь Вам. Багато працював сам і знаю що швидко злечу. Хотів би достажування у Львові 096 702-15-46

Олександр, привіт!
Дякуємо, що написали та надіслали своє резюме до компанії Brightgrove!
На жаль, наразі у нас немає вакансій, які б відповідали вашому профілю та інтересам.
Ми занесли вас до нашого талент пулу, ви є у нашому short list кандидатів, до яких ми повернемося у разі, як тільки у нас з’явиться вакансія, яка найкраще відповідатиме вашому досвіду та скіллам. Та будемо раді повідомити вас відразу як тільки матимемо таку можливість.
Ще раз дякуємо вам за те, що ви обрали Brightgrove!
З найкращими побажаннями та успіхів у пошуку роботи.

Хочу поділитися своїм досвідом співбесід у Brightgrove. На той час ця компанія була аутстаффом для CerQlar.
Після (першого) скрінінгу я отримала тестове завдання із дедлайном у неділю і одразу мені заслотили другий етап із внутрішнім HR CerQlar.

Не дивлячись на те, що два рази компаніі переплутали таймзони і назначали мітінг на годину пізніше, дзвінок із внутрішнім HR мені сподобався. Було приємно спілкуватися і не відчувала ніякого барʼєру спілкуючись англійською мовою. Як мене повідомили, я пройшла на технічний етап і потрібно було забукити таймслот.

Але на наступний день рекрутер мене повідомив що відміняє усі процесси по цій вакансіі, тому що компанія вислала оффер іншому кандидату і в мене не буде можливості презентувати тестове (той день коли я вже тестове закінчила і була готова його сабмітнути)

Коли я повідомила рекрутера що ситуація не дуже із їхнього боку та я витратила неділю на (неоплачуване) тестове та етапи співбесід, то лише почула «Так буває». Ні вибачень, ні компенсаціі за час та зусилля я не отримала.

Підтримали: Renata Shyrinova

Марта, добрий день.

Дякую, за те що поділилася своїм досвідом! Він точно допоможе нам стати краще! Пробачте, що так склалося :(

Мені дійсно прикро, що не вдалося побачити вашу тестову роботу, яка напевно була класна, але і як я казала вам, ми зробили оффер кандидату який процесився раніше. Як тільки це відбулося, я одразу повідомила про це, щоб зберегти ваш час. Вважаю, що це дуже важливо тримати вас у курсі рекретинг процесу.

Щоб якось згладити цей кейс, пропоную вислати тестове завдання. Я збережу його у нашій системі і на майбутнє, ми можемо спробувати спрощену процедуру рекрутингу — тобто без тестового, бо вже є досвід спілкування з вами.

Кумедно, але я вже вдруге повертаюсь до Брайту. Загалом працюю тут біля року.

Прекрасні умови праці, у Львові є затишний коворкінг з власним офісом і тут працювати саме задоволення (особливо зараз з перебоями світла).
Компанія вкрай орієнтована на працівника, завжди допоможе з технікою чи гарним менеджментом, всі колеги ввічливі та взагалі атмосфера затишна.
Компенсація вище ринкової.

Дуже дякуємо за відгук :)

Брайт то не компанія, то сім’я) після брайтгруву неможливо працювати в інших, тут настільки тут все ідеально) Брайт то любов навіки

В компанії працюю вже 4 роки, за цей час був зайнятий у декількох проектах, попрацював із багатьма розробниками, менеджерами, HR спеціалістами, директорами. Моє враження на 100% позитивне, а мені є із чим порівнювати, адже в девелопменті працюю з 2006 року.

Зазвичай люди і компанії свої справжні обличчя показують у непростих, кризових ситуаціях, і війна змусила всіх нас розкрити своє справжнє обличчя. І те, що я побачив у Brightgrove, мені дуже сподобалось:
— чітка проукраїнська позиція, допомога ЗСУ, волонтерство;
— піклування про співробітників на високому рівні, я не очікував, що хтось буде допомагати моїй родині в цій непростій для всіх ситуації, але Brightgrove допомагав;
— довірливі відносини всередені компанії, так було до війни, а зараз стало ще краще.

