Brainstack_

Київ, Івано-Франківськ

Проходив тут співбемісу, тож залишу відгук.

1. Перша співбесіда з рекретром Маргарита — добре, між іншим напрочуд адекватний рекрутер, на відміну від типових...
2. Співбесіда з Рекрутером і ще кимось — все ок.
3. Рекрутер призначає співбесіду з СЕО, а вже через 20 хв пише: «Якийсь форс мажор- всі зустрічі на цей тиждень кенселлд» та «я вам напишу знову — коли буде щось відомо».

Я незнаю, чи це про мене забули, чи рекрутер щось поплутала і так технічно вирішила злитись, чи банально я їм не підійшов, але з тих пір — ні слуху ні духу. Висновки вже робіть самостійно...

Підтримали: Sandy KingdomElizaveta Pudim

Доброго дня, Богдан!

Дякуємо вам за відгук та час, який ви витратили на співбесіди. Ми завжди намагаємося підходити до кожного кандидата з повагою та професіоналізмом. Нам шкода, що виникли непорозуміння в нашій з вами комунікації та взаємодії.

Наш рекрутер Маргарита зв’язалась з вами особисто для обговорення всіх питань.

Ми вдосконалюємо наші процеси та в обов’язковому порядку беремо до уваги цей випадок, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому.

Дякуємо за вашу зацікавленість і бажаємо успіхів у вашому пошуку роботи.

Моя історія тут завершується, отже, настав час для відгуку. Пропрацювавши в двох командах за цей час, можу однозначно сказати, що все дуже залежить від проекту та менеджера). Тому, мої враження коливались по всьому спектру «вау, такого проекта в мене ще не було», від негативного до нейтрального і до дуже позитивного.

Буду тільки про позитивне — і це проект Wellness, емпатичний менеджер, який дбає про своїх людей, натхненна та енергійна команда, простір для ініціатив, де тебе чують і цінують. І найкращі веб-розробники та QA :) Дуже раджу цю команду, якщо ви хочете взяти участь в розробці топового health&fitness продукту та зі здоровою, нетоксичною атмосферою.
Єдиний недолік — занадто багато бізнес-менеджерів (недосвідчених trainee-junior) та занадто мало виконавців (розробників, аналітиків). Через що скоуп нереальний. Цей поінт легко виправити, тож якщо ви досвідчений спеціаліст — відгукуйтесь :)

Ще відзначу про компанію в цілому — вона розвивається і покращується, це не відміняє вже отриманого негативного досвіду, але кожному наступному співробітнику дістанеться краще середовище — і це круто. Говоріть про те, що не подобається, виправляйте, компанія має хороший потенціал і через рік ви можете побудувати dream workplace. І не овертаймьте, зефірки не варті емоційного вигорання :)

Єлизавето, дякуємо за відгук.
Ми вдячні тобі за співпрацю та внесок в розвиток компанії.
Також, дякуємо за те, що підсвітила сильні та слабкі сторони, з якими ми обов’язково надалі будемо працювати, шоб ставати ще кращими.
З повагою, Олена
Employer Brand Manager at Brainstack_

Хочу поділитись своїм досвідом роботи в компанії.

Я долучився до команди півтора роки тому на позицію Junior Marketing Manager. Займався оптимізацією конверсії на сторінках. Я мав досить малувато досвіду, але з перших тижнів я відчував підтримку менеджера та колег по роботі.
Позиція цікава і потребує постійно накидувати різні ідеї та доводити їх «до розуму». Не всі задуми спрацьовували, але жодного разу я не почув від менеджменту якихось зауважень чи критики. Навпаки мене направляли, та підказували що можна було б покращити. Це неймовірний розвиток для мене, як спеціаліста.

Згодом в мене вийшло показати непогані результати і мене запросили перейти в іншу команду вже на менеджерську посаду. Зараз працюю над запуском потужного продукту. Все по чесному, показуєш результат — отримуєш більше відповідальності та нові виклики. Мені дуже імпонує такий підхід.

Окремо, я б хотів би наголосити на тому, як компанія поводила себе по відношенню до співробітників, в найскладніші місяці повномасштабного вторгнення. Допомагали з житлом, фінансово тим кому це потрібно, нікого не скорочували, не звільняли та не затримували зп, що було критично важливо.

Зараз компанія має свій фонд, який постійно допомагає захисникам. Працюючи тут, відчуваєш, що мажеш потужний вплив на суспільство.

*відгук позитивний, але чесний. просто хочеться віддячити компанії, та можливо переконати майбутніх чудових людей, що в цей момент вагаються зараз приймати офер чи ні. думай те)

Працюю в компанії вже 4 роки, починав на позиції сео спеціаліста, а тепер я керівник сео відділу. Брейнстак дає змогу розвиватися, рости і показати себе на всі 100%.

Я пройшов навчання для менеджерів, що організовувала компанія, також відвідував багато внутрішніх лернінг сесій. Мені подобається тут працювати через хорошу атмосферу: з кожним колегою приємно поспілкуватися і кожен тебе підтримає в разі потреби.

Керівництво прислухається до запитів співробітників: у нас з’явився психолог, проводяться сесії з першої медичної допомоги, а кавові машини змінили на ті, що готують каву смачніше. В моральному плані робиться усе, щоб співробітники були щасливі, а в професійному надаються усі необхідні для роботи ресурси. Бюрократія відсутня, а ініціатива завжди вітається.

Я щиро рекомендую Брейнстак як місце, де можна вирости професійно в позитивній атмосфері.

Працюю в компанії з 2019 року. Відтепер і досі — це місце можливостей і розвитку. За всі ці роки мені оплачували навчання, допомагали, залучали до бреінштормів по важливим питанням. Компанія годує співробітників сніданками, фруктами, надає страхування (і воно дійсно допомагає, я за допомогою нього видалила всі зуби мудрості), створює умови для гарних відносин між колегами, надає сучасну техніку і консультацію по всім питанням.

Показовим прикладом ставлення до співробітників це те, що компанія 24 лютого вивезла всіх бажаючих у безпечне місце, де ми змогли продовжувати працювати і підтримувати життєдіяльність наших продуктів. А також, компанія постійно підтримує військових, і запровадила можливості брати участь у цьому для всіх співробітників.

Ну, і кар’єрний розвиток: якщо людина готова навчатися і працювати, і проявляє ініціативу — то це тільки вітається у цій компанії. Є просто десятки прикладів де мої співробітники переходили із відділу у відділ, з одної посади на іншу, і я не виключення. Головне бажання і наполегливість!

