Brainstack_

Київ, Івано-Франківськ

5 жовтня 2022 21:42

Oleksandr Sak, Sales Lead в Brainstack_

Працюю в компанії 2,5 роки, починав з позиції Sales Representative, зараз займаю позицію Sales Lead. Протягом цього періоду команда стрімко росте і розвивається, особливо за останній рік (більш ніж в 2 рази!). І це зважаючи на пандемію і широкомасштабну війну в Україні.
За час мого перебування в компанії сталось багато корисних структурних змін, покращення процесів, працюємо над створенням нових і вдосконаленням основних продуктів.
Компанія вкладає безліч ресурсу в навчання і мотивацію своїх працівників, тому Brainstack — це місце де можна сміливо будувати кар’єру ІТ-фахівця з нуля, і бути впевненим що ти будеш розвиватись з найкращими.
Окремо варто розповісти про атмосферу в колективі. Всі заряджені на позитив, високий результат, ініціативу. Розмаїття людей, їх інтересів вражає та надихає. Компанія сповідує близькі мені цінності, це дуже важливо, особливо в такий нелегкий для усіх час. Окрім волонтерства, допомоги ЗСУ, Brainstack допомагає дитячим будинкам, дітям з особливими потребами та притулкам для тварин.
Умови праці. Є 2 офіси — в Києві та Івано-Франківську. Доступні 24/7, з усім необхідним для відчуття себе в безпеці та комфорті. Також, багато співробітників працюють віддалено, в тому числі і з-за кордону. І приємно що компанія ставиться до цього лояльно, забезпечує всім необхідним та підтримує навіть на великій дистанції.
Ініціативність тут завжди вітається. Просто бери і роби. А далі тобі допоможуть і направлять твій потенціал в правильне русло.
Плюсів є ще дуже багато, я навів лише декілька. З мінусів — на правду нічого не можу пригадати =)

Підсумовуючи, варто сказати, що компанія має чіткий віжн та перспективи розвитку, а відповідно і велике майбутнє!
Радий що є частиною цієї команди і дякую усім причетним за вклад в її успіх.

Олександр, щиро вдячні тобі за відгук.
Дуже цінуємо нашу співпрацю ❤️