Планую і далі залишатися у Brightgrove.

Пропрацював в компанії 2.5 роки. Одна з найкращих компаній в якій я працював, а саме, для мене найбільші плюси це:
— Реально відкритий менеджмент — коли в мене виникали запитання або побаження — я завжди міг звернутись до менеджменту і вони реально допомагали, бо в деяких інших компаніях менеджмент часто, просто щоб нічого не робити або не міняти, казав щось в такому стилі — «Ну ось така от ситуація, ми нічого не можемо зробити, нам важко на когось або на щось впливати і т. д. ».
— В мене був хороший проект і гарна команда — не було казусів типу — «давай нам треба на вчора, а якщо не зробиш то будуть якісь санкції». І від інших колег з інших проектів я також ніколи не чув, щоб були якісь погані проекти або замовники, які роблять з тобою що захочуть, тобто, компанія співпрацює з адекватними проектами.
— Не можу не сказати про коллектив — коллектив ТОП — завжди приємно було піти на якісь «паті», або просто потеревенити за кавою з кимось. До сих пір спілкуюсь з багатьма людьми з компанії.
— А, ну і як на мене — в компанії непоганий соцпакет і «мерч».

З радістю попрацював би з компанією в майбутноьму, якщо була б така нагода.

Должен был пройти интервью с Ринатой Шириновой.

Впечатления резко отрицательные:
Она опоздала
Общение непрофессиональное
Рассказ о компании не имел отношения к должности, будто проговаривался в первый раз и с запинками
Зачем то мне начали объяснять географию моего родного города

После третьего подряд уточнения рекрутера о том как мои зп ожидания могут изменится после тех собеса, устав отвечать «не знаю» на разный лад- предложил решить этот вопрос самостоятельно на чем она решила закончить наш диалог.

Хуже впечатление о компании у меня могло сложится только если бы рекрутер на собес не пришла

Працую в компанії вже 2.5 років на посаді SDET по моделі аутстафу на проекті Pluto TV, тому все що буде нижче стосується мого враження саме працуючи на цьому проекті.
По перше, це перша в моїй карьєрі компанія в якій я працую більше року, в бекграунді були Сіклум, Епам і т.д. і це вже багато каже)))
Мені подобоється відношення, відкритісь, команда, той факт що я працую віддалено від початку роботи в компанії і той факт, що нема якихось сесюрних полісі завдяки чому я живу останні 2 роки в Туреччені, постійно подорожую світом.
Мені подобається проект, це не якийсь черговий баян, а один з найкрутіших медіа-проектів в США.
Чесно, не знаю що можна зарахувати до мінусів, мене все абсолютно влаштовує і я дійсно вважаю дуже достойною компанією Брайтгров.
Впевнений це ще дуже залежить від проєкту, а в проєкті ще залежить від команди, тому що навіть на мому проєкту в інших командах не все так райдужно як в мене, тому дуже важко сказати як буде працюватися саме вам, хто читає цей відгук. Думаючи над тим чи прийняти вам оффер, чи ні точно можу сказати одне, тут можна вирішувати питання і проблеми й завжди можна домовитись з менеджментом Брайта.

Дуже дякуємо за відгук!

Багато позитивних вражень від кооперації з компанією.
Позитивні моменти, на які б хотілось акцентувати
— Дружня атмосфера як в межах команди так і у відношеннях із менеджментом
— Участь та залученість локального менеджменту з клієнтами
— Вчасність у виплаті ЗП
— Допомога у переході та пошуку проєктів, що відповідають вашому технічному профілю
— Комфортний офіс у Києві, коворкінг у Львові
— Підтримка нашої армії у військовий час, чітка позиція щодо стосунків з країною-агресором, допомога працівникам, яких призвали до служби
Надіюсь надалі працювати в компанії та реалізовувати свої кар’єрні плани надалі.