Brainstack — це місце куди ти йдеш із радістю, і не хочеш йти ввечері додому :)

Катерино, привіт!
Щиро вдячні тобі за відгук.
Дуже цінуємо нашу співпрацю з тобою ❤️

Працювала в компанії 4 роки, і можу впевнено заявити, що Brainstack — це місце, де дбають про співробітників. Кожен день в офісі є декілька сніданків, раз на місяць проводяться активності на кшталт катання на байдарках чи навчання з першої медичної допомоги. З початком війни компанія організувала прихисток для співробітників та їх сімей у Трускавці і почала активно допомагати армії.
Саме класне в компанії — це люди. Кожен брейнстаківець — це цікава людина, з якою любо поспілкуватися на будь-яку тему. Щодо робочого процесу, то видаються доступи до усіх необхідних софтів, а якщо щось потрібно — то це закуповується. В компанії є завжди є місце для розвитку, ти можеш опановувати нові навички, брати нові задачі і переходити на інші посади. Керівник мого відділу Андрес підтримав мене, коли я захотіла виконувати нові задачі і презентував усі можливі опції для кар’єрного розвитку. Також він навчає всю нашу команду мислити амбіційно і оптимістично, завдяки чому у відділі inbound marketing панує креативна і позитивна атмосфера. Загалом, я хочу подякувати head of HR Каті і всій її команді за неймовірний настрій у Brainstack, який вони створюють щодня ❤

Марія, привіт!
Ми щиро вдячні тобі за відгук.
Дуже цінуємо нашу співпрацю з тобою та чекаємо твого повернення ❤️

Проходила тут співбесіду і хочу відмітити процес найму) рекрутер Женя дуже приємний та технічна співбесіда одна із самих комфортних за мій досвід)успіхів!

Вікторія, доброго дня!

Ми щиро вдячні вам за відгук.
Нам також дуже приємно було з вами поспілкуватися :)
Бажаємо вам успіхів в пошуках роботи.

Работаю почти 2 года (TR Local-Sales), до этого работал во многих компаниях, но в Brainstack_эмоции только положительные это как с запорожца пересесть в Мерс. Разница значительная даже не сравнимая с теми компаниями что я знаю. Главным плюсом для меня это комфортность и забота о своих сотрудниках, это когда твоя минимальная просьба или запрос имеет значения. Конечно же балуют разными плюшками, мотивация всегда присутствовала и продолжает присутствовать. Коллектив подобран из кусков золота просто, то есть HR-ы на высоте, все общительные дружелюбные, всегда помогут и выручат, и даже дадут в долг. Это когда уже 2й год просыпаешься утром и нету такого что " блин, опять на работу" то есть на работу ходится с удовольствием и на автомате. Присутствует благотворительность и допомога армії, и это очень приятно когда бы чувствуешь себя частью этого всего замечательного.
Благодарю всех кто причастный к этой приятной рабочей атмосфере.
Слава Україні !

Місір, щиро вдячні тобі за відгук.
Ми дуже раді, що в нашій команді є такі круті спеціалісти, як ти :)

Це мій другий відгук про компанію, тому що я працюю тут вже 5 років. Працюю на позиції Mobile Marketing Manager, починала з одного проекту, наразі проектів вже майже 10! Іноді мене питають — як ти так довго працюєш в одному місці, адже це приїдається, не цікаво і тд. Завжди відповідаю — напевно, ви просто не працювали в компанії, де є можливість займатися тим, що дійсно подобається.
Стосовно колективу, умов роботи, кар*єрного росту та перспектив — тут оцінка від мене найвища, тому що за 5 років, якби це було не так, мабуть, я б тут не працювала. Я відчуваю, що мене цінують.
І одне з найважливішого наразі — Brainstack_ не стоїть осторонь того, що відбувається у нашій країні зараз та активно допомагає армії 🇺🇦

Анно, щиро вдячні тобі за відгук.
Ми дуже щасливі, що в нашій команді є такі професіонали, як ти.
Дуже цінуємо нашу співпрацю!

Працюю в компанії на позиції Finance manager. В повному захваті від компанії.
Колектив — молодий, енергійний, комунікабельний. Всі доброзичливі та готові допомогти.
Умови роботи влаштовують на 100% — гнучкий графік, гарний офіс.
Постійна комунікація про цілі компанії та новини. Менеджмент постійно налаштований на навчання та удосконалення навичок співробітників та покращення умов праці.
Компанія постійно зростає та відкриває нові напрямки, тому перспективи розвитку є завжди.

Володимир, щиро вдячні тобі за відгук.
Дуже цінуємо нашу співпрацю ❤️

Працюю в компанії 2,5 роки, починав з позиції Sales Representative, зараз займаю позицію Sales Lead. Протягом цього періоду команда стрімко росте і розвивається, особливо за останній рік (більш ніж в 2 рази!). І це зважаючи на пандемію і широкомасштабну війну в Україні.
За час мого перебування в компанії сталось багато корисних структурних змін, покращення процесів, працюємо над створенням нових і вдосконаленням основних продуктів.
Компанія вкладає безліч ресурсу в навчання і мотивацію своїх працівників, тому Brainstack — це місце де можна сміливо будувати кар’єру ІТ-фахівця з нуля, і бути впевненим що ти будеш розвиватись з найкращими.
Окремо варто розповісти про атмосферу в колективі. Всі заряджені на позитив, високий результат, ініціативу. Розмаїття людей, їх інтересів вражає та надихає. Компанія сповідує близькі мені цінності, це дуже важливо, особливо в такий нелегкий для усіх час. Окрім волонтерства, допомоги ЗСУ, Brainstack допомагає дитячим будинкам, дітям з особливими потребами та притулкам для тварин.
Умови праці. Є 2 офіси — в Києві та Івано-Франківську. Доступні 24/7, з усім необхідним для відчуття себе в безпеці та комфорті. Також, багато співробітників працюють віддалено, в тому числі і з-за кордону. І приємно що компанія ставиться до цього лояльно, забезпечує всім необхідним та підтримує навіть на великій дистанції.
Ініціативність тут завжди вітається. Просто бери і роби. А далі тобі допоможуть і направлять твій потенціал в правильне русло.
Плюсів є ще дуже багато, я навів лише декілька. З мінусів — на правду нічого не можу пригадати =)

Підсумовуючи, варто сказати, що компанія має чіткий віжн та перспективи розвитку, а відповідно і велике майбутнє!
Радий що є частиною цієї команди і дякую усім причетним за вклад в її успіх.

