Breeze Software

21...80 спеціалістів
Київ

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

компанія не дає шансу зупинитись, постійний розвиток, цікаві проекти. Колектив завжди підкаже допоможе, і дає можливість чомусь навчитись. Радий і вдячний що набираю висоту із ними❤️

Підтримали: IhorAnastasia Go

Хороший коллектив, интересные проекты, грамотное руководство, добрая атмосфера, много «плюшек» и «вкусняшек». Рад, что тут работаю.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.