Дякуємо-дякуємо-дякуємо :):):)

Проработал в компании около года, на позиции Data Engineer. Исключительно положительные впечатления:
— технику и оборудование выдают
— компенсация выплачивалась без задержек
— классный мерч
— на кухне были фрукты и печеньки, каждую вторую пятницу есть пицца/пиво
— хорошая локация киевского офиса
— классные тимбилдинги: был на двухдневней летней вылазке на байдарках
— чрезвычайно приятные люди с любых отделов, с кем приходилось взаимодействовать-общаться
— процессы налажены
— все максимально прозрачно

Если бы не личные обстоятельства, продолжал бы сотрудничать с Bright’ом!
Категорично рекомендую!

Спасибо большое за отзыв :) Мы бы тоже с радостью продолжали сотрудничать с тобой. Успехов в новых начинаниях!

Компания — супер! К сожалению проработал недолго(7 месяцев), ушел по личным причинам.
Что понравилось:
— быстрый и безболезненный процесс рекрутинга
— фулл-ремоут
— высокая по рынку зп + своевременная
— удивило, что за короткий промежуток времени собрали очень классную команду — все позитивные, тим-плееры, хороший эттитьюд и хард скиллы

Спасибо, Брайт!
Если случится оказия то с удовольствием поработаю с вами еще раз!

Спасибо большое, Дмитрий, за позитивный фидбек. Нам тоже было очень приятно работать с тобой! Надеемся, что в будущем мы еще встретимся!

Понравились этапы собеседований, которых, к счастью, было всего 2. Все ребята позитивные и скиловатые.
Хочу отметить старания и сапорт во всех этапах HR/рекрутера Одарки.

В общем, хорошая молодая компания нанимающая отличных профессионалов и предлагающая достойную оплату труда.

Рекомендую сотрудничать с Brightgrove.

Здравствуйте, Иван! Сердечко рекрутинг команды растаяло от ваших тёплых слов :) Мы искренне рады что ваш опыт с нами был позитивным. Ждём вас on the bright side!

Отличная компания! Было очень грустно уходить после года сотрудничества (ушел по личным причинам).

Почему в брайте было классно:
1) вовремя платят зп. и вообще бухгалтерия всегда тебе оперативно поможет.
2) шикарные люди, которые во время того, как делают свою работу успевают еще наладить с тобой позитивные личностные отношения, и от этого на работе просто как в сказке. За сказку отдельное спасибо Одарке, Егору, Мише, Ивану, Никите, всем Катям, Богдану, всем Стасам, Владу.
3) брайт помогает налаживать хорошие отношения с клиентом и поэтому разработчику становится еще более комфортно работать с этим клиентом. Конечно, в основном, отношения с клиентом будут зависить от деливери рейта команды, но менеджмент брайта тоже сильно помогает наладить эти хорошие отношения всеми возможноными другими способами.
4) классный офис на подоле. не топчик, конечно, но классный.
5) корпоративные мероприятия проводятся на высшем уровне. Если копроратив в харькове, то брайт тебя перевозит и селит в отель.

Почему в брайте было не классно:
1) меняются люди (уходят из компании, приходят, двигаются по позиции в компании). это наверное норм для быстро развивающейся компании, но для меня как для сотрудника, бывало грустно переставать работать с кем-то.

Працював в цій компанії трохи більше року. Дуже все сподобалось, так як класний проект мені підібрали. Тут я отримав багато досвіду, та вивчив нові технології, з якими до цього часу не працював від слова взагалі. Атмосфера супер, немає жорсткого менеджменту та бюрократії, типу таймтрекінгу чи репортів. Крім того, компанія оплатила профільні екзамени для отримання сертифікації. Дрібничка, але приємно))) Що ще? Класний офіс в історичному центрі Києва з спортзалом, плейстейшн, пуфами та терасою. А що ще треба для комфортного кодінгу?)))

Имел интересный и положительный опыт с данной компанией.

Узнал о данной компании благодаря Одарке Глушко, которая нашла меня в Линкедине и предложила вакансию Middle React developer на проект.
Очень положительный человек с прекрасным чувством юмора и заинтересованностью работой HR, услышав мои пожелания о проекте, тех стеке и пожеланиях в ворк флоу, она предоставила мне прекрасное предложение о работе в Киеве.
Ответила на все интересующие вопросы и сопровождала на каждом этапе собеседования.