Олександр, щиро вдячні тобі за відгук.
Дуже цінуємо нашу співпрацю ❤️

Працюю в компанії Brainstack_ на позиції білінг-агента вже більше року і хочу поділитись своїми враженнями. Перш за все, хочу відмітити підтримку та готовність допомогти тобі, як працівнику. Колектив класний, люди ідейні, компанія постійно розвивається, продуктів стає ще більше з кожним роком. Найголовніше — компанія зацікавлена в твоєму розвитку. Ти можеш перейти з однієї позиції на іншу в середині Brainstack_, навчитись новим навичкам, освоїти нову галузь для себе і це дуже круто!
Окрім того, хочеться відмітити сніданки на офісі, крутий рівень організації тімбілдінгів, психологічну допомогу, безліч тренінгів з розвитку soft skills, медичне страхування і т д.
Працюючи віддалено, ти все рівно відчуваєш себе частиною Brainstack_ і це дуже важливо, особливо в теперішніх умовах. Вдячна за можливість бути частиною Brainstack_ family ❤️

Христино, щиро вдячні тобі за відгук.
Дуже цінуємо нашу співпрацю ❤️

Я працюю в компанії Brainstack_ на посаді Sales Representative відносно недовго, незважаючи на це можу зробити висновки за цей період роботи.
Враження від компанії лише позитивні завдяки:
— Крутий колектив. Тут справді працюють професіонали своєї справи, люди відповідальні, націлені на результат та вклад в розвиток компанії.
— Продуктивна та дружня атмосфера, де кожен член команди відіграє свою безцінну роль в житті колективу.
— Турбота про працівників. Тут багато чого можна додати, наприклад сніданки для працівників на офісі кожного дня, подарунки від компанії, різноманітні заходи, що стосується роботи, так і позаробочі активності, вже не кажучи про повноцінне медичне страхування для працівників, і багато інших речей, які роблять робочі будні працівників легшими та цікавішими.
— Соціальні проекти. Компанія шукає та знаходить ресурси та можливість займатися благодійними проектами, як от допомога дітям, тваринкам, і з початком сумної сторінки в історії України допомагає армії України для забезпечення перемоги у війні. І навіть здавалось банальні слова «Юр, привет, ты как? Все ли у тебя хорошо, нужна помощь?» чого вартують.
— Стратегія компанії. Тут очевидно можу сказати про це, що компанія в процесі постійного розвитку (працює вже над існуючими проектами, розвиває нові проекти на продукти), і також не забуває про професійний розвиток своїх працівників.
— Конкурентна заробітна плата. Я вже не кажу про те, що у важкі часи, коли багато компаній склрочували штат працівників, Brainstack_, будучи надійним та відповідальним роботодавцем не лише забезпечує існуючих працівників роботою, а також розвиваючи свої проекти, займається рекрутингом для нових позицій.
— Можливість кар’єрного росту.

Це лише ті моменти, які відразу спадають на думку, хоча список можна розширювати і розширювати. Підсумовуючи вищесказане, хочу подякувати Brainstack за те, що вона така як є і прагне залишатися найкращим роботодавцем для людей, і звісно дякую за можливість роботи і бути частиною такої класної команди 🙏

Юра, щиро вдячні тобі за відгук.
Дуже цінуємо нашу співпрацю ❤️

Працюю на позиції QA, в цікавому проєкті. Проєктів багато, топових у своїх нішах.
Компанія патріотично допомагає фронту фінансово, амуніцією, продуктами, виплачує 100% зп співробітникам в ЗСУ, долучилась до руху IT TRUSKAVETS ARMY OF UKRAINE та інше.
Пишаюсь працювати в такій компанії. Раджу тим людям, які цінують класний колектив, розвиток та професіоналізм.

В’ячеслав, щиро вдячні тобі за відгук.
Дуже цінуємо нашу співпрацю ❤️

Працюю в компанії Brainstack_ близько чотирьох місяців бекенд розробником. Це моя четверта IT-компанія і, на мою думку, вона відрізняється від інших професіоналізмом у всіх відношеннях, дуже гарно побудовані бізнес-процеси, кожен на своєму місці професіонал своєї справи, видно, що компанія ретельно підходить до відбору кандидатів. За весь час роботи до мене не було жодних дорікань, навіть, коли щось не виходило, чи виходило не так швидко, як того хотілося, менеджери та інші члени команди тільки намагалися всіляко допомогти. Комунікація всередині нашої відносно маленької команди та за її межами просто на вищому рівні. Мені подобаються продукти компанії взагалі та, без сумнівів, перше місце займає продукт, який розробляє наша команда.

До початку війни було приємно їздити в офіс, після роботи можна було пограти в настільний теніс, футбол та настільні ігри. Дуже подобалась щоп’ятнична туса з піцою та іншими смаколиками. Сподіваюсь що вже скоро можна буде повернутись у Київ і влаштувати наступний турнір з настільного тенісу, хочу взяти реванш)

Сподобалось, як керівництво компанії повело себе у найскрутніший момент для нашої держави, був організований релокейшен співробітників у більш «спокійний» регіон у найкоротші строки. Ті хлопці, хто вміє і бажає воювати могли долучитись до лав ЗСУ зі збереженням свого місця роботи і зарплати у термін відсутності. Відчувалася і відчувається досі величезна підтримка зі сторони компанії, чого варті тільки щоденні сніданки та вечері, приготовані з любов’ю родичами наших співробітників та самими співробітниками. Помітно, що Brainstack_ цінує кожного співробітника і за це стає тепло на серці, відчуваю гордість бути частиною чіткого механізму та дружньої сім’ї Brainstack_

В компании Brainstack_ работаю уже почти 3 года и у меня исключительно положительные впечатления:
— есть возможность карьерного роста, начинал работать в Brainstack_ с позиции frontend developer, а потом стал тимлидом;
— просторный офис и отличная корпоративная этика;
— пул интересных задач, много проектов;
— компания ценит сотрудников, дает прекрасную возможность роста — все зависит от желания и стремления (с радостью рассматривает инициативы и переводы в другие отделы);
— в компании постоянно проводят бесплатно обучающие курсы, как технические, так и для саморазвития или для повышения уровня иностранного языка, часто проходят тимбилдинги и многое другое;
— стабильная и своевременная зарплата (даже в период жесткого карантина, когда другие компании урезали зп, то сотрудников Brainstack_ это не коснулось).

