21 квітня 12:17

Anastasiia Chubyk, Payroll Specialist в Breeze

Думаю, настала і моя черга написати свій чесний відгук про компанію, у якій я провела майже 2 роки...

...і маю надію, що проведу ще далеко не один рік 🌟

Breeze — це про людей і для людей 🫂

Так, роботи багато, вона динамічна, але в усьому цьому потоці ти не губиш себе (work-life balance і всі діла)
Компанія надає всі ресурси для комфортного та якісного виконання обовʼязків і в дуже багатьох речах іде назустріч

Більш того, ви коли-небудь подорожували за рахунок компанії? Ні, я не про чесно зароблену відпустку чи відрядження — я про регулярні тімбілдинги, на яких збирається вся команда (хто хоче/може) з різних країн і весело проводить час, знайомлячись особисто, а не лише через екрани

І щодо відпустки — вона є, оплачувана, як і лікарняні та особисті дні. Також передбачені компенсації спорту, психолога/психотерапії (що в наш нестабільний час вважаю must-have) та англійської. Усі ці бенефіти, окрім відпустки, доступні з першого робочого дня, а у відпустку можна піти вже після успішного завершення випробувального терміну🍀
А ще є кілька дуууууууже приємних плюшок (нехай це буде маленька інтрига для майбутніх колег) 🤭

Усі процеси побудовані зрозуміло й прозоро: завжди можна прийти з питаннями чи пропозиціями й не бути проігнорованим

Я чесно можу сказати, що я амбасадор Breeze, тому що хочу, щоб кожен із мого оточення (і не тільки) зміг відчути себе не лише «маленьким гвинтиком» великої системи, а й просто людиною, до якої ставляться по-людськи, яку розуміють і чують — щоб отримувати задоволення від того, що ти робиш, і бачити результати командної роботи ☁️

Підтримали:  Oleksandra Lozovytska

LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.