3 серпня 2015 18:37

Alexey Sarapin, Android Team Lead з 2015 року

Всім привіт!
Бачу, що мій відгук про нашу компанію буде першим, тут на ДОУ :) Ну що ж, то навіть краще.
Перш за все хочу сказати, що працюю тут уже 5 місяців на позиції ліда команди розробників Android і можу з впевненісттю сказати, що це моє найкраще місце роботи з усіх попередніх.
І для цього є цілий ряд підстав. Основною з них є саме люди, які працюють поруч з тобою.
Саме тут я зрозумів на всі 100%, що собою являє командна робота. Тут під словом «командна» я розумію не тільки свою команду Android розробників, тут кожен лід скаже, що у нього сама крута команда :) Але акцент я хочу зробити на «дещо більшій» команді.
Саме тут мені вперше довелося проходити повний етап розробки додатку, що привело мене у захват від того, що може робити команда людей натхненна однією метою.
Під командною роботою я розумію тандем спланованої та продуктивної роботи декількох відділів над проектом. У нашому випадку разом працюють відділи дизайну, мобільної розробки та, звісно ж, бек енд.
Вільний формат спільної роботи таких різних людей, поєднаний з досвідом кожного окремого співробітника та приправлений свободою вираження ідей кожного із команди, дає можливість створювати чудові програмні продукти, які радують свого користувача як своїм функціоналом так і продуманним UI.
Це виражається у тому, що дизайнер чує розробника, а розробник дизайнера. Це дуже важливо на етапі проектування архітектури та інтерфейсу. Але важливіше те, що до твоїх слів прислухаються. Твоя думка важлива і цінується командою. Хочу сказати, що це дуже приємно і важливо для людини, яка є творчою і має свої погляди.
Тут цінується думка кожного, що мені дуже подобається і надихає.
Окремо хотілося б сказати за керівництво. Тут не має вертикальної ієрархії, що мене також радує. Наш головний кожного ранку «бродить» :) по коридору та розпитує як у кого справи. Часто запитує про цікаві ідеї, які можна було б реалізувати як стартап для нас. І це не проходить безслідно, є напрацювання та ідеї для власних проектів компанії.
Про офіс і «плюшки» багато писати не стану, бо для мене це не на головному плані. Офіс, як і у більшості ІТ контор, близько до центру(10 хвилин пішки від метро), світлий і достатньо просторий.
Із «плюшок» є чай, кава, печеньки :) та фрукти.
Думаю для коротенького відгуку досить. А кому треба більше інформації — пишить. З радістю відповім вам ;)