Компания имеет большие перспективы развития, вместе с ней можно расти и развиваться: как самостоятельно, так и проходя тренинги и работая над новыми разнообразными задачами.

Працюю в компнаії на посаді Video content maneger близько пів року.
Відділ був абсолютно новий, тому разом з учасниками інших команд ми побудували відділ який працює у досить хорошому форматі наразі.
Можу сказати що за пів-року роботи, моє враження від першого дня не змінилось. А вона було наступним:
Компанія з доброзичливими людьми.
Компанію у якій у разі виникнення питання — усі, дійсно усі щиро тобі допомагають або направляють туди де тобі можуть допомогти.
Ні разі за цей час, не було ситуації в якій за моїм зверненям у суміжні відділи хтось би відповів на руку помічі " на відчепись".
Офіс у якому справді приємно перебувати під час робочого дня.
Місце в якому відчувається примєна робоча атмосфера.
Звісно складно не відмітити позаробачу частину, адже тут її дійсно багато.
Однозначно можу сказаи, радий що попав у Brainstack_

В начале сентября 2021 года устраивалась работать в компанию Brainstack_ на позицию Customer Care.
Было 3 этапа собеседования:
Первый этап просто в телефонном режиме с HR компании, после чего меня прегласили на второй этап собеседования в офис на котором присутствовали HR и тим лидер команды в которую меня набирали.
Собеседование в офисе прошло на позитивных эмоциях, оценивали мои способности, а так же знание английского языка, дали два тестовых задания. После чего меня пригласили на третий этап, на нем присутствовали хед направления и hrd, все так же происходило довольно в дружеской форме общения, снова оценивали навыки моего английского языка, а так же уточнили работаю ли я на данный момент где то и как быстро могу если что уволиться? (так же этот вопрос мне задавали еще на втором этапе собеседования)
Ответ мой был, что как только получу позитивное решение, то напишу заявление об увольнении и готова приступать к роботе.
Итогом стало то, что мне отправили оффер и пригласили приступать к обучению которое длится 2 недели.
Я вышла на первый день обучения, был ознакомительный день, дальше меня присоеденили к группе, которая начала обучение на день раньше меня, сразу же наш куратор Соня дала всем тестовое задание на английском языке и сказала:
«вы отвечате в заметках для себя, после выполнения будем просто все озвучивать»
Я уточнила: «т.е я могу отвечать и на русском?»
Ответ был: «Да, как тебе удобно».
на этом первый день закончился.
До пятницы я спокойно ходила на обучение, пыталась разобрать в непонятных мне вопросах, мне часто помогала моя будущая колега Катя, за что ей спасибо.
В пятницу мы в очередной раз делали задание по пройденому материалу от Сони и она сделала мне замечание по поводу того, что я даю ответы в черновик на русском, я сказала:
«хорошо, я буду делать это на английском» и выполнила задание на английском. Пятница закончилась, прошли выходные и в понедельник я снова выходила на обучение в офис, по приходу Соня страно себя вела по отношению ко мне, мы сели за ноутбуки, начали разбирать какой то кейс и тут ей на телефон пришло сообщени, она глянула и говорит :"пойдем в переговорку, с тобой хотят пообщаться«, мы пришли, а там нас уже ждали хед направления, hr и hrd.
Вот на этом моменте началось самое странное и интересное, сначала меня начали спрашивать почему я не записалась курсы английского языка? я ответила, что прошла неделя моего обучения, курсы раз в неделю и что с этой недели я начинаю ходить на них.
Далее хед направления сказала мне «Соня говорит, что ты даешь ответы на русском языке, почему?», но о том, что я уже исправила это никто не говорил. Далее просто начался бред из набора слов *только бы придраться* и хочу заметить, что это все было только со слов Сони, точность информации никто не проверял и проверять не собирался, все выводы были сделаны заранее
Итог такой:
Меня уволили через неделю обучения ( оно длится 2 недели) со словами о том, что у них нет времени на раскачку такого сотрудника как я, но давайте вспомним 3 этапа собеседования и то, что при прохождении их мои умения и знания оценивалить тремя людьми из компании, я осталась без старой работы, без новой работы, без денег и просто с чувством того, что я просто необразованная личность без каких либо способностей.
У меня возникли вопросы:
Почему при собеседовании мне говорили, что все супер и я подхожу Вашей компании?
Почему не уволить меня в пятницу, а заставлять меня ехать в офис в понедельник и сделать из этого такое шоу ?
Зачем брать на работу человека и не дать ему пройти полностью обучение?

Привет, Оля!
Благодарим за обратную связь, мы учтем твой отзыв для улучшения наших процессов. Мы с радостью дадим ответ на возникшие вопросы.

На собеседовании мы оцениваем кандидатов по софт и хард скилам для принятия финального решения.
Нам импонировали твои софт скилы, так как они являются приоритетными для работы в Customer Care. Однако, твой уровень английского нуждался в улучшении. Мы договорились, что ты будешь проходить наши бесплатные курсы для того что бы улучшить существующий уровень. К сожалению, ты так и не записалась на курсы, хотя мы рассчитывали на твою инициативу.
Так как мы были заинтересованы в сотрудничестве с тобой, мы также выделили дополнительное время для твоей адаптации со стороны QA координатора Кати, поскольку твоя техническая подготовка не была достаточной для позиции на которую ты претендовала.
По итогу онбординга нас не устроил отзыв, который дали по тебе два наших опытных QA, которые постоянно занимаются адаптацией наших новых сотрудников. Недобросовестное выполнение заданий и отсутствие инициативы касательно улучшения английского языка стали решающими при принятии финального решения о прекращении сотрудничества.

Мы пошли на уступки и были готовы выделить дополнительное время для адаптации поскольку в нашей компании есть позитивный опыт найма сотрудников с недостаточным навыком английского языка, которые в процессе работы показали отличный рост и до сих пор показывают хорошие результаты работы. Наша компания готова помогать своим сотрудникам в развитии, при условии, что сотрудник будет инициативен и усерден в обучении.

Отвечаем на последний вопрос: решение о прекращении сотрудничества с тобой было принято в понедельник, поскольку нам необходимо было принять взвешенное решение.

Нам жаль, что у тебя осталось негативное впечатление о компании. С нашей стороны были предприняты все усилия для того, что бы наше сотрудничество состоялось, и мы ожидали ответной инициативы с твоей стороны.

