16 лютого 2025 14:14
У травні цього року виповниться три роки, як я працюю в компанії, і за цей час у мене склалися лише найкращі враження. Тут панує неймовірно тепла й позитивна атмосфера, на кожному кроці відчувається підтримка, і ти завжди знаєш, що тебе цінують і піклуються про твій ментальний стан. Компанія швидко росте і розвивається, а разом із нею постійно росту і я як спеціаліст. І, звісно ж, наш продукт — надзвичайно цікавий, робота над ним ніколи не буває нудною.
Спілкування тут максимально відкрите та чесне, команди постійно діляться своїми досягненнями та оновленнями. У компанії немає культури «кожен сам за себе» — всі працюють на спільну мету: розвиток і вдосконалення продукту, який допомагає людям у всьому світі.
Окремо варто відзначити щедрість компанії: компенсація спорту, доступ до сервісу психотерапії (я ж згадувала, що тут дійсно дбають про ментальне здоров’я? 😊), професійне навчання, англійська, коворкінг, щедрі бонуси і кількість днів відпустки й особистих днів, які не знайдеш ні в якій іншій компанії. Також є повне забезпечення необхідною технікою та підписками для роботи. І як вишенька на торті — двічі на рік компанія організовує корпоративи, де вся команда збирається на кілька днів, наприклад, у горах, щоб відпочити та краще познайомитися, що особливо цінно при дистанційній роботі.
Робота в команді Breeze — це дійсно робота в команді мрії. Дякую всім, хто робить мій досвід таким приємним і наповненим. І особлива подяка Саші Лозовицькій за те, що мене знайшла! 😊
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.