Brightgrove

Київ, Харків, Львів, Бухарест (Румунія), Вроцлав (Польща)

17 жовтня 2022 11:51

Oleksandr Obelets, Handyman

Працую в компанії вже 2.5 років на посаді SDET по моделі аутстафу на проекті Pluto TV, тому все що буде нижче стосується мого враження саме працуючи на цьому проекті.
По перше, це перша в моїй карьєрі компанія в якій я працую більше року, в бекграунді були Сіклум, Епам і т.д. і це вже багато каже)))
Мені подобоється відношення, відкритісь, команда, той факт що я працую віддалено від початку роботи в компанії і той факт, що нема якихось сесюрних полісі завдяки чому я живу останні 2 роки в Туреччені, постійно подорожую світом.
Мені подобається проект, це не якийсь черговий баян, а один з найкрутіших медіа-проектів в США.
Чесно, не знаю що можна зарахувати до мінусів, мене все абсолютно влаштовує і я дійсно вважаю дуже достойною компанією Брайтгров.
Впевнений це ще дуже залежить від проєкту, а в проєкті ще залежить від команди, тому що навіть на мому проєкту в інших командах не все так райдужно як в мене, тому дуже важко сказати як буде працюватися саме вам, хто читає цей відгук. Думаючи над тим чи прийняти вам оффер, чи ні точно можу сказати одне, тут можна вирішувати питання і проблеми й завжди можна домовитись з менеджментом Брайта.

Дуже дякуємо за відгук!

Підтримали: Oleksandr Obelets