Работаю в компании уже пол года, и уже пол года наслаждаюсь своей работой. Но, начнем сначала, сначала я пришёл без опыта работы в IT и меня крайне удивило то, что меня не кинули в рабочий процесс «набираться опыта», а прекрасная Катя, целую неделю закладывала в меня фундамент знаний, как здесь что работает, неделю теория, неделю практика, еще две недели сверху — льготный период, когда можно делать ошибки, и тебе просто скажут как сделать лучше(главное в дальнейшем делать лучше, а не игнорить😃) Дальнейший опыт показал, что у меня абсолютно дружелюбные лиды, к которым всегда можно обратиться, и которые всегда помогут, ламповые коллеги, которые в беде не бросят и анекдот расскажут. На кухне всегда вкусняхи с 100500 видами чая, по желанию можно еще по другим кухням побродить😄
Уже где-то здесь читал, что лучшие корпоративы — у нас, и это правда, еще очень частые пицца тайм в офисе, комфортные условия работы — это все про Brainstack_
(а еще здесь отсутствует «бюрократизм», не надо постоянно тягаться с бумажками, раз в месяц приходит письмо «Compensation», все что ты получил и что уже сделали за тебя — в нем, это просто прекрасно)

К моему большому сожалению, мне пришлось покинуть Brainstack_ на третьем месяце работы из-за длительной поездки. Но за это время я успела сильно полюбить эту компанию. Отдельно хочу сказать про коллектив, который всегда (всегда!) помогал и подсказывал. Мне ниразу не отказали в помощи на протяжении всего испытательного срока. Онбординг был в меру детальным и довольно понятным. Мы также получили в подарок классный мерч от компании. Ещё меня поразило внимание к каждому сотруднику со стороны HR команды. Девочки проводили регулярные встречи, где внимательно выслушивали и собирали фидбек.
Конечно, огромное спасибо за организацию корпоратива, на который мне посчастливилось попасть. Повезти в Турцию около ста человек и привезти всех обратно супер довольными — для меня кажется чем то сверхъестественным.
Также мне очень понравилось то, что есть возможность со временем переходить на другие позиции и даже в другие отделы (хоть я так и не успела попробовать себя на других должностях в Brainstack_ , но планы имелись).
А еще классно, когда компания, где ты работаешь (работала🥲) занимается благотворительностью!
Внимания заслуживает и максимально комфортный офис, куча еды и разных видов чаёв.
В общем и целом, Brainstack_ для меня — идеальный вариант для развития с очень хорошими условиями.

В последние пару лет, компания как никогда активно развивается, внедряются новые продукты в разных нишах. Появляются новые крутые спецы и молодые заряженные ребята. Плюс каждому дают возможность развития, активно взращиваются внутренние кадры. Менторство и профессионализм на высшем уровне, а HR заботится о каждом лично и не бывает такого, чтобы кто-то остался без ответа. В офисе атмосфера лояльности и новых идей.

Удивительно наблюдать насколько люди тут делают все возможное, чтобы достичь результата в своем деле. Они увлечены и профессиональны. И даже если появляется что-то новое и неизвестное, то спокойно можно написать СЕО, любому лиду и тебя не проигнорят, а подробно расскажут, покажут и направят.

Сохраняется авантюризм и динамичность стартапа с ресурсами крупной компании. Уникальная компания, где есть адекватное отношение к процессам, людям и бизнесу.

Працював в Брейні на позиції Junior SEO/ Outreach Specialist.
Загальні деталі:

В компанію потрапив під час одного із локдаунів, тому переживав за онбординг. Хоча не варто було, адже знаймство з колективом було проведено на найвищому рівні, підписання всіх паперів також не забрало багато часу. Одна із найкращих речей, яку побачив відразу — привязка до страховки компанії з 1 дня роботи (актуально для молодих спеціалістів, які мають пройти випробувальний період). Також видають робочу техніку (якщо необхідно). Випробувальний період триває 2 місяці, хоча є можливість закрити його раніше. Існують опції роботи як з дому, так і з офісу (в залежності від ситуації з пандемієїю).

Щодо офісу: Офіс комфортний, команди грамотно розподілені та відокремлені. В офісі є кілька кухонь (3 штуки) із холодильниками та всім необхідним (в тому числі сухі сніданки). Регулярно влаштовується день фруктів та частенько завозять йогурти і всілякі подібні штуки. В офісі класна курилка (балкон із крутим видом на Дніпро та Київ) — актуально для курців. Літом та в теплу погоду ідеальне місце для ранкової кави. Ніхто періоди «кавування» та «чаювання» не відслідковує — головне роби свою роботу та не заважай іншим виконувати свою. Також в офісі є баланс-борд та стіл для настольного тенісу (по ньому відбуваються регулярні змагання), що допомагає розслабитися і відволіктися. Офіс є цілодобовим, тому приходити можна в будь-який момент часу (у випадку якщо графік у Вас специфічний, раджу погодити його із тімлідом).

Щодо фінансів: на співбесіді можна спокійно обговорити свої очікування та запропонувати комфотну сумму. У мене особисто проблем із цим не було. Компанія офомлює своїх співробітників як ФОП-ів, є можливість всі свої фінансові справи щодо податків передати компанії (дуже допомагає зменшити головняк).

Щодо колективу: Мабуть найкраще що є в компанії. В компанії дійсно класні люди, мало токсиків. Грамотні HR допомагають вирішити питання з тімлідами (якщо є подібна необхідність та якісь непорозуміння) Компанія влаштовує регулярні тімбілдінги для окремих команд (десь 1 раз в 3 місяці) та масштабні корпоративи (частенько є можливість поїхати в іншу країну). Відносини із тімлідами зазвичай співвідносяться із відносинами друзів, тому немає ніяких переживань та сумнівів у спілкуванні.

Щодо продукту: Продукт цікавий та різносторонній. Є різні команди, які над ним працюють. Приємно розуміти що у всіх є бажання зробити продукт класним та вносять «частину душі» в нього.

На жаль, у мене особисто із компанією склалося непорозуміння, яке ми не змогли владнати, що і призвело до зміни мною проекту ( і деякі конкретні люди (Максиму привіт) показали себе не найкращим чином, що значно погіршило думку про Брейстак), але за загальною оцінкою можна поставити 8,5/10.

Раджу дану компанію всім, хто зацікавлений в своєю розвитку, пошуку гарного колективу і поглибленні своїх скілів.

Ще на день народження дарять класний рюкзак, який за рік активного використання ні разу не підвів.

Працював в компанії на позиції Front-End developer в Product Team.
Компанія залишила тільки гарні враження, має цікавий та складний продукт.
З плюсів:
— Сніданки з ранку просто ТОП, та повний холодильник сирів та йогуртів =)
— Процес onboarding максимально комфортний, на кожному єтапі (раз в місяць) тобі дают відгук про твою роботу
— Дружний колектив
— Завжди проходять певні Knowledge Sharing з піцою в кінці =)
— Без бюрократії, з гнучким графіком роботи

З Мінусів
— Не вистачало ігрової зони з PS4 =)

На завершення хочу сказати, що я вдячний що працював в даній компанії і рекомендую іншим =)

Больше года с компанией, есть возможность развиваться как специалист в своём направление.
Компания очень изменилась за это время. Выросла в 2 раза! отстраиваются процессы, добавились новые плюшки.
Хочу отметить несколько важных факторов в компании для меня:
— возможность брать новый функционал, есть поддержка от старшего наставника;
— мега-крутой коллектив :)
— появилось много классных ивентов: спорт. активностей, английский в офисе, пятничные вечера, настолки и тимбилдинги.

Проходил в этой компании интервью на позицию SEO специалиста. Собеседование состояло из 3-х этапов: по телефону с рекрутером, потом совместная конференция по зуму с HR и Тимлидом и в конце общение с СЕО. Из задаваемых мне вопросов понял что есть как говорится «белые пятная» и кое что следует ещё изучить. В итоге, как сказала Катя, именно это и стало причиной что предпочли другого кандидата, а не меня, так как был нужен сотрудник с опытом.
Давно слежу за компанией в соцсетях и за проводимыми активностями для сотрудников. Это и стало одной из причин выбора этой компании для дальнейшей работы. Видел что ребята начали заниматься различной благотворительностью что тоже очень круто! Обидно конечно что не прошел, но думаю что ещё увидимся)

максимально странное впечатление от hr Кати
которая после того как я отправила тестовое просто исчезла на 10 дней)
даже если тестовое (над которым я действительно старалась) не подошло, можно в худшем случае сраузу просто написать «извините, но нет», в лучшем оставить более развернутый фидбек, но не молчать неделю+ а потом не читать сообщения на джинни :)

Підтримали: Hlib Pylypets

Сложный и интересный, динамично развивающийся продукт.

Дружественная атмосфера, крутая команда и минимум бюрократии.
Компания постоянно развивается, вкладывает ресурсы в профессиональный рост сотрудников, что очень мотивирует.

Підтримали: Дар'я Лисова

Работаю в Brainstack_ на позиции Team lead. Больше 2 лет назад пришел в компанию на позицию Back-end developer. Тимлиды в командах выросли из разработчиков, внутри других отделов так же наблюдаю продвижение по должностям, что говорит о реальной возможности роста внутри компании. Есть возможность прокачаться во многих направлениях и влиять на развитие продукта, компания открыта для идей и предложений.
Отличный коллектив, удобный график и хорошие условия работы поспособствовали созданию здоровой атмосфере внутри компании.

Работаю в компании уже год. Продукт технически сложный, скучно почти не бывает, большая команда инхауз разработки, поделена на зоны ответственности по продукту.
За год работы повысил свои скиллы в навыках общения с продакт овнерами, решал ряд архитектурных задач которые бы удовлетворяли как разработку так и бизнес цели. Бизнес открыт к внедрению технологий. Есть возможность самому влиять на конечных продукт предлагая свои решения и идеи.
Команда разработки состоит из специалистов разных уровней, правда за исключением джуниоров)
Комфортные условия в офисе — расположение в центре, вкусные завтраки каждый день)

Підтримали: Kateryna YurchukEvgenii Kholevchuk

Работаю в компании на должности Junior Manual QA Engineer в течение 3х месяцев, недавно успешно прошла испытательный срок, даже исходя из того, что работаю тут я не очень долго, могу сказать, что из всех компаний, которые мне встречались на пути, Brainstack_ действительно заботится и о продукте, и о тех, кто данный продукт делает. Здесь, даже, если вы только пришли в компанию, у вас открываются многие двери для развития вас как специалиста, чего только стоит курс автоматизации от компании для мануальных тестировщиков, и всех, кому интересна данная тема. Также приятно удивил момент, что во время пандемии никого не заставляют идти в офис, наоборот, вы можете работать там, где вам будет удобнее, решать только вам.
В заключении хочу сказать, что я очень рада, что смогла попасть в такое место как Brainstack_, здесь я всегда понимаю, что мне нужно делать, вижу цель, к которой успешно иду, здесь я могу развиваться и компания всегда рада мне в этом помочь, предоставляя всё необходимое.

Работаю в компании Brainstack_ пол года на должности Manual QA engineer и могу с уверенностью сказать что это лучшая компания в которой мне приходилось работать(за время работы в IT это третья компания), есть просто куча возможностей прокачать свои как софт, так и хард скиллы, инициативность и новые идеи приветствуются, я напрямую взаимодействую с овнером продукта, для которого любая идея важна и я уверен что он ее рассмотрит, коммуникация в компании на высоком уровне, если мне нужна помощь от человека из моей или же из другой команды, я эту помощь 100% получу, все сотрудники добрые и отзывчивые. Компания развивается все время и дает возможность развиваться другим. Например ввели лекции по автоматизации для QA специалистов, кто хочет научится и развить свои навыки в области автоматизированного тестирования. Для себя я вижу только плюсы в данной компании, и если в других компаниях были условия «ты сделай, сам научись, а мы потом подумаем», то в этой «вот тебе возможность, учись и развивайся, а мы тебе поможем». Brainstack_ это та компания на работу в которую хочется идти и делать продукт лучше вместе с прекрасной командой в которой я работаю!

Работаю в компании на должности Junior Product Manager уже 9 месяцев.

Ниже я представлю правдивый отзыв о компании — без преувеличений и прикрас.

Задачи полностью соответствуют тому, что было описано в вакансии и оговорено на собеседовании. Это я считаю большим плюсом, так как компания четко знает, чего она хочет от специалистов, которых нанимает.

Процесс онбординга был грамотным и приятным.

Люди очень приветливые и всегда готовы помочь Junior-специалисту: ответить на любые вопросы, помочь разобраться в сложных темах без сарказма и снисхождения. Никакой «токсичности» в общении с менеджментом, никакой «токсичности» в коллективе. Здесь можно не бояться предлагать свои идеи, даже если ты Junior.

Brainstack вкладывает в своих сотрудников и предоставляет все необходимое, будь то оборудование, софт или курсы.

