Brainstack_

Київ, Івано-Франківськ

10 жовтня 2021 22:31

Роман Корчак, SEO Specialist в NDA

Працював в Брейні на позиції Junior SEO/ Outreach Specialist.
Загальні деталі:

В компанію потрапив під час одного із локдаунів, тому переживав за онбординг. Хоча не варто було, адже знаймство з колективом було проведено на найвищому рівні, підписання всіх паперів також не забрало багато часу. Одна із найкращих речей, яку побачив відразу — привязка до страховки компанії з 1 дня роботи (актуально для молодих спеціалістів, які мають пройти випробувальний період). Також видають робочу техніку (якщо необхідно). Випробувальний період триває 2 місяці, хоча є можливість закрити його раніше. Існують опції роботи як з дому, так і з офісу (в залежності від ситуації з пандемієїю).

Щодо офісу: Офіс комфортний, команди грамотно розподілені та відокремлені. В офісі є кілька кухонь (3 штуки) із холодильниками та всім необхідним (в тому числі сухі сніданки). Регулярно влаштовується день фруктів та частенько завозять йогурти і всілякі подібні штуки. В офісі класна курилка (балкон із крутим видом на Дніпро та Київ) — актуально для курців. Літом та в теплу погоду ідеальне місце для ранкової кави. Ніхто періоди «кавування» та «чаювання» не відслідковує — головне роби свою роботу та не заважай іншим виконувати свою. Також в офісі є баланс-борд та стіл для настольного тенісу (по ньому відбуваються регулярні змагання), що допомагає розслабитися і відволіктися. Офіс є цілодобовим, тому приходити можна в будь-який момент часу (у випадку якщо графік у Вас специфічний, раджу погодити його із тімлідом).

Щодо фінансів: на співбесіді можна спокійно обговорити свої очікування та запропонувати комфотну сумму. У мене особисто проблем із цим не було. Компанія офомлює своїх співробітників як ФОП-ів, є можливість всі свої фінансові справи щодо податків передати компанії (дуже допомагає зменшити головняк).

Щодо колективу: Мабуть найкраще що є в компанії. В компанії дійсно класні люди, мало токсиків. Грамотні HR допомагають вирішити питання з тімлідами (якщо є подібна необхідність та якісь непорозуміння) Компанія влаштовує регулярні тімбілдінги для окремих команд (десь 1 раз в 3 місяці) та масштабні корпоративи (частенько є можливість поїхати в іншу країну). Відносини із тімлідами зазвичай співвідносяться із відносинами друзів, тому немає ніяких переживань та сумнівів у спілкуванні.

Щодо продукту: Продукт цікавий та різносторонній. Є різні команди, які над ним працюють. Приємно розуміти що у всіх є бажання зробити продукт класним та вносять «частину душі» в нього.

На жаль, у мене особисто із компанією склалося непорозуміння, яке ми не змогли владнати, що і призвело до зміни мною проекту ( і деякі конкретні люди (Максиму привіт) показали себе не найкращим чином, що значно погіршило думку про Брейстак), але за загальною оцінкою можна поставити 8,5/10.

Раджу дану компанію всім, хто зацікавлений в своєю розвитку, пошуку гарного колективу і поглибленні своїх скілів.

Ще на день народження дарять класний рюкзак, який за рік активного використання ні разу не підвів.