На техническом собеседовании, тех специалист подошел очень скрупулезно, опросив меня не только о том как работает HTML, CSS, JS(vanilla and es2015+), ReactJS, Redux, но и практические нюансы технологий, что когда используется, для чего и т.д.
После ТС получил отзыв о результате, какие были нюансы и т.д., что не может не радовать.

Выбрал на данном жизненном этапе другую компанию скорее по личным причинам, но буду рад в будущем сотрудничать с данной компанией уже в качестве Senior software developer.

Работаю в компании уже полгода и довольна! Веселый и дружный коллектив, на проекте ребята, с которыми не соскучишься =) Лояльный менеджмент, возможность развития, куча мероприятий и тимбилдингов, командировки.

Очень крутая компания, переехал к ним на работу из другого города и ни разу не разочаровался! Круто офис, очень дружелюбные ребята, всегда помогут и подскажут, свободно себя чувствуешь в любой точке офиса. Интересные проекты, можно хорошо прокачаться по скилам. Очень доволен работой здесь

На позицию php developer, тех специалист задает вопросы на логические мышление.
Типа: 1. напиши формулу математическую, не на языке программирования , подсчета угла между часовой и минутной стрелкой .
2. Найди за 2 попытки в какой из 3х банок какого цвет шарики, если в одной банке красные , в другой красные и зеленые , в третей зеленые, шариков в банках сколько угодно. Ок задача поставлена, решайте. Эмммм , это задача не решается , так и сказал ув. Тех. специалисту.
эта задача как бы и гуглится, но условия поставлены не верно...

Это и все вопросы которые задались на собеседовании .

«Тех специалист написал в фидбеке, что для данной позиции нам нужен более скиллованный кандидат, что у тебя были некоторые трудности с решением простых логических тасков.»

Ув. брайтгрув , вы че прикалываетесь ?

HR Anastasiia Sitnikova , тех Специалист вроде Игорь

Добрый день, Роман!

Спасибо за ваш отзыв, мы разобрались в ситуации.

Вначале интервью вас спрашивали об общем техническом опыте и навыках.
Затем приступили к типовым задачам на логику — этап решения типовых задач на логику является не более, чем этапом процесса собеседований кандидатов в нашей компании.

1) Первую задачу вы отказались решать. Подробное решение первой задачи: www.abakbot.ru/...​-minutnaya-strelka-onlajn
2) Вторую задачу вы совместно с интервьюером решили во время собеседования. Ссылка на правильно решение: www.smekalka.pp.ru/...​answer_math_logic_41.html

Мы благодарны за время, потраченное на интервью и хотим ответить что уважаем как ваше право решать или не решать задачи, поставленные во время интервью так и право выразить мнение о нашем решении включить, при необходимости, решение логических задач в процесс собеседования технических специалистов.

Надеемся что этот опыт вам пригодится при дальнейших собеседованиях. Будем рады снова пригласить вас на интервью к нам как только появится такая возможность.

Немає ніякої чіткості у співбесіді, усе затягується. Після виконаного тестового завдання усе тягнулося більше ніж на 2 тижні. На пуші з моєї сторони різон завжди був один: «замовник ще не дав фідбеку». В кінці-кінців сказали, що тестове сподобалось і буде дискас, але усе продовжилось в тому ж дусі та затягнулось ще на пару днів, потім ніякого дискасу не відбулося, а вони сказали, що вже віддалену роботу не розглядають, тільки локально :)

Підтримали: Ivan KoltsovBadaDevelopment Ziakun

Здравствуйте, Андрей.
Спасибо за отзыв, мы приняли Ваше мнение к сведению.
К сожалению, часто мы зависим от решений, которые принимает клиент, и не можем на них повлиять. Со своей стороны мы приложим максимум усилий, чтобы сделать этот процесс более простым и прозрачным для кандидатов и избежать повторения таких ситуаций в дальнейшем.

Все бы было идеально если бы не статическое напряжение которое долбит тебя при любом удобном случаю, при том что офис очень современный.

Скучно. Мало бухают: пьянка раз в неделю — не дело. Кроме тенисного стола и плейстейшен других развлекух нет: ни девок голых, ни цыган.