Найкраще місце для професійного зростання та розвитку ! Працюю у компанії вже півроку і я повністю задоволена. Компанія не стоїть на місці, все оновлюється, оптимізується.
Тут і професіонали своєї справи, завжди раді прийти на допомогу, і люб’язні, доброзичливі HR менеджери, загалом в офісі панує дружня та затишна атмосфера, словом прекрасне місце для роботи.

Як підсумок, працювати тут хочеться, і я працюю із задоволенням, якщо бажаєте теж — то вперед, приєднуйтеся до нас!

Я в компанії працюв 3.5 роки на різних позиціях починаючи з Technical Support, тому застав різний менеджмент і бачив компанію у різні періоди її розвитку.

Мій професійний шлях в цій компанії розпочався ще у далекому 2018 на позиції Technical Support. Через 2 роки я став Technical Support Team Lead. А ще через рік — Continuous Improvement Lead in Customer Care department. Brainstack_ - це місце для тих, хто хоче мати свободу і ресурси для втілення своїх ідей. Ваші амбіції будуть неодмінно помічені і відповідно винагороджені.

Люди в Brainstack_ завжди готові допомогти, порадити чи навчити. Не можу пригадати якихось явних конфліктів з колегами чи керівництвом за усі роки.

Компанія йде на зустріч своїм працівникам, намагається вирішити їх проблеми. Проводить класні корпоративи і тімбілдінги. Чого вартує купівля курсу навчання по Zendesk (який є доволі дорогим задоволенням) для працівників, щоб покращити їх розуміння цієї платформи.

Якщо хочеш мати кар’єрне зростання, крутих колег і приємну робочу атмосферу, то тобі в Brainstack_

Працюю в компанії півроку на позиції UI/UX designer.
Одразу хочу відмітити, що процес найму був максимально комфортний, мені вчасно надавали зворотній звязок, після співбесіди по скайпу та тестового завдання я отримала запрошення.

В цілому я задоволена компанією, для мене основним плюсом є різноплановість проектів та змога реалізувати свої задумки. Тут дизайнеру довіряють, і правки в оновному мають рекомендаційний характер і підкріплені конструктивно. Також задоволена, що компанія завжди розвивається, створюються нові проекти, над якими цікаво працювати. Ще дуже важливий фактор — в мене є час на розвиток своїх скілів, за це дуже вдячна.

Компанія дбає про співробітників, можлива покупка необхідної техніки та сервісів, завжди свіжі смаколики на кухні, комфортний офіс.

З недоліків, це те що раніше компанія проводила уроки англійської мови в офісі, але тепер відмінили :(
Через велику кількість працівників немає змоги швидко вирішувати деякі питання (наприклад, щоб розглянули запит на покупку конкретного сервісу треба трохи витратити час), але тут варто розуміти, що в великих компаніях такі речі присутні.

Поки що маю позитивне враження від співпраці, якщо хочете отримати швидкий проф ріст то вам сюди.

Підтримали: Tania KoshkinaEvgenii Kholevchuk

Brainstack_ — це однозначно найкраща компанія з усіх, де я працювала. Цікаві задачі, крутий колектив, гнучкий графік — це найменше, що може запропонувати компанія. Якщо ви в пошуку компанії, де зможете себе проявити, тоді вам сюди.

Підтримали: Олександр Лотош

Работаю в Brainstack_ уже полгода+ на должности Linkbuilder&Outreacher.
Компания располагает к себе с первого собеседования — мою кандидатуру рассматривали даже несмотря на совсем небольшой опыт работы в данной ветке маркетинга. Здесь всегда готовы помочь и научить, поделится опытом.

Коллектив очень открытый и позитивный , и даже если взять самые отдалённые отделы, все уже как родные :)

Лиды в команде всегда помогают и мотивируют, дают разнообразные задачи и помогают развиваться, всегда готовы выслушать любую инициативу и поддержать идею.
Я начала работать в компании во время карантина, но выход в офис и непосредственное общение уже напрямую были совсем не сложными.

Сотрудники и менеджеры всегда за максимальный комфорт в офисе. Чего бы ваша душа не пожелала для «рабочей/уютной /какой угодно атмосферы», в Brainstack_ это точно есть.

Работаю в Brainstack на должности iOS Developer. Очень доволен работой в этой компании:
+ Прекрасный коллектив, всегда готовы помочь друг другу
+ Руководство компании создает все необходимые условия для комфортной работы и очень хорошо относится к сотрудникам
+ Отлично налажен процесс коммуникации внутри компании, без проблем можно пообщаться напрямую с администрацией и руководителем, они сделают всё возможное для решения вопроса, причём очень оперативно
+ Удобный график работы: есть возможность начинать работать раньше и раньше уходить с работы

Дякую Brainstack_! Для мене це компанія можливостей, як для професійного, кар’єрного так і особистого розвитку, де навчать не лише хард скілам, а й софт, розкриють потенціал, і розвинуть його.
Я приєднався до відділу Customer Care на позицію Support agent на початку карантину, на той час компанія працювала у віддаленому режимі. За 2 тижні пройшов онлайн онбординг, після якого швидко адаптувався в новій компанії. Менеджмент відділу завжди був готовий допомогти, і відписати в любий час на питання, особливо зворотній зв’язок, без якого професійний ріст був би довший, в рази. За перші 2 місяці співпраці, я став топ перформером команди за результатами роботи, що мотивувало робити ще більше. На 5-ий місяць роботи я подав свою кандидатуру на вакансію Junior Product Manager, пройшов внутрішню співбесіду, тестове завдання, і вже як місяць працюю в сусідньому спейсі на новій посаді, посаді про яку 18 річний і мріяти не міг. (Так, мені 18, і я студент)

У компании есть корпоративная культура, благодаря которой комфортно работать!
Я получила массу новых знаний и скиллов, которые использую на новом месте. Люди открыты к диалогу и готовы предоставить фидбек, если попросишь.
Лично у меня произошел проф и личностный рост, за что благодарна каждому человеку, с которым соприкасалась по работе.

