20 квітня 2023 16:24

Андрей Хантя, Frontend Developer

Крайне не рекомендую данную компанию, руководство кидает на деньги. Устроился сюда фронденд разработчиком, люди в команде хорошие, проект был интересным, единственное проект был заведомо с заниженными сроками на разработку. Спустя 3 месяца работы, когда кол-во задач уменьшилось и проект подошел к концу мне сказали что проекта для меня нет и платить естественно они не собираются и всё равно в каком я положении, кредиты съём жилья никого не волнует. Но мне сказали, что меня ценят и обязательно найдут проект. Ну окей, спустя месяц меня позвали обратно дали новый проект и накинули много задач по прошлому проекту (фикс багов/адаптив). Но как ни странно по прошлому проекту прям мега срочно всё нужно делать, в итоге пошел прессинг мол чего так долго ускоряйся, при этом докидывались попутно задачи. Вот только какая может быть мотивация у работника, когда ЗП так и не пересмотрели, месяц не платили а сейчас давай быстро срочно всё делай, ибо заказчик хочет клиентов запускать, а то что я хочу никого не волнует.
По итогу я решил уволиться ибо это не норма, во-первых нет уверенности в завтрашнем дне, во-вторых лютая гонка и попытки найти крайнего кто виноват в просроченных дедлайнах...
А самое прекрасное в этом всём, что при увольнении мне сказали мол ты плохо отработал и денег мы тебе не заплатим за эти 2 недели... Удобно, брать на работу человека срезать желаемую зп на старте, гнать в шею а потом не заплатить скинув все косяки на него...
Теперь я не удивлён отзывам об руководстве этой компании на «e*anoe.it».
Ах да, чуть не забыл, в этой компании считается нормой задерживать зарплату. На старте мне сказали что есть возможность взять аванс, я попросил аванс, в итоге несколько недель ждал этот аванс. Смысл с того аванса если он приходит за пару дней до зарплаты.
Итог какой, если вы хотите стабильности и чтоб вам платили — не идите в эту компанию галлерного типа...

Андрію, привіт.

В першу чергу, ми раді чути, що тобі сподобалося приймати участь у проєкті, на який ми залучили тебе як Junior frontend розробника. Brander завжди позиціонувала і продовжує позиціювати себе як компанія, яка надає можливість молодим спеціалістам отримати релевантний досвід на цікавих і нестандартних проєктах.

Водночас нам дуже шкода, що у тебе склалося у більшості суб’єктивно негативне враження від співпраці з компанією.

Усі моменти стосовно виплати винагороди за роботу були озвучені тобі особисто неодноразово і ми завжди старалися йти тобі на зустріч у твоїх потребах так, як ти йшов на зустріч нам.

Також ми дійсно робили паузу у нашій співпраці, коли не змогли запропонувати тобі новий проєкт відповідно до твого рівня навиків і вмінь, але як тільки такий проєкт з’явився, ти погодився до нього долучитися. З чого ми можемо зробити висновок, що попередні умови співпраці тебе повністю влаштували, як і на той час нас влаштовувала твоя робота.

Але, на жаль, ми змушені були змінити думку стосовно тебе як спеціаліста, після того, як отримали докладний негативний відгук Techlead спеціаліста стосовно твоєї роботи, яку він оцінив як незадовільну. Ми не будемо описувати тут детально усі проблеми, які виникли з твоєю роботою на проєкті, так як озвучували тобі їх особисто на дзвінку, але хочемо відзначити, що з твого боку заперечень стосовно усіх зауважень не було.

Також зауважимо, що ти отримав виплату за незадовільну роботу, відповідно до запланованого графіку виплат. Фраза про то, що твою незадовільну роботу не варто було б оплачувати, дійсно звучала від нашого менеджера, за що ми просимо вибачення і інформуємо тебе, що з менеджером була проведена бесіда стосовно недоречності таких висловлювань, навіть якщо робота молодого спеціаліста не відповідала очікуванням і компанія понесла додаткові витрати задля її вирішення.

Андрію, ми бажаємо тобі успіху у подальшому розвитку і зі свого боку будемо раді, якщо твій досвід як спеціаліста, який ти отримав під час роботи над проєктами компанії, допоможе тобі стати дійсно у майбутньому справжнім професіоналом.

Підтримали: Yeva Harkava

UPD: После публикации отзыва всю зарплату выплатили.