Хочу поделиться своим опытом работы в этой компании (больше 6 месяцев).
Из плюсов: небольшой и поэтому довольно дружный коллектив, дружелюбная атмосфера, тимбилдинги, достаточно гибкие условия работы, приятные люди (в основном).
Из минусов: НОЛЬ карьерного роста:
— кем пришел, тем и уйдешь, можешь даже не пытаться. я попыталась — мне сказали, что во мне слишком много гонора)))));
НОЛЬ фидбеков в процессе работы:
— в моей работе мне никто не ставил месячные квоты, никто не говорил сколько и как делать, никто не говорил справляюсь ли я. Все, что я слышала от своего дорогого руководителя Артема, это «ок, работай дальше». А во время встречи по поводу увольнения мне предъявили, что я мало делаю. Причем на просьбу объяснить наглядно, где я не дорабатывала, мне ответили: «мы не можем предоставить точные цифры, но нам было мало». Видимо, стеснялись сказать))));
НОЛЬ сочувствия от руководства:
— когда мне сделали операцию и я месяц провела в больнице/дома, мне мой дорогой руководитель Артем вместо «с возвращением, как ты себя чувствуешь?» предъявил, что я долго болела и он за меня мою работу делал, (как я вообще посмела болеть где моя совесть).

Так что если хочется на расслабоне тусоваться с прикольными людьми и проводить ламповые вечера — вам точно сюда. А если хочется развиваться, расти, получать фидбеки и работать с адекватными руководителями — эта компания не будет вариантом.

Саша, спасибо за отзыв! И я не буду его оспаривать, так как он имеет место быть. Просто хотела привести некоторые факты о нашей компании:
1) 72% руководителей нашей компании выросли до руководящей должности именно у нас, и компания перманентно занимается развитием их управленческих навыков;
2) 24% сотрудников не руководящего состава были повышены в позиции, либо перешли в другой отдел на более интересный функционал для них. Но обычно повышения происходят после полугода работы.
3) 87% сотрудников ответили, что им регулярно предоставляется feedback по их работе (проводим 2 раза в год опрос по вовлеченности). И мы продолжаем работать над этим показателем.
Относительно сочувствия по твоей болезни, ребята сразу же организовали сбор денег на лечение, узнав, что страховая может не покрыть все расходы. Руководство так же готово было покрыть растраты. Но мы нашли возможность все же покрыть расходы по страховой. И компания так же очень лояльно отнеслась к тому, что за последние 3 месяца ты присутствовала только 33 дня, и, если бы ты не пропала на неделю и не выходила на связь, так бы и оставалось.
Так как мы принимаем во внимание мнение каждого сотрудника (именно так ответило 94% сотрудников), мы обязательно примем во внимание, озвученные тобой пункты, и надеемся это поможет стать нам лучше.
Лично мне было приятно с тобой работать, удачи в твоих новых начинаниях!

Лучшая компания из всех в которых работал. Постоянное стремление к развитию как продуктов, так и процессов. Минимально необходимый (для растущей компании) уровень бюрократии позволяет сосредоточиться на продукте. Таких вещей как обязательно логирование времени для проверки или другие не особо мотивирующие активности тут вы не найдете. Что касается команды — профессионалы независимо от позиции и направления. Команда HR\Recruitment очень старается чтоб так было всегда :)
Отдельное спасибо Вике (СЕО) и Сереже (СТО), с вами очень круто и приятно работать :)

Компания очень ценит своих сотрудников, потому что понимает — сотрудники это и есть компания. Такой подход встречается крайне редко в нашем ИТ, да и не только в нем.
Если вы, как специалист, знаете в какую сторону хотите развиваться, чего хотите достичь на своем профессиональном поле, не боитесь сложных задач — здесь у вас карт-бланш и огромная поддержка от коллег. Во внимание берется точка зрения каждого сотрудника, независимо от занимаемой должности.
Атмосфера в компании более чем дружелюбная, открытые коммуникации и полная прозрачность в процессах.

Компания, условия работы, коллектив невероятно классные! Я проработала в компании более 3 лет и могу сказать, что более человечной, душевной, профессиональной не знаю. Здесь может взрастить себя как новичок, так и профессионал с уровнем, диалог ведется открыто, вы никогда не будете себя чувствовать в стороне, свобода действий, направленных на результат, уровень стресса ноль, что для меня было ценным, лояльность в разумных пределах. Ребята, не сомневайтесь, как и 99% сотрудников компании, вы будете довольны! Успехов всем! В сердце навсегда)

Хочу так же поделиться опытом работы в Brainstack_. Работаю я здесь 10 месяцев, за это время успела отметить много положительных вещей, а точнее, для меня Brainstack_: 1. это отличная возможность взращивать свои скилы; 2. это возможность вносить свои идеи, предложения в развитие продукта, с возможностью реализацией их в будущем; 3. это люди, которые с удовольствием обучают тебя новому; 3. это прекрасный, отзывчивый коллектив, с которым работа — сплошное удовольствие(люди добрейшие); 4. это крутое времяпрепровождение в нерабочее время с коллективом. Могу продолжать еще много перечислять хорошего. Честно, ни единого дня не пожалела о том, что работаю в этой компании! Спасибо, Brainstack_! :)

Хочу поблагодарить Brainstack_ за замечательные три с половиной года, проведенных в компании, за атмосферу, которая мотивировала лететь на работу, за возможность реализовывать свой потенциал и расти профессионально :) Поддержка и доверие менеджмента, СEO компании Вики Зосим, было для меня бесценно.

Я еще нигде не видела такой гармонии, которая была в Биллинг команде. Ребята, Вы — лучшие!

Спасибо за опыт и совместную работу над тонной выполненных задач. Желаю активного развития и приумножения$ :)

Если Вы читаете этот отзыв, то скорее всего вы либо HR или все же всерьез заинтересовались предложением работать в этой компании. По правде говоря, если Вы командный игрок и Вам важны семейные ценности и отсутствие бюрократии — то это компания Вашей мечты. По началу Вам будет казаться, что возможно Вы попали не туда, но как только Вы со всеми познакомитесь и поймете насколько прекрасны люди которые тут работает, Вас будет уже не остановить. Вы будите просыпаться с мыслью о том как бы побыстрее добраться на работу и снова окунуться в океан положительных эмоций и вибраций. Сколько было пережито прекрасных рассветов в компании друзей и сколько еще их будет.... Одно ясно точно — я люблю то что делаю и тех с кем работаю.

Отличная компания и самый лучший коллектив из всех что я когда либо видел. На работу идешь с удовольствием. Я работал тут в команде кастомер сапорт и люди которые со мной работали стали для меня больше чем просто коллегами. По началу, когда многое было непонятно, мои лиды и коллеги приложили максимум усилий что б обучить и помочь с трудностями и это важно, тут никто просто так на произвол судьбы не бросит)

Вакансії Brainstack_

Всі